Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Kaprun Austria

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kaprun Austria, <> co sądzicie
losiqsk8

losiqsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiqsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam zamiar w tym roku wyjechać do Kaprun na tydzień. Jeździł ktoś z was tam postujcie.

Napisane Sep 17, 2008, 7:10 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czlowieku....nigdy tam nie bylem. Mialem jechac ale jednak nie wypalilo. Moj kumpel jest zawodowcem (narty) i tam jezdzi, i jak mi opowiada, o tych 3 snowparkach, w ktorych jest wszystko od najmniejszych rozmiarow do najwiekszych, to az mi slina cieknie XD

Napisane Sep 21, 2008, 10:07 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem jak jest w Kaprun, ale polecam Zell Am See (tez Austria), jest bosko :rolleyes:

Napisane Oct 25, 2008, 7:17 pm
MrBounce

MrBounce

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrBounce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byłam tydzień temu. Pogoda była fatalna, co często zdarza się w Austrii. Co do tras  to nie ma zastrzeźeń. Dobrze przygotowane, o róźnym stopniu trudności, każdy znajdzie coś dla siebie. Snowparki tam to zajebista sprawa, naprawdę polecam!  i pełno wyczesanych tras poza stokami.;)

Napisane Dec 26, 2008, 6:29 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bylem na poczatku grudnia aprawde warte polecenia, trzeba tylko na pogode dobra trafic. Duzo Polakow no i freeridowych tras :)

Napisane Dec 28, 2008, 4:43 pm
KluHa95

KluHa95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KluHa95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wczoraj z Kaprun wróciłem
Mówię Ci - TAM JEST ZAJE.BIŚCIE!!
Snowpark od poziomu początkujący do zawodowiec
"Stoków" tam jest chyba z 20 od koloru niebieskiego do czarnego
pogoda nie zawsze dopisuje ale i tak warto pojechać!!

Napisane Feb 1, 2009, 7:52 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja