Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Dobry Rozmiar.?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dobry Rozmiar.?, Dobry Rozmiar.?
Patt

Patt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Patt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie, czy będzie pasował deck [ 19,5 cm ] do trucków [ 19cm ]
Deck.
Trucki.

I czy kólka i łożyska pasują.?
kółka:
# wielkość: 52 mm
# szerokość: 30 mm
# twardość: 100A
Kółka
łożyska:
ABEC7
łożyska.

Prosze o odpowiedz

Czy te kółka też bendą pasowały.?
Ile mm muszą mieć.?
Kołka 2

Napisane Oct 26, 2008, 10:56 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2008, 10:59 am przez Patt
catholiccomb

catholiccomb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to catholiccomb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a dlaczego mialoby nie pasowac? wszystko gra, do deski szerokosci 20 cm mozna wstawic 19 traki i tez bedzie gralo. ja preferuje dek 19,7 i traki 19,5 - taka kombinacja jest dla mnie najlepsza

Napisane Oct 26, 2008, 10:58 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2008, 11:02 am przez catholiccomb
invalida

invalida

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to invalida zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki najlepiej dobierać tak aby nie wystawały poza deck- 0,5cm węższe będą jak najbardziej ok.

Kółka kwestia upodobań - jedni lubią 50 innym 53 to mało - tutaj nie ma takich różnic wymiarowych że coś mogłoby nie grać.

Napisane Oct 26, 2008, 11:06 am
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamiast blakoutow radze wziąć nervusy sa o niebo lepsze
rapowe

Napisane Oct 26, 2008, 11:10 am
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
rapowe

Coś takiego..rapowe trucki...O takich jeszcze nie słyszałem..

Napisane Oct 26, 2008, 11:39 am
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Al93 powiedział(a):
BTM powiedział(a):
rapowe

No jak to jakie ? Rapowe, na rapie i elo!
Kółka i łożyska bĘdą pasowały, wszystkie łożyska deskorolkowe pasują do kółek deskorolkowych. Trucki też do decka będą pasowały, w ogóle wszystko gra i jest na rapie

Napisane Oct 26, 2008, 12:00 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trucki raczej nie powinny dużo wystawać poza blat. Tutaj są węższe niż blat. Jedynie jak będziesz robił jakieś freestyle'owe tricki, to może Ci być trochę trudniej, a tak to raczej ujdzie (chociaż dla mnie osobiście to najlepiej jak trucki i deck mają taką samą szerokość). A kółeczka i łożyska dobierasz według własnych upodobań (w małe kółeczka czasami trudno wkłada się łożyska).

Napisane Oct 26, 2008, 12:05 pm
RaV7

RaV7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RaV7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Teraz chyba taka moda,żeby zakładać temat jak się chce coś kupić.Jak nigdy w życiu nie jeździłeś to nie wiesz jak jest na dobrej desce,więc możesz mieć słabą i też będziesz mógł jeździć.Kup sobie jakiegoś kompleta za ok 100-200 zł i będziesz mógł jeździć jak ci się to spoda to wtedy będziesz się interesował lepszym sprzętem,a jak nie i uznasz,że nie jest to takie proste jak w thps to nie będzie taka strata dla rodziców jak z łożysz deskę za 400-500zł.

Napisane Oct 26, 2008, 2:41 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Al93 powiedział(a):
BTM powiedział(a):
rapowe

hahahah czytaj ze  zrozumieniem
kółka

Napisane Oct 26, 2008, 3:07 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BTM powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
BTM powiedział(a):
rapowe

hahahah czytaj ze  zrozumieniem
kółka

kółek rapowych też raczej nie sprzedają <co jest>...;]

Napisane Nov 7, 2008, 4:24 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Al93 powiedział(a):

kółek rapowych też raczej nie sprzedają <co jest>...;]
sprzedaja tylko ty o tym nei wiesz...
rapowe kolka --> kolka na ktorych sie zajebiscie dokreca

Napisane Nov 7, 2008, 5:35 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja