Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Co sądzicie o ochraniaczach?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sądzicie o ochraniaczach?
siwka5

siwka5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwka5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj frends jezdzi ok 6 miesiecy i jak po ulicy jedzie to nosi ochraniacze na kolana, lokcie i na banke!:P :P :P

Napisane Sep 29, 2008, 3:30 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i dobrze, bo dba o zdrowie, jak jak sie boje jakiegoś tricku spróbować, a chce to bior kask od kolegi, wtedy czuje sie bezpieczniej
dla mnie to niewstyd jeździć w ochraniaczach i nieśmieszy mnie to jak ktś w nich jexdzi

edit zyga
Spróbować

Napisane Sep 29, 2008, 3:42 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2008, 3:44 pm przez Zyga
cayekw

cayekw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cayekw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście jeżdżę bez, ale jak będę katował coś poważnego (duże gapy itd:ToKocham xD) to założę kask. Oprócz tego chyba założę sobie jakieś rękawiczki na nadgarstki bo na mojej miejscówie jest pełno szkieł (chociaż tam sprzątaliśmy) i zawsze mi krew leci jak się podeprę i mi szkło wejdzie w rękę.

Napisane Sep 29, 2008, 3:59 pm
Franek17

Franek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Franek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rękawiczki i nałokietniki bez kasku i nagolenników

Napisane Sep 29, 2008, 4:18 pm
GTB

GTB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GTB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siwka5 powiedział(a):
moj frends jezdzi ok 6 miesiecy i jak po ulicy jedzie to nosi ochraniacze na kolana, lokcie i na banke!:P :P :P

I??

Mi osobiście nic nie przeszkadza jak ktoś czuje sie bezpieczniej w ochraniaczach niech jeździ ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Ja osobiście jeżdżę bez bo mam takie jakieś mniej skrępowane ruchy...

PS. Dobry jesteś kumpel jak swojego ,,FRIENDSA" ciśniesz i wyśmiewasz w necie…

Napisane Sep 29, 2008, 5:26 pm
huston

huston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to huston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jakas zbrodnia, że jeździ w ochraniaczach :O , to ja nie wiedziałem. Jak chce to niech se jeździ... Mi to w ogule nie przeszkadza. POZDRO dla niego.

Napisane Sep 29, 2008, 5:39 pm
siwka5

siwka5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwka5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez nie mam nic przeciwko bo mama mi zaproponowala ale odmowilem! a ten kumpel jest o rok starszy  i lepiej odemnie jezdzi! a przed nauka na desce twierdzil ze ochraniacze sa wiochmenskie i nigdy ich nie zalozy!!!!!!! :rolleyes:

Napisane Sep 29, 2008, 5:45 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siwka5 powiedział(a):
ja tez nie mam nic przeciwko bo mama mi zaproponowala ale odmowilem! a ten kumpel jest o rok starszy  i lepiej odemnie jezdzi! a przed nauka na desce twierdzil ze ochraniacze sa wiochmenskie i nigdy ich nie zalozy!!!!!!! :rolleyes:

ile ty tych tematow zakladasz?

Napisane Sep 29, 2008, 7:20 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas rolkarze z ochroniaczami i kaskami jezda. ale zaden skater by sie nie odwazyl :)
poza tym dla mnie to zal

Napisane Sep 30, 2008, 8:46 am
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie to ochraniacze ograniczaja swobode ruchu ale nie mam nic do kogos kto nosi

Napisane Sep 30, 2008, 8:51 am
DeskaS

DeskaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeskaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siwka5 powiedział(a):

Jesteś żałosny

Napisane Sep 30, 2008, 12:16 pm
matik94

matik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam ochraniacz na piszczel na jednej nodze, dlatego, że jak katuje 36 flipa i sie je***, to później nie bede mógł przez pare dni jeździć :/

Napisane Sep 30, 2008, 3:57 pm
Kris13

Kris13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kris13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom ja miałem takie, że nie mogłem nogi zginać do końca.Zresztą to bazarowe chyba :D :D.Osobiście nie mam nic do kogoś kto nosi no ale co by nie było ja w ogóle nie noszę.

Napisane Sep 30, 2008, 6:03 pm
DinoZaurus

DinoZaurus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DinoZaurus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam ostatio zaczolem jezdzic w kasku  :cyclops:

Napisane Sep 30, 2008, 7:21 pm
UoLa

UoLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UoLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matik94 powiedział(a):
Ja mam ochraniacz na piszczel na jednej nodze, dlatego, że jak katuje 36 flipa i sie je***, to później nie bede mógł przez pare dni jeździć :/

oj mi by się coś takiego przydało, bo moje piszczele są w opłakanym stanie ;/

Napisane Sep 30, 2008, 8:31 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matik94 powiedział(a):

To cienki zawodnik z Ciebie...Heh kontuzja na kilka dni przez uderzenie w piszczel..Jak by coś pękło to by było dłużej a tak to po prostu rozczulanie się nad sobą...Chłopie ja to nie zlicze ile razy przez te 6 lat dostałem w piszczel...

Napisane Sep 30, 2008, 8:41 pm Ostatnio edytowane Sep 30, 2008, 8:42 pm przez Al93
adio92

adio92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adio92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście popieram tylko ochraniacze na wewnętrzną stronę dłoni. Dzisiaj znowu rozwaliłem sobie to czułe miejsce, tyle tylko że nie zaplamiłem ubrania  :cyclops:

Napisane Oct 5, 2008, 4:57 pm
Miki125p

Miki125p

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miki125p zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja śmigam w ochraniaczach, serio przydatne. B)

*Napisane Oct 5, 2008, 7:46 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nosze na nadgarstek sciagacz na łokiec i ochraniacz na ten sciagacz poniewaz mialem zwichniecie z przemieszczeniem w lokciu

Napisane Oct 5, 2008, 8:10 pm
dominika1606

dominika1606

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominika1606 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ochraniacze na piszczel, przydają się.

Napisane Oct 6, 2008, 3:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja