Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Skate or die

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate or die , Francuski film cos ala 13 dzielnica
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://pl.youtube.com/watch?v=l4Lq8nWt45M  (nie moge ogarnac tego video na forum sry)

czy ktos z was ogladal ten film? jesli tak to co o nim sadzicie? mi sie wydaje ze jest troche naciagniety scenariusz, przez caly film 2 skaterow ucieka przed mafia. robia dziwne rzeczy typu skakanie z dachu na dach na desce albo zapie***aja na desce przez cale miasto i zero zmeczenia (moze na fajansie) wypowiadac sie!

okladka

Napisane Oct 22, 2008, 12:03 am Ostatnio edytowane Oct 22, 2008, 8:03 pm przez Gutas91
tritus

tritus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tritus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"naskejce at smerce" :D

Napisane Oct 22, 2008, 7:34 am
KanekS

KanekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KanekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm nie ogladalem ;p
a jest juz w PL?

Napisane Oct 22, 2008, 10:56 am
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja także nie oglądałam tego.

Napisane Oct 22, 2008, 2:46 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film może być ciekawy.Ale ciekawe czy będzie w kinach w polsce.

Napisane Oct 22, 2008, 2:51 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do tego filmu nie ma zadnych napisow ;/ film jest z czerwca chyba

Napisane Oct 22, 2008, 2:56 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pewno będzie się go dało pobrać.
Może być ciekawe ;f

Napisane Oct 22, 2008, 2:58 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutas91 powiedział(a):
do tego filmu nie ma zadnych napisow ;/ film jest z czerwca chyba

a to jak z czerwca to nie będzie w kinach...

Napisane Oct 22, 2008, 3:25 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

french movie called skate or die
ja tam słysze że po rusku gadają...

Napisane Oct 22, 2008, 5:46 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

czareq94 powiedział(a):

PO RUSKU... 5 letni dzieciak ci odrozni ruski od francuskiego. uczylem sie francuskiego teraz ucze sie ruskiego, jak by to byl ruski to bys mniej wiecej kumal co gadaja :P

Napisane Oct 22, 2008, 6:47 pm
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film może być genialny.
Cóż... zawsze można ściągnąć a napisy dobierze napiprojekt:P

Napisane Oct 22, 2008, 6:57 pm
piasek43

piasek43

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piasek43 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja juz sciagam STĄD ;]

Napisane Oct 22, 2008, 7:39 pm Ostatnio edytowane Oct 22, 2008, 7:40 pm przez piasek43
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

do tego nie ma w calym internecie napisow, nawet angielskich -_- pozdrooo

Napisane Oct 22, 2008, 7:51 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutas91 powiedział(a):
czareq94 powiedział(a):

PO RUSKU... 5 letni dzieciak ci odrozni ruski od francuskiego. uczylem sie francuskiego teraz ucze sie ruskiego, jak by to byl ruski to bys mniej wiecej kumal co gadaja :P

:D dobre ^^ Akurat to był rosyjski i jak tego można je szczaić jak nawet napisy po rosyjsku były :P

Napisane Oct 22, 2008, 9:49 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

no fakt trailer byl po rusku, zwracam honor :P ale polskiego tlumaczenia juz nie ma :|
edit/ film jest w jezyku  francuskim.

Napisane Oct 22, 2008, 9:57 pm Ostatnio edytowane Oct 30, 2008, 9:04 pm przez Gutas91
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie trailer po rusku, ale film jest francuski tak?

Napisane Oct 30, 2008, 8:04 pm
pa14blo

pa14blo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pa14blo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałem ściągnąć ten film, ale nie moge znaleźć :P

Napisane Nov 20, 2008, 2:19 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znalazlem na torrentach, ale napisow teraz nie ma ;pp

Napisane Dec 13, 2008, 12:44 am
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez nie oglądałem. A jest juz w polsce?

Napisane Dec 13, 2008, 8:26 am
ChadFryta

ChadFryta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChadFryta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cholera .. sciagnalem ale nigdzie.. NIGDZIE!! nie ma napisow =(

Edit : Obejrzalem.. jesli checie obejrzec dla zajawki, to nawet sie nie bierzcie za ten film, bo lacznie w filmie skrecili z 5 flipow. Ale np. jest takie cos przez caly czas ze non stop na pelnym laku uciekaja jakimis ulicami i jak w Tonym Hawku.. na straganie ktos polozyl jakas deske a oni z tego po olce. Film nienajgorszy.. ale nie dla zajawy :>

Napisane Dec 13, 2008, 10:38 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2008, 11:45 pm przez ChadFryta
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja