Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Slim fit, kto z was je lubi n...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Slim fit, kto z was je lubi nosic?
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ogolnie lubie slim fity;) wypowiadajcie sie!

Napisane Nov 3, 2008, 8:22 pm
Hejterek

Hejterek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejterek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slim fity chodzi Ci o rurki ??

Napisane Nov 3, 2008, 8:24 pm
pumba13

pumba13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pumba13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiscie bardzo lubie ;)

Napisane Nov 3, 2008, 8:30 pm
Pimpzibit

Pimpzibit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pimpzibit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hejterek powiedział(a):
slim fity chodzi Ci o rurki ??

jak lubisz nosić rurki... - patrz na temat...

ja osobiscie niemiałem slim fit'ow i neiwiem jak w nich sie chodzi :P jak dobrze kumam to to takie obcisłe koszulki np. wiec ja wole nosić takie luźne, pozdro;]

Napisane Nov 3, 2008, 8:33 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a co to ma wspolnego z deskorolka?

w waskiej koszulce lepiej kleisz flipa niz w szrokiej? ; D

Napisane Nov 3, 2008, 8:37 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2008, 8:40 pm przez enjoi123
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ma wspolnego ze ubior w deskorolce tez jest wazny a ze slim fity teraz wioda prym
w odziezy deskowej wiec to ma to wspolnego ;)

Napisane Nov 3, 2008, 8:48 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wodnio powiedział(a):
To ma wspolnego ze ubior w deskorolce tez jest wazny a ze slim fity teraz wioda prym
w odziezy deskowej wiec to ma to wspolnego ;)

czemu jest wwazny?
jest juz temat o ubraniach, jak jestes na tyle ograniczony zeby zajrzeć do dzialu pozostale to sie ogarnij.

Napisane Nov 3, 2008, 9:01 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Czemu wazny? No bo chyba na golasa na deske nie wychodzisz nie? Chyba ze ty ekscybicjonista jestes no to twoja sprawa... A na tym dziale z ubraniami jest taki zapierdziel ze ch**!

Napisane Nov 3, 2008, 9:16 pm
Hejterek

Hejterek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejterek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kazdy ubiera się jak mu wygodniej jeden woli założyć rurki i koszulke przylegającą do ciała drugi woli założyć spodnie z krokiem przy kolanach i koszulkę długą za hu*a...
według mnei tu nie ma roznicy w jezdzie...kazdy ma swoj styl nie?Ja osobiscie lubie ciuchy slim

Napisane Nov 3, 2008, 9:20 pm
grzadziel8

grzadziel8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzadziel8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja proponuje zwykłe dzinsy z tesco luźne i koszulka o 1 rozmiar zaduża ;D jak widze takich lalusiów w opcisłych ciuchach to kur.wa geje.

Napisane Nov 3, 2008, 9:23 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Ale mi nie o to chodzi zeby tam wydzielac kto chodzi w takich a kto w takich. tylko sie tak pytam;)

Napisane Nov 3, 2008, 9:23 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slim sraki
wole normalne koszulki nosic lub longsliwy
to jest gut

Napisane Nov 3, 2008, 9:25 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

grzadziel8 powiedział(a):
ja proponuje zwykłe dzinsy z tesco luźne i koszulka o 1 rozmiar zaduża ;D jak widze takich lalusiów w opcisłych ciuchach to kur.wa geje.

Ale wiesz ten kto chodzi w slim ficie to nie znaczy ze gej od razu. Jak widac na twarzy ze lamus to wtedy mozna sie przyczepic;)

Napisane Nov 3, 2008, 9:27 pm
Hejterek

Hejterek

Member
Wyświetl posty

teoretycznie po twarzy też nie poznasz że lamus...Prawda jest taka że dopóki nie poznasz gościa nie będziesz wiedział jaki on jest to że nosi rurki i obcisłą koszulke nie znaczy od razu że jest pedałem lubi taki styl poprostu...

Napisane Nov 3, 2008, 9:31 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja juz nie umiem nosic innych spodni.

Napisane Nov 3, 2008, 9:35 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Hejterek powiedział(a):
teoretycznie po twarzy też nie poznasz że lamus...Prawda jest taka że dopóki nie poznasz gościa nie będziesz wiedział jaki on jest to że nosi rurki i obcisłą koszulke nie znaczy od razu że jest pedałem lubi taki styl poprostu...

No racja. No wez na przyklad taki Andrew Reynolds(moj ulubiony skater;)) chodzi w slim fitach a wez nawet spojrz na jego twarz. Od razu widac ze nie jest gejem;)

Napisane Nov 3, 2008, 9:38 pm
Bat94

Bat94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bat94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja lubie slim fity, np. rurki i koszulki volcoma  :rolleyes:, choć czasem założę też szersze..
Cytuj:

ha? ja nie nawidze takich lamusów którzy nie dość, że nie umieją pisać to jeszcze oceniaja po wyglądzie.

Napisane Nov 3, 2008, 9:52 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

wodnio powiedział(a):
Czemu wazny? No bo chyba na golasa na deske nie wychodzisz nie? Chyba ze ty ekscybicjonista jestes no to twoja sprawa... A na tym dziale z ubraniami jest taki zapierdziel ze ch**!

to trzeba od razu zalozyc drugi w dodatku w dziale ktory nie ma nic wspolnego? moderacja i chuj

Napisane Nov 3, 2008, 10:07 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rurki.... nie, ja wolę szerokie ubrania. Nie mam nic przeciwko temu, gdy ktoś bierze do takich spodni wąskie, lub normalne koszulki, do niektórych taki styl pasuje i dobrze w tym wyglądają. Dostaję za to białej gorączki, jak widzę kogoś właśnie w rurkach i  dużych, szerokich T-Shirtach, wygląda to, jakby koleś śmigał w sukience.

Napisane Nov 3, 2008, 10:07 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2008, 10:07 pm przez TAGGIE
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie pociskac w rurkach od czasu do czasu ale na deske preferuje zwykle ciut luzniejsze dzinsy bo przez rurki nie moge sie dobrze zlozyc (czyt.zgiac xD)a jesli juz to rurki i jakas kolorowa koszulka ewentualnie koszula :rolleyes:

Napisane Nov 3, 2008, 10:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja