Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » new koła birds

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
new koła birds
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

już są http://allegro.pl/item451333311_pro_birds_wheels_metal_street_nowe.html#gallery        nowe birdsy z metalu jak dla mnie bomba mozna sobie wejsc na allegro i zobaczyc sa jeszcze jedne metal normal, a co o tym sądzicie ? :thinking a i sory ale nie umiem tej strony inaczej.(jakos tak wychodzi mi)  :thinking::

*Napisane Oct 7, 2008, 11:02 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O ja :O metalowe :stare: nie są za ciężkie :D ?

*Napisane Oct 7, 2008, 11:11 pm Ostatnio edytowane Oct 7, 2008, 11:11 pm przez Qba619
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej no sorry troche nie przesada? przeciez takie kola... 1 sa ciezkie 2 twarde 3 niekomfortowe 4 glosne 5 niszcza bardziej powierzchnie.... itd itd itd.... :(

Napisane Oct 7, 2008, 11:20 pm
Dandon

Dandon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dandon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe... Fajnie wyglądają, ale są ciężkie i głośne ;d

Napisane Oct 8, 2008, 6:57 am
Bobinho94

Bobinho94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bobinho94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YezQsk8 powiedział(a):
ej no sorry troche nie przesada? przeciez takie kola... 1 sa ciezkie 2 twarde 3 niekomfortowe 4 glosne 5 niszcza bardziej powierzchnie.... itd itd itd.... :(

dobrze powiedziane

Napisane Oct 8, 2008, 8:21 am
Saki666

Saki666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Saki666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest jeszcze jeden rodzaj nowych Birsdów: Koła: Birds graffit edition  (zarówno street jak i normal) 
Cytuj:
jest to tworzywo grafitowoteflonowe ;)

Jak dla mnie są super.

Klik!
Klik klik!!

Napisane Oct 8, 2008, 12:28 pm
kozasa

kozasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YezQsk8 powiedział(a):

1.sa lekkie to nie jest normalny metal tylko aluminium czy cos
2.racja sa twarde ale nie za
3.konfortowe jak sie naoliwi to jezdza jak z lozami
4.nie sa glosne jak sie noliwi
5.moze troche

Napisane Oct 8, 2008, 2:07 pm
pisu

pisu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pisu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby to bylo aluminium to jakby ci raz deck spadl chocby z biorka to te kola odrazu by sie powyginaly, aluminium naopewno to nie jest....

Napisane Oct 8, 2008, 2:11 pm
kozasa

kozasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiedzialem ze cos w tym stylu :>

Napisane Oct 8, 2008, 2:12 pm
Dandon

Dandon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dandon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale w sumie pośmigał bym na nich bo mi się podobają ;}

Napisane Oct 8, 2008, 2:31 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podobaja i jak wyjda w wersji pod lozyska to kupie ;d

Napisane Oct 8, 2008, 2:58 pm
kozasa

kozasa

Member
Wyświetl posty

tez bym kupil ale kasy nie mam B)

Napisane Oct 8, 2008, 3:12 pm
Cracovian

Cracovian

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cracovian zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aja prawdopodobnie bede mial za free:)

Napisane Oct 8, 2008, 4:56 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jamniku powiedział(a):
YezQsk8 powiedział(a):

raz - koła nie są cieżkie, bo to aluminium, dwa - muszą być twarde bo zostały wyprodukowane do katowania na outdoorze, trzy - hui wie kupie to sie dowiem, cztery - bez znaczenia podczas katowania pomników itp, pięć - rozwal np marmurowy albo granitowy pomnik to dam ci winklery za free

ale ja mowie np. o biurku, zlewie w bowlu. A gdzie jest powiedziane ze one sa outdorrowe? Ja mam od Ciebie jamniku koleczka birds i jestem happy dzialaja jak masło.

Napisane Oct 8, 2008, 9:01 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hahaha
Aha, no i birdsy są z ALUMINIUM, a nie jakiegoś metalu (bo aluminium to nie metal...)
Śmiech na sali, jak czytam te wasze posty, te wywody, że aluminium się powgniata od uderzeń o ziemie, hahahah...

:brick:

Napisane Oct 8, 2008, 10:42 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2008, 10:43 pm przez jakubiks
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakubiks powiedział(a):
Hahaha
Aha, no i birdsy są z ALUMINIUM, a nie jakiegoś metalu (bo aluminium to nie metal...)
Śmiech na sali, jak czytam te wasze posty, te wywody, że aluminium się powgniata od uderzeń o ziemie, hahahah...

Aluminium to metal. Metalem jest także cynk, cyna, miedź, nikiel, platyna, itp itd.
Jednak metal to zbyt ogólne pojęcie i niejednego może wprowadzić to w błąd.
Nie należy natomiast mylić metalu z żelazem jako stopem, np: stal, żeliwo.

Napisane Oct 8, 2008, 11:27 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
jakubiks powiedział(a):
Hahaha

Aluminium to metal. Metalem jest także cynk, cyna, miedź, nikiel, platyna, itp itd.
Jednak metal to zbyt ogólne pojęcie i niejednego może wprowadzić to w błąd.
Nie należy natomiast mylić metalu z żelazem jako stopem, np: stal, żeliwo.

Oj chyba nie zczaiłeś, że się po prostu zlewałem z poprzednich postów.
Jak się nie da emotikony, to już trudniej z załapaniem ironii :D

Napisane Oct 9, 2008, 10:38 pm Ostatnio edytowane Oct 9, 2008, 10:38 pm przez jakubiks
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie potrzebne są rdzenie do tych Birds'ów?

Napisane Jan 10, 2009, 1:51 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emilka12 powiedział(a):
mam pytanie potrzebne są rdzenie do tych Birds'ów?

nie

Napisane Jan 10, 2009, 1:52 pm
marcinszol

marcinszol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcinszol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

opłacają sie jak zadne inne kółka!!!!

jezdze juz na nich miesiąc (po roznych powierzchniach) i nic, wyglądają jak nowe :D

Napisane Jan 10, 2009, 3:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja