Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Nasze własne nagrywki i produ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nasze własne nagrywki i produkcje, Prywatna twórczość
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak w temacie, wrzucajcie tu swoje własne kawałki, na pierwszy ogień idzie Shoker z przyjemnym kawałkiem, ponieżej info:

Shoker powiedział(a):

Dnia 13 sierpnia bieżącego roku został nagrany przez Shokera utwór pt. Spiesz się powoli, gościnnie można w nim usłyszeć członków PB Kliki: Zibiego (Harmonia Słowa) oraz Leisona (Projekt Liryka). A 26 sierpnia ów utwór miał swą premierę.

Utwór został nagrany w MJ Studio (Budzyń) i jest pierwszym singlem promującym debiutancki mixtape Shokera pt. Odsłona Gracza Mixtape, który ma się ukazać w 2009 roku.

Posłuchaj utworu
tutaj, bądź ściągnij go stąd.

Ja zapraszam na moją stronę gdzie możecie odsłuchac jeszcze gorący singiel zapowiadający mój debiut Spalony Myślami EP!!Link

zasady:

1. Tutaj macie szczegółowo opisane przez Niedziaka jak dodawać filmiki z youtube'a, stosujcie się do tego, bo to naprawdę nie jest trudne
2. oceniając czyjeś kawałki piszcie do kogo kierujecie ocenę żeby ta osoba wiedziała - inaczej robi się burdel bo nikt nie wie kogo oceniacie
3. starajcie się wrzucać linki na majspejsa, wrzutę, kanały youtube, linki do pobrania wrzucajcie wtedy kiedy macie już pełny album do ściągnięcia (ale niech będzie poprzedzony jakąś próbką na wrzucie czy coś takiego)
4. nie cytujemy filmików z youtube'a, zdjęć, obrazków itd. (nie dotyczy linków) - wyjątek - moderator przenoszący posty z innego tematu
5. te zasady są po to żeby wszyscy mieli fajnie, żeby było czysto, schludnie i ładnie a nie po to żeby was wkur***ć
6. myślę, że co jakiś czas będę usuwać posty i linki, które są nieaktualne i które nie mogą już być teraz w żaden sposób wykorzystane

Posty, w których będą linki zamiast film wstawiony przez opcję youtube będą kasowane, a autorzy odpowiednio ' nagradzani'. 

Napisane Sep 1, 2008, 6:57 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2014, 10:48 pm przez BlackGang
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej można tu komentować zarzucony materiał?
Jak nie to, to usuń, a jak można to szczerze mówię, że kawałek Szokera jest zaajesbisty. Kozacki bit i bardzo dobre nawijki. Chętnie sprawdzę całość jak się ukaże.

Filip... Kurwa zaskoczyło mnie to, bo słabe to to nie jest trzeba przyznać ;) .

Napisane Sep 1, 2008, 11:01 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nagrywam od 2 miesięcy. Dzięki za opinie.
Btw. też mi się podoba kawałek Shokera. :D

Napisane Sep 1, 2008, 11:29 pm
suchy99

suchy99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipPzn co to za beat w twoim kawałku?
Samplowane czy kradzione? :P Bo wydaje mi się znany.

Napisane Sep 2, 2008, 6:51 am
bballer19

bballer19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bballer19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bit jest z styles p feat akon - locked up ;)
a tak wogole to fajna nuta i niezly flow :D

Napisane Sep 2, 2008, 12:51 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze top kawalek szokera mi sie podoba choc na ogol siedze w ciezkiej muzie. ale ten jest bardzo spoko :)

Napisane Sep 2, 2008, 1:47 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jako, że moich utworów można słuchać na moim profilu, to i tak dam swój lanserski w chuu majspejs ;D Jako, że od dłuższego czasu aktywnie się rapem nie zajmuję, to ostatnim nagranym przeze mnie utworem jest "W Balet" na bicie "Ridin' Dirty" Chamillionaire'a... Utwór do sprawdzenia TUTAJ =]... Jakość słaba, to mówię od razu ;]

Napisane Sep 2, 2008, 5:02 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Rysiu jarałem się Twoimi nagrywkami już długi czas temu i jakoś tak mi zostało, że czasem lubię sobie do nich wracac. :]

Napisane Sep 2, 2008, 5:18 pm
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shok, bardzo dobry kawałek, słychać luźną nawijkę, wszystko przyjemne dla ucha.

Filip, nie podoba mi się Twoja nagrywka. Nie chcę hejtować, bo fajnie, że coś tam kminisz, nagrywasz dopiero 2 miesiące, masz jeszcze czas by się rozwinąć, ale imho Twój flow jest niefajny i miejscami zbyt młodzieńczy..

eF: spoko - cenię. :)

Napisane Sep 2, 2008, 5:24 pm Ostatnio edytowane Sep 2, 2008, 6:52 pm przez Tomarz
ereSt0

ereSt0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ereSt0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysiek "W balet" jest kozak, dobra robota ;]

Napisane Sep 2, 2008, 5:31 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Spójrzcie na diss Gurala na te jego początki i zobaczcie w którym miejscu jest teraz.
Nie od razu Kraków zbudowali. :]

Napisane Sep 2, 2008, 5:50 pm
edzio94

edzio94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysio kawalek "Zyciowy upadek" to jest mistrzostwo A co do ciebie Fifi nietak zle jak dla mnie troche jeszcze zwrotek nie kleisz ale trening czyni mistrza wiec rob tak dalej

Napisane Sep 2, 2008, 6:21 pm
Tomarz

Tomarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipPzn powiedział(a):
Spójrzcie na diss Gurala na te jego początki i zobaczcie w którym miejscu jest teraz.
Nie od razu Kraków zbudowali. :]

hee, dokładnie.. każdy z 'tych' jakoś zaczynał w podobny sposób.

Napisane Sep 2, 2008, 6:51 pm
Bulldogh

Bulldogh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bulldogh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zapraszam na do sprawdzenia 4 kawalki z nadchodzacego albumu "JiRap 2: Alarm" oraz na moim koncie 3 tracki
caly album nagrany bedzie na bitach z Immortal Technique - Behind the Bars
SalamAlejkum

MySpace

Napisane Sep 24, 2008, 11:56 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2011, 8:25 am przez rosek17
prezzz1

prezzz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prezzz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chłopaki trenujcie jeszcze trenujcie. na czym to nagrywaliście??

Napisane Sep 28, 2008, 8:31 am
prezzz1

prezzz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prezzz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

doooobre!!! na maksa

Napisane Sep 30, 2008, 7:27 am
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filippzn - nie masz glosu do tego ;/

Napisane Sep 30, 2008, 9:44 am
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Dużo pracy przed Tobą, ja bym zaczął na początek od kupna dobrego mica, np. MXL 990 : ))))
Hehe, ale nie - fajnie, fajnie - TRENING CZYNI MISTRZA, pamiętaj o tym..

Napisane Oct 3, 2008, 10:12 pm
PZOrap

PZOrap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZOrap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MY Myspace

Zostaw koment.

Napisane Oct 3, 2008, 11:05 pm
SkitStpg

SkitStpg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkitStpg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ema zapraszam do mnie na profil, znajdziecie tam Kawalek z mojej nadchodzacej Ep'ki Rapoholik... pzdr i zapraszam do kommentowania ;)

Napisane Oct 31, 2008, 5:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja