Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Fajna Dupa: Sex i Łozyska

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fajna Dupa: Sex i Łozyska
Kasia015

Kasia015

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasia015 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie znalazłam tematu o tym SV.
Co o tym sądzicie? Mnie osobiście bardzo się podoba. Fajny klimat, dobry montaż, fajnie muza dopasowana.
Zajebiste Polskie SV. W sumie chyba moje ulubione :)

/edit Karwan89: dodane

*Napisane Aug 30, 2008, 9:45 am Ostatnio edytowane Sep 5, 2008, 11:47 pm przez Karwan89
dc92

dc92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dc92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem leprze cuda, motaze i filmy sv pl :D

Napisane Jul 16, 2009, 6:39 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic nie pobije black rabitt  3

ale filmik fajny

Napisane Jul 16, 2009, 9:23 pm
Woodek

Woodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Woodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RubiSzubert powiedział(a):

ale filmik fajny

Wyjdź.
Wybacz, ale nie jara mnie oglądanie ciągle tych samych tricków typu: bek tejl albo trója ze schodów. ; x

Napisane Jul 22, 2009, 12:51 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Woodek powiedział(a):

ale filmik fajny

Wyjdź.
Wybacz, ale nie jara mnie oglądanie ciągle tych samych tricków typu: bek tejl albo trója ze schodów. ; x

A my mamy to w dupie co Ciebie nie jara... Koleś wyraził swoje zdanie, to że się różni od Twojego nie powinno stać się powodem ataku, mniej egoizmu!

Napisane Jul 22, 2009, 12:55 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malijedrek powiedział(a):
Woodek powiedział(a):

ale filmik fajny

Wyjdź.

A my mamy to w dupie co Ciebie nie jara... Koleś wyraził swoje zdanie, to że się różni od Twojego nie powinno stać się powodem ataku, mniej egoizmu!

baton liryczny terrorysta : O

Napisane Jul 22, 2009, 1:47 pm
SkateFreak

SkateFreak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateFreak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

The best, bo posiada certyfikat pelnej pizdy. xD

*Napisane Aug 2, 2009, 2:13 pm
panmarcepan

panmarcepan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panmarcepan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy widzieliście .. nowy montaż od polskiego spilberga :D

śpiący czesław http://vimeo.com/6049037

Napisane Oct 31, 2009, 8:56 pm
Adas89

Adas89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adas89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak to sie przyjmnie oglą;da 8) mistrzostwo, Pan Czesław koi nerwy niezła terapia 8)

Napisane Nov 25, 2009, 9:56 pm
BORYS7

BORYS7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BORYS7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebiste juz dobre pare razy oglądałem :) Wkocnu z PTG :]

Napisane Dec 12, 2009, 12:20 am
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja