Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Upiększenie ciała.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Upiększenie ciała., Czy napewno?
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest temat o kolczykach, ale nie rozchodzi się o to. Widzieliście pewnie nie raz ludzi poprzekłuwanych setkami kolczyków itp... czy podoba Wam się takie coś? Czy raczej obrzydza? Uważacie, że modyfikacja ciała jest normalna... np. kształtu ręki na kształt drzewka ?
Przykłady upiększenia ciała

U mnie wywołuje to różne odczucia... obrzydzenia przeważnie, ale są i takie które robią wrażenie...

Napisane Sep 4, 2008, 3:27 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obrzydliwe... wszycho na temat.

Napisane Sep 4, 2008, 3:34 pm
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BHT powiedział(a):
Jest temat o kolczykach, ale nie rozchodzi się o to. Widzieliście pewnie nie raz ludzi poprzekłuwanych setkami kolczyków itp... czy podoba Wam się takie coś? Czy raczej obrzydza? Uważacie, że modyfikacja ciała jest normalna... np. kształtu ręki na kształt drzewka ?
Przykłady upiększenia ciała

U mnie wywołuje to różne odczucia... obrzydzenia przeważnie, ale są i takie które robią wrażenie...

Zaraz puszczę pawia...

Napisane Sep 4, 2008, 3:35 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesmam kolczyki na ciele i wogole ... ale az tak ogromnych modyfikacji jak ksztalt ucha klatki piersiowej bym sobie nie zrobil ;/

nie podoba mi sie to i tyle :)

Napisane Sep 4, 2008, 3:35 pm
dziwka

dziwka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dziwka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest juz podobny temat pt dziwne mutacje

Napisane Sep 4, 2008, 3:49 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam takie pytanie, czy jak sie ma rozdwojony jezyk to można obiema półówkami
"sterować" tak jak na ostatnim zdjęciu, czy to tylko tak ułożone?

Napisane Sep 4, 2008, 3:49 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trza być ostro jebniętym żeby coś takiego zrobiić

Napisane Sep 4, 2008, 3:58 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwka powiedział(a):
jest juz podobny temat pt dziwne mutacje

Ja podobieństwa nie znalazłem, bo nie chodzi o 2 metrowe paznokcie czy zarośniętego jak dziki agrest Albańczyka !

Napisane Sep 4, 2008, 3:58 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):
A ja mam takie pytanie, czy jak sie ma rozdwojony jezyk to można obiema półówkami
"sterować" tak jak na ostatnim zdjęciu, czy to tylko tak ułożone?

Podobno można. Nigdy nie maiłem więc nie sprawdziłem osobiście ;)

Napisane Sep 4, 2008, 4:04 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozna normalnie 2 koncowkami 2 obie rozne strony ruszac :)

Napisane Sep 4, 2008, 4:09 pm
ROOkIEE

ROOkIEE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ROOkIEE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys w tv byl program o kolesiu ktory chcial z siebie zrobic jaszczurke...
wytatulowal sie na zielono w rozne plamki itp tak jak jaszczurki maja caly.. twarz i w ogole wszystko. jakas masakra. tez mial rozciety jezyk ale oprocz tego mial jeszcze wydluzony tak jak jaszczurki :| cos obrzydliwego :|

Napisane Sep 4, 2008, 4:14 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HonikKOP powiedział(a):
mozna normalnie 2 koncowkami 2 obie rozne strony ruszac :)

hmm ... przydatne  : D zrobię sobie : )

Napisane Sep 4, 2008, 4:16 pm
mike1427

mike1427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haah człenie językiem na brodzie i gwiazdą na czole są nieźli ale i tak daj pan spokój

Napisane Sep 4, 2008, 4:21 pm
B15Margera

B15Margera

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to B15Margera zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: masakra, o.O. Mi sie osobiscie nie podoba takie coś. Ale są fanatycy, tej głupoty..

Napisane Sep 4, 2008, 4:28 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Inaczej idioci.

Edit: To raczej niszczenie ciała a nie upiększanie go.

Napisane Sep 4, 2008, 4:33 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2008, 4:42 pm przez Krzaqu
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzaqu powiedział(a):
Inaczej idioci.

Inaczej ty?

Napisane Sep 4, 2008, 4:36 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

RWTF powiedział(a):
Krzaqu powiedział(a):
Inaczej idioci.

Inaczej ty?

On raczej nie wszczepił sobie kasteta między cyce  ^^)

Napisane Sep 4, 2008, 4:38 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

To niech uszanuje i nie wyzywa ich od idiotów

Napisane Sep 4, 2008, 4:41 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no co jak co ale to wyglada kosmicznie...

http://img234.imageshack.us/img234/9242/226460e20527746b39dfec1uw9.jpg

Napisane Sep 4, 2008, 4:50 pm
nerv0us

nerv0us

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nerv0us zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie np spodobal ten motyw chyba magnez w wpalcu wskazujacym ;p i ta kokardka nad... i ta dlon... no spoko ale ja bym sobie na pewno nie dupnal pseudo rogow ;p:]. no normalnie to to nie wyglada ale jak ktos ma zajawe na takie cos no to pozdro co ja mam do gadania?

Napisane Sep 4, 2008, 5:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja