Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dexter

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dexter, Co sadzicie o serialu Dexter?
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k0ndzio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo wszystkim !
Co sadzicie o nowym serialu TVN-u --DEXTER?
Bo mi się bardzo podoba wręcz jest zaje*isty

Napisane Oct 17, 2008, 5:23 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Byś mógł chociaż napisać kiedy i o której godzinie leci... bo mi sie nie chce patrzec na telegazete... :d a serialu nie ogladalem... moze kiedys obejrze:p

Napisane Oct 17, 2008, 7:44 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no oglądałem i musze powiedzieć, że nawet ciekawy

Napisane Oct 17, 2008, 7:47 pm
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k0ndzio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest top o takim typku aktor (C.Hall)który zabija takjakby winnych
bo zawszze jest ktoś uniewinniony ale on wie że jest winny i zabija tego kogoś  w ten sposób jak tamen ktos zabił innego np tnie na czesci itp. fajne polecam
jakby co to leci we wtorki na TVN o 23.30 ale ja już mam sciągniee przez tornty cały sezon 1,2
bardzo polecam!!

Napisane Oct 18, 2008, 9:48 am Ostatnio edytowane Oct 18, 2008, 9:50 am przez k0ndzio0
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądam już 3 sezon, kozacki serial, wciąga :)

Napisane Oct 18, 2008, 9:51 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche coś ala Punisher...tylko że to jest serial...

Napisane Oct 18, 2008, 10:13 am
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):

cooo : O toć to co innego jest : O

Napisane Oct 18, 2008, 10:35 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

k0ndzio0 powiedział(a):
bo zawszze jest ktoś uniewinniony ale on wie że jest winny i zabija tego kogoś  w ten sposób jak tamen ktos zabił innego np tnie na czesci itp.

a...aahaaaa. Wypracowania z polskiego też tak piszesz?

Napisane Oct 18, 2008, 11:18 am
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
k0ndzio0 powiedział(a):
bo zawszze jest ktoś uniewinniony ale on wie że jest winny i zabija tego kogoś  w ten sposób jak tamen ktos zabił innego np tnie na czesci itp.

a...aahaaaa. Wypracowania z polskiego też tak piszesz?

nooo
lol

Napisane Oct 18, 2008, 11:34 am
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czokapik powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):

cooo : O toć to co innego jest : O

No przecież mówie/pisze że coś podobnego, a nie to samo...

Napisane Oct 18, 2008, 12:29 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

k0ndzio0 powiedział(a):
bo zawszze jest ktoś uniewinniony ale on wie że jest winny i zabija tego kogoś  w ten sposób jak tamen ktos zabił innego np tnie na czesci itp. fajne polecam
jakby co to leci we wtorki na TVN o 23.30 ale ja już mam sciągniee przez tornty cały sezon 1,2
bardzo polecam!!
po polsku prosze mi napisz

Napisane Oct 18, 2008, 2:04 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
k0ndzio0 powiedział(a):
bardzo polecam!!

Serial jest naprawde fajny. O gosciu, ktory ludzi uniewinnionych przez sad karze po swojemu. Tzn. on wie, ze sa winni i zabija ich w taki sposob jak tamci zabili swoje ofiary. Jak kondzio powiedzial jest na tvn'ie we wtorki o 23.30 po wojewodzkim. naprawde polecam, ale serial jest dla doroslych (ma czerwony znaczek)  :P B)

Napisane Oct 18, 2008, 2:07 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

k0ndzio0 powiedział(a):
bardzo polecam!!

spoko, duzo zrozumialem...

Napisane Oct 18, 2008, 3:24 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OlaR powiedział(a):
BTM powiedział(a):
k0ndzio0 powiedział(a):
bardzo polecam!!

Serial jest naprawde fajny. O gosciu, ktory ludzi uniewinnionych przez sad karze po swojemu. Tzn. on wie, ze sa winni i zabija ich w taki sposob jak tamci zabili swoje ofiary. Jak kondzio powiedzial jest na tvn'ie we wtorki o 23.30 po wojewodzkim. naprawde polecam, ale serial jest dla doroslych (ma czerwony znaczek)  :P B)
siadaj, sześć
to przynajmniej jakoś obrazuje mi ten serial
dzieki

Napisane Oct 18, 2008, 4:10 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawalisty serial, oglądam 3 serię. Jest on o specu od krwi z wydziału zabójstw w Miami. Rano pracuje a wieczorem tropi przestępców, którzy uszli jakoś od sprawiedliwości i zabija, jest bowiem chory i ma głód tak jakby ;p ... musi kogoś zabić, więc jego ojciec stworzył mu kodeks, który pozwala zabijać tylko tych złych ludzi.

Ciekawy serial polecam.

Napisane Oct 18, 2008, 7:17 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

VeGaS powiedział(a):
Zawalisty serial, oglądam 3 serię. Jest on o specu od krwi z wydziału zabójstw w Miami. Rano pracuje a wieczorem tropi przestępców, którzy uszli jakoś od sprawiedliwości i zabija, jest bowiem chory i ma głód tak jakby ;p ... musi kogoś zabić, więc jego ojciec stworzył mu kodeks, który pozwala zabijać tylko tych złych ludzi.

Ciekawy serial polecam.

Dzieki za wyczerpującą wypowiedz :p spoko. obejrze ;p wydaje sie byc interesujace :p

Napisane Oct 24, 2008, 2:32 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądacie ten serial i dalej nie wiecie o czym on jest... albo nie potraficie napisać...

Gdy Dexter miał 4 lata na jego oczach zabili mu matkę( i oczach jego brata o którym nie wiedział). Na miejscu zbrodni znalazł go policjant imieniem Harry, który go potem adoptował. Dexter nie ma uczuć. Ojciec uczy go jak żyć, uczy go kodeksu, według którego sam postępuje. Uczy go strzelać i zabijać(profesjonalnie używać noża najpierw na zwierzętach). Dexter ma siostrę Debre, która także została policjantką jak Dex i jej ojciec. Dexter zostaje specem od krwi, pracuje w laboratorium a Debra pracuje jako funkcjonariuszka. Dexter udaje kogoś kim nie jest po to aby przetrwać.Tego nauczył go ojciec. Odpycha od siebie ludzi, boi się mieć z nimi bliski kontakt, ponieważ nie chce aby ktoś poznał jego tajemnice. Dexter również prowadzi śledztwa na swoją rękę. Nie zabija swoich ofiar tak jak oni zabijali swoje ofiary lecz ma swoją własna metodę. Z ofiar pobiera próbki krwi które zatrzymuje na pamiątkę. Zabija tylko tych którzy sobie na śmierć zasłużyli. dalej nie będę opowiadał, bo bym wam zepsuł przyjemność.

Dexter jest świetny, uwielbiam go i kocham. Skończyłem na pierwszej serii. Niestety na razie nie mogę kontynuować, ponieważ mam wirusa
:mad:

Napisane Oct 24, 2008, 4:51 pm
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

tak wieć czy ogłądał już ktoś jakiś odcinek ?
i jak wam się podoba

Napisane Oct 30, 2008, 7:21 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

k0ndzio0 powiedział(a):
tak wieć czy ogłądał już ktoś jakiś odcinek ?
i jak wam się podoba

NIKT !
no kurde, czytałeś chociaż trochę tego tematu ?
oglądam 3 serię już,dobre to

Napisane Oct 30, 2008, 8:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdyby nie to, że wszyscy przeżywają ten serial, to  w życiu bym o nim nie wiedział.
Pierwszy sezon do 6 odcinka włącznie jest padaką. Ciągnącym się tasiemcem. Wiedziałem, że mam spodziewać się czegoś ciekawego i tylko dlatego to oglądałem dalej, inaczej w życiu bym przez to nie przebrnął.
Jestem na końcówce pierwszego sezonu i robi się ciekawiej, ale żeby jakoś szczególnie powalało to nie mogę powiedzieć.

Napisane Jan 1, 2009, 11:42 pm Ostatnio edytowane Jan 1, 2009, 11:43 pm przez Zyga
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja