Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Wasze najgorsze gleby przy gr...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasze najgorsze gleby przy grindach i slajdach
kalugus

kalugus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalugus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja przy 50-50 na rurce przewrocilem sie do tylu i bidrem w rurke bolalo mnie chyba z 2 tyg.a jakie byly wasze najgorsze gleby

Napisane Oct 6, 2005, 6:49 pm
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

probowalem fakie half cab i bum do tylu glowa o ziebie i guz , rozwalone kolano i lokiec :D

Napisane Oct 6, 2005, 8:08 pm
margera2

margera2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to margera2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolano zjechałem jak niewiem

Napisane Oct 12, 2005, 8:33 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Próba lipslide no i sie troszke do przodu przejechalem a że rurka byla z krawężnika w dół ustawiona to tyłem głowy o rurke a plecami o krawężnik ( no i dupą na ziemie) bolalo z deka

Napisane Oct 12, 2005, 9:48 pm
misieksk8

misieksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misieksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na ryj poleciałem jak nosegrinda robiłem ;]

*Napisane Oct 15, 2005, 11:30 am
sOKzZuKa

sOKzZuKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sOKzZuKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

boardslide na rurce z kraweznika i przy zejsciu: zerwana torebka stawowa, naderwane wiezadla 2 miechy gips :P

Napisane Nov 1, 2005, 3:18 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za bardzo się przechyliłem do przodu przy boardslide i wywaliłem się na twarz :D

Napisane Nov 2, 2005, 12:05 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryjem o colping na rampie przy próbie bs air
zebrami o poręcz przy probie bs piedziesiony pod góre
glowa w ziemie przy bs lipie

Napisane Nov 2, 2005, 10:02 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie uczylem bordslide to mnie strasznie w tyl ciagnelo i kiedys wyrombalem plecami w rurke !!!! a jak sie uczylem 50-50 to deska i wylatywalo do przodu a ja równiez plecami a rurke jak przy bordzie

Napisane Nov 18, 2005, 6:39 pm
ruufuus

ruufuus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ruufuus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedy uczyłem sie boardslide to deska wyleciała mi do przodu z pod nóg a ja spadłem plecami na koniec rurki. Potem miałem półmetrową fioletowo-czerwoną kreche na plecach o średnicy 5 cm Przez tydzień nie mogłem sie zginać!!!

Napisane Nov 18, 2005, 7:42 pm
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A więc bylo tak: próbowałem 50-50 na rurce pod gorę:D <idiotyczny pomysł> no i cały czas się za bardzo do tyłu pochylałem. A kumpel wtedy mówi <on lepiej niż ja jeździ>: spróbuj się bardziej do tyłu pochylić. K**A już się go więcej nie posłucham. Ścięło mnie i piszczelami na rurkę i na ryj. Naszczęśie się zasłoniłem. Potem jak lekko dotknąłem piszczeli to mi się rzygać z bulu chciało

Napisane Nov 18, 2005, 7:58 pm
Nerw

Nerw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nerw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wskoczyłem na rurke 50-50 i przy końcu rurki poleciałem na plecy...A jak robiłem boardslida na grind-boxie to spadłem na plecy i jebłem jeszcze głową...Ale na następny dzień było już w miare dobrze:D...

Napisane Dec 3, 2005, 11:52 am
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najgorsze jest kazde skrecenie kostki  :mad: a duzo tego bylo ale chyba najgorsze przy crooksie w dol na murku przy zejsciu...fuck pare razy optarty pysk... jak narazie nic wielkiego  B) zadnych zlaman ani nic... i oby nigdy nie bylo nic wielkiego  :rolleyes:

Napisane Dec 3, 2005, 12:02 pm
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a przy boardslide zwichnolem nadgarstek  :cyclops: nic wiecej chyba

Napisane Dec 3, 2005, 12:02 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaaa przypomnial mi sie jeszcze jeden upadek  :mad: probowalem salada w dol na murku i nie trafilem w katownik deska jakos wyleciala spod nug a ja spadlem na zebra z wysokosci  :O myslalem ze polamalem :D naszczescie byly tylko obite  :P bylo jeszcze pare gleb na zebra dla ta byla najgorsza :D

*Napisane Dec 3, 2005, 12:07 pm
Bam93

Bam93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bam93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przy 50-50 na rurce na plecy wyglebiłem i na rurke spadłem... aaaaa;/

Napisane Dec 3, 2005, 12:21 pm
drozdzi

drozdzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drozdzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje najgorsze to : robilem 5-0 na okrągłej rurce  ale kolega mnie przestraszyl i polecialem do tyły i miedzy pośladkami bum w kosc ogonową. 1 tygodnie bez decka

Napisane Dec 23, 2005, 8:48 am
tomo666

tomo666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomo666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziś np jak robiłem noseslide na murku przy schodkach.To wskakuje  i noga mi znosa spadla i  druga z deski i taki spagat jedna noga powyginana na ziemi druga prosta na murku :D i jeszcze plceami o chodnzik i deska na mnie spadla :D

Napisane Dec 26, 2005, 7:13 pm
krak

krak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiem ze był upał
board na poreczy i na reke
potem piszczel i kolano

*Napisane Dec 26, 2005, 10:47 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja przy boardslide wyje*alem sie do tylu i:
a) Je3łem kością ogonową w rurke:(
b) Rozje3ałem łokieć:(

Napisane Jan 8, 2006, 5:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja