Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Fajna Dupa: Sex i Łozyska

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fajna Dupa: Sex i Łozyska
Kasia015

Kasia015

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasia015 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie znalazłam tematu o tym SV.
Co o tym sądzicie? Mnie osobiście bardzo się podoba. Fajny klimat, dobry montaż, fajnie muza dopasowana.
Zajebiste Polskie SV. W sumie chyba moje ulubione :)

/edit Karwan89: dodane

*Napisane Aug 30, 2008, 9:45 am Ostatnio edytowane Sep 5, 2008, 11:47 pm przez Karwan89
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adio92 powiedział(a):
Czy nie powinno by tak że w POLSKIM sv jest POLSKI soundtrack?

Nie.

Napisane Aug 31, 2008, 8:43 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet piekarz 3 moze possac temu filmikowi

Napisane Aug 31, 2008, 9:48 pm Ostatnio edytowane Aug 31, 2008, 9:58 pm przez enjoi123
666satan

666satan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666satan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogladam cale 4 razy , ulubione sv ^^)

Napisane Aug 31, 2008, 9:49 pm
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DObry film... co to za muzyka na samym poczatku?

Napisane Aug 31, 2008, 10:47 pm
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze i gregor sie na mnie obrazi (chociaz i tak tego nie przeczyta buahahaha) ale jak dla mnie sex i lozyska to przerost formy nad trescia. No sorry ale ja z filmu pamietam glownie intro i przecholernie dobry montaz pana Zawisza. Triki przy tym schodza na drugi plan bo... to co jest pokazane w filmie to tak po prawdzie nic specjalnego. Tylko wlasnie sam gregor ma jak na siebie dobry part chociaz i tak go stac na duuuuuzo wiecej. No znam jednak kazdego z tego filmu i wiem na co kazdego z nich stac, oko nie pokazal nawet 40% swoich umiejetnosci, o sebku nawet nie wspomne bo lepsze triki to on robi na rozgrzewke kazdego dnia na ptg. Ogolnie produkcja spoko ale jakos mnie nie przekonala pod wzgledem trikow.

Napisane Aug 31, 2008, 11:44 pm
Bambiskate

Bambiskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bambiskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prz.eje.bane SV, roz.jeb.al mnie Gregor a tez i inni se n.a.pie.rda.la.li dobrze... dobry film nie ma co!! B)

Napisane Sep 1, 2008, 8:17 am
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamerzysci mogliby sie bardziej postarac.

Napisane Sep 1, 2008, 9:37 am
siveek

siveek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siveek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie info... mało tricków, ponieważ dużą cześć ich utracono.

Napisane Sep 1, 2008, 11:43 am
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siveek powiedział(a):
takie info... mało tricków, ponieważ dużą cześć ich utracono.

rimu zhakowal kasety?

Napisane Sep 1, 2008, 12:38 pm
Kolin

Kolin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kolin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie rimu. to gregor miał dużo flicksów na dysku ale z kolei dysk mu padł.

Napisane Sep 1, 2008, 1:20 pm
slawekdg

slawekdg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slawekdg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony2002 powiedział(a):
moze i gregor sie na mnie obrazi (chociaz i tak tego nie przeczyta buahahaha) ale jak dla mnie sex i lozyska to przerost formy nad trescia. No sorry ale ja z filmu pamietam glownie intro i przecholernie dobry montaz pana Zawisza. Triki przy tym schodza na drugi plan bo... to co jest pokazane w filmie to tak po prawdzie nic specjalnego. Tylko wlasnie sam gregor ma jak na siebie dobry part chociaz i tak go stac na duuuuuzo wiecej. No znam jednak kazdego z tego filmu i wiem na co kazdego z nich stac, oko nie pokazal nawet 40% swoich umiejetnosci, o sebku nawet nie wspomne bo lepsze triki to on robi na rozgrzewke kazdego dnia na ptg. Ogolnie produkcja spoko ale jakos mnie nie przekonala pod wzgledem trikow.

analizujac Twoja wypowiedz dochodze do wniosku ze tak naprawde nie chodzi Ci o trudność trickow..(choc moge sie zgodzic ze party niektorych riderow mogly byc wpomagane mega trickami jak np Seby)..tylko Ty poprostu zazdrościsz Gregorowi dobrej roboty...montażu bez udziwnien i ogólnego klimatu filmu. Nie twierdze że Twoje produkcje sa na niskim poziomie..poniewaz sa dobre ze wzgledu np na przejazdy Merego, Kuby,Radka, Ernesta i innych riderów...lecz pod wzgledem montazu i ogolnego klimatu filmu to Sex i Łożyska wymiata:) pozdro :D

Napisane Sep 1, 2008, 7:31 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wie ktoś skąd to można zassać? Bo chciałbym mieć w nieco lepszej jakości :)

Napisane Sep 1, 2008, 7:34 pm
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śmieszne , a za razem fajne . czyli dobry film .

Napisane Sep 1, 2008, 7:44 pm
Smugler

Smugler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smugler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:P Po prostu masakra, super SV! Kozak :D No nie wiem co powiedzieć, zayebiste!  ^^)

Napisane Sep 1, 2008, 8:07 pm
UoLa

UoLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UoLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

finger12 powiedział(a):

moby-bring sally up

Napisane Sep 1, 2008, 8:33 pm
Kolin

Kolin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kolin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moby - FLOWER.
nie żadne bring sally up.

Napisane Sep 1, 2008, 9:40 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SV zkoaz nie ma co.. Jak na polski film to klimat i tricki tez całkiem

Napisane Sep 1, 2008, 9:54 pm
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

slawekdg powiedział(a):
tylko Ty poprostu zazdrościsz Gregorowi dobrej roboty

Ja nawet nie mam ochoty sie porownywac w tej kwestii do gregora bo wygladam jak niepelnosprawne dziecko. A tak swoja droga to powiedzenia, ze SiŁ ma montaz bez udziwnien jest troche nie na miejscu ;)

slawekdg powiedział(a):
...Ernesta...

a to bylo serio zabawne :D

Napisane Sep 2, 2008, 1:02 am Ostatnio edytowane Sep 2, 2008, 1:11 am przez Tony2002
piasek43

piasek43

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piasek43 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UoLa powiedział(a):
finger12 powiedział(a):

moby-bring sally up

w 27:10 sa nuty, ogółem film kozaczy :) humorystyczne podejscie do sprawy i duzo dobrych trików ! ;)

Napisane Sep 2, 2008, 2:52 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko film, bardzo mi się podobał. Tytuł, montaż i klimat są kozak. Szkoda tylko że nie ma nigdzie do normalnego pobrania. Przynajmniej nie znalazłem takiego.
PEACE

Napisane Sep 5, 2008, 11:51 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja