Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Option Mendenhall - pomocy

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Option Mendenhall - pomocy, Czy bedzie za miekka?
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo...

Mam pewien (moze i glupi) problem. Otoz waze 90 kg, a mialem zamiar kupic wlasnie ta deske (Option Mandenhall). Czy bedzie ona dla mnie za miekka? Deska moze byc miekka, ale wiecie. Zeby nie byla az taka, ze na glupiej muldzie mnie wygnie czy cos ;p Z gory dzieki za pomoc, bo moze ktos mial stycznosc z ta deska i mi podpowie ;p czy wazac 90kg moge kupic ta deske :)

pzdr

Napisane Sep 20, 2008, 6:40 pm Ostatnio edytowane Sep 20, 2008, 6:42 pm przez Malinaa
zorkas

zorkas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zorkas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deska Jorda jest miękka to typowa deska do jibb'ów ale w parku daje rade . Natomist jesli chcesz do zwyklej jazdy to nie polecam bedziesz sei meczyc niemilosiernie, pozatym jaka to ma byc dlugosc i do jakiego stylu jazdy? Waga ma znaczenie ale bardziej wzrost Twoj.

Napisane Sep 21, 2008, 9:30 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malinaa powiedział(a):
Elo...czy wazac 90kg moge kupic ta deske