Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Czy ktoś widział [sv] : "SHAK...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy ktoś widział [sv] : "SHAKE JUNT"?
bakerism

bakerism

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bakerism zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli tak, to gdzie go można dorwać?

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Oct 4, 2005, 4:54 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2008, 2:22 pm przez Karwan89
siper322

siper322

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siper322 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film ogółem zajebisty, ale nie ukrywam, że od samego początku czekałem na Lizarda i nie do końca ogarniam dlaczego nie miał swojego partu o.O

Napisane Jan 5, 2012, 9:06 pm
KrytyKrytyk

KrytyKrytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrytyKrytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"W tym filmie nie chodzi o triki tylko o klimat"

Napisane Jan 5, 2012, 9:30 pm
Mygas

Mygas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mygas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dajcie link do Chicken Bone Nowisone na pm np.

Już nie trzeba znalazłem.

Wy na górze nie pier***** głupot film dobry nawet bez Lizarda wcale nie kręci największej beki ;)

Napisane Jan 13, 2012, 8:11 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2012, 12:31 pm przez Mygas
Tymbark1

Tymbark1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymbark1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba nawet nie obejrzałem do końca. Neen Williams, Shane Heyl i Beagle reszta średnio mi podeszła

Napisane Jan 14, 2012, 8:13 pm
luxoon

luxoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luxoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha cały czas mi w bani siedzi muzyka "chicken bone nowison"

Napisane Feb 1, 2012, 11:56 am Ostatnio edytowane Feb 1, 2012, 11:57 am przez luxoon
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja