Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Fallen - Ride The Sky

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Fallen - Ride The Sky, Opinie
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, właśnie wróciłem z Łódzkiej premiery filmu. Powiem wam że kozak sprawa. Film na wysokim poziomie, zajebisty montaż, zajebiste tricki, zajebista ujęcia. Najlepszy moim zdaniem przejazd miał Chris Cole, ale wiadomo, człowiek maszyna. Piszcie wasze wrażenia i koniecznie zobaczcie, bo warto!
Za jakiś czas powinien ukazać się krótki artykuł i parę zdjęć z premiery.
PEACE

/edit: Jest już relacja - KLIK

Napisane Sep 20, 2008, 12:33 am Ostatnio edytowane Oct 3, 2008, 5:14 pm przez Karwan89
kubox

kubox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja się strasznie W K U R W I Ł E M

bo jutro jest niby premiera we wrocławiu w nowym skejtszopie PARLAMENT który ma powstać chyba pod koniec roku HAHAH

nie ma to jak polska, film w kinie, którego nie ma :)

Napisane Sep 20, 2008, 12:39 am
dentysta24

dentysta24

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dentysta24 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem premierę wczoraj u siebie w domu i szczerze mówiąc nie powaliło mnie na kolana. Triki na bardzo wysokim poziomie, świetny soundtrack, montaż ok. Ale brakowało mi tego czegoś. Tego klimatu jak miały filmy ZERO, jakiś scenek z glebami i tej dawki humoru. Ja odniosłem takie wrażenie że to było SV robione troszkę na poważnie. Wd. mnie najlepsze party:  Slash, Marks, Cole.

Napisane Sep 20, 2008, 7:20 am
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczoraj w łodzi w kinie widziałem kozak film Cole rozj*ebał wszystko i wszystkich swoimi trikami i jeszcze Billy Marks kosił! :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Sep 20, 2008, 9:57 am
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dentysta24 powiedział(a):
Ja miałem premierę wczoraj u siebie w domu

Jak to ?

Napisane Sep 20, 2008, 10:13 am
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsze sv jakie kiedykolwiek oglądałem!Party Sandovala,Marksa i Cole to są istne rozp*erdolki.Jak tylko wyjdzie na dvd ide je kupic nie ma ch*ja!POLECAM!

Napisane Sep 20, 2008, 10:18 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaaaaaaa u mnie w gdyni miała być dziś "premiera" a chyba nie bedzie zaraz sie potnę niczym emo!!!

edit: ZAJAWA MAX mam, oglądałem se w domu i powiem ze mega mega super film... Podobały mi sie wszystkie przejazdy a najbardziej sandovala i crocketta, thomas ma part na max chillu co mi sie podoba. Moim zdaniem lepszy od lakai'a-wiele osob porównuje te filmy (mimo że są w zupełnie innym klimacie)

Napisane Sep 20, 2008, 10:21 am Ostatnio edytowane Sep 24, 2008, 3:23 pm przez webster
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

webster powiedział(a):
aaaaaaaa u mnie w gdyni miała być dziś "premiera" a chyba nie bedzie zaraz sie potnę niczym emo!!!
czuję się podobnie. miałem dzisiaj w gda oglądać a jest przełożone :(

Napisane Sep 20, 2008, 10:28 am
marcin195

marcin195

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin195 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaraz jade na to

*Napisane Sep 20, 2008, 11:01 am
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz sie nie moge doczekac bo w krakówie premiera jest dzisiaj

Napisane Sep 20, 2008, 11:51 am
skater123456

skater123456

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater123456 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byście dać link do ściągnięcia tego sv

Napisane Sep 20, 2008, 2:18 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater123456 powiedział(a):

Hahahahahahah

Napisane Sep 20, 2008, 2:35 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skater123456 powiedział(a):

Proszebardzo skater 12345

www.chybasniszijestesglupizenaandergrandzieprosiszolinkdzieciaku.com.pl

Napisane Sep 20, 2008, 2:40 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja już czekam na swoje dvd :]...Mam nadzieje ze warto bylo kupić.

Napisane Sep 20, 2008, 2:52 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

saam powiedział(a):
Ja już czekam na swoje dvd :]...Mam nadzieje ze warto bylo kupić.

Też mam nadzieję że kasa nie pójdzie na marne. Z jakiego sklepu kupiłeś?

Napisane Sep 20, 2008, 4:18 pm Ostatnio edytowane Sep 20, 2008, 4:18 pm przez pizzojad
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przed chwilą wróciłem z premiery w kamu:
Sv jak dla mnie bez klimatu, triki też nie szokują prawie wcale. Jedynie co się jakoś wyróżnia to Billy Marks któy nawala wszystko na szalonej prędkości, oraz Cole za pare trików. Ogólnie z całej sv spodobały mi się z 4 triki: stalefish wyciągnięty na maxa (to chyba był stalefish xD) duble kickflip na pełnej piździe Marksa, 270 to tailslide Cola i bigspin hellflip Cola.
Jeśli miałbym typowo płacić za dvd to bym se odpuścił, bo sv nie jest warta oglądania jej więcej niż raz. Dla wszyskich fanów Zero czy Mystery: sv ma inny klimat (moim zdaniem gorszy i to o wiele) Jeśli uwielbiacie Zero "new blood" czy Dying to live" to się bardzo mocno rozczarujecie.
Jeśli kogoś interesuje wynik contestu na railu w BC to rzeczy fallena wygrał Tomeczek Ziółkowski robiąc kickflip fs boardslide.
http://a424.ac-images.myspacecdn.com/images01/115/l_3596295389cf13cf6b2e15ac25744adf.jpg

(na schodach z dgk blaciszem moja skromna postać  ^^))

Napisane Sep 20, 2008, 4:53 pm Ostatnio edytowane Sep 20, 2008, 5:07 pm przez Kancio
marcin195

marcin195

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin195 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też własnie wróciłem, fajne SV ale nic więcej, najbardziej podobał mi sie przejazd Cola i Billiego Marksa.

Napisane Sep 20, 2008, 4:55 pm
Paczeklbn

Paczeklbn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paczeklbn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak dla mnie kozak cris cole, a golnie to jeszcze wyroznial je marks, sandoval i cervandes! no i bs 360 heel cola to max szok po prostu to bylo cos!! i aivarlk fron board cervandesa

Napisane Sep 20, 2008, 6:49 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mogłem sobie odmówić komentarza dwóch postów. Może to i stereotypy ale Wwa rapem gęstym płynie i mam wrażenie że treść nie jest w pełni obiektywna. Sam kolega przyznał ze blat DGK więc to go zgubiło i spisało u mnie na straty ]:-> Bo to tak jakby pogosy pojechali na premierę Kayo. Może nie to że nie wolno(bo choć wolę muzykę punkową to lubie oglądnąć its official) ale troche tam nie pasują. A tak na serio to odrazu powiem - nie czepiam się kolesi, takie mają zdanie i tyle, ale jedno jest pewne - czekam na własne DVD bo się fallenem jaram!

Napisane Sep 20, 2008, 7:52 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
przed chwilą wróciłem z premiery w kamu:
rzeczy fallena wygrał Tomeczek Ziółkowski robiąc kickflip fs boardslide.

I po co mu te rzeczy? ; (

Napisane Sep 20, 2008, 8:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja