Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Techniczne » Odchudzanie roweru ciąg dalsz...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Odchudzanie roweru ciąg dalszy., Czyli zabawa ze szlifierką kontową.
Borutnik

Borutnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borutnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

Od paru dni z Opikiem dywagujemy nad "lajtowieniem" roweru w bardzo brutalny sposób (a'la Krizz). Na pierwszy ogień idą mostki - efekt dzisiejszej walki mosek + szlifierka kontowa zamieszczam tutaj.

http://img84.imageshack.us/img84/6619/dscf6064ed8.th.jpghttp://img84.imageshack.us/images/thpix.gif

http://img84.imageshack.us/img84/1579/dscf6063uv9.th.jpghttp://img84.imageshack.us/images/thpix.gif

http://img90.imageshack.us/img90/1395/dscf6065zu0.th.jpghttp://img90.imageshack.us/images/thpix.gif

Jest to przykład totalnej nudy, głupoty i bezmyślności człowieka.
Wkrótce pomaluję go na turkusowy bądź bordo zważę w warzywniaku i zrobię zdjęcie dokładnej wadze i wstawię tutaj.

Aktualnie zastanawiam się nad dalszym odchudzaniem. Jeżeli ktoś by chciał się przyłączyć do akcji "Brutalna Dieta", proszę bardzo :)

Napisane Nov 4, 2008, 4:22 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2008, 4:24 pm przez Borutnik
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karaś, rozbawiasz mnie...
Spiłuj, albo wstaw podkładkę, no ja nie wiem w czym problem

Napisane May 9, 2009, 9:42 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałem się upewnić, zawsze robiąc coś tak drobnego coś spier*olę, a zmieniając pół roweru robię dobrze. Dziwny gatunek;]

Napisane May 9, 2009, 12:24 pm
suchy12

suchy12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale jak juz sie bawicie w odchudzanie rowerow to scieli byscie ta sterowke.

Napisane May 9, 2009, 12:38 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziś wieczorem zacznę robić slima jeszcze z mojego siodła x)
Zdejmę naszycie, wywalę gąbkę, włożę cienką warstwę polaru, tylko teraz jak to zszyć z powrotem? Klej do butów -.-'' ?

Napisane May 9, 2009, 12:51 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wal spinaczem takim tylko nie biurowym tylko takim co plakaty na słupach przyczepiają ,wiesz ocb ?

Napisane May 9, 2009, 1:18 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Wiem, ale nie mam właśnie takiego urządzenia, dlatego obawiam się, że będzie to trudne..

Napisane May 9, 2009, 1:30 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to się taker nazywa. I odpada przy slimie bo zszywki mają długie końce i przechodzą na wylot. Butapren, daje radę. Ew trochę grubą nitką ściągnąć materiał żeby się nie rozłaził

Napisane May 9, 2009, 2:49 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Opik, zrób zdjęcie tego zszycia (Kubie bodajże tak robiłeś), ponieważ nie ogarniam. Ta nić ma iść przez plastik (stelaż?) i materiał?

Napisane May 9, 2009, 5:37 pm
lumix13

lumix13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lumix13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie wpływa to na wytrzymałość mostka?  ^^)

Napisane Dec 30, 2011, 10:47 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

O ile dobrze mi wiadomo, zarówno Paweł, jak i Michał żyją - więc nie.

Napisane Dec 31, 2011, 1:44 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Wiadomo że w jakimś tam stopniu wpływa, bo na logikę - mniej materiału = mniejsza sztywność. Jednak jest to tak znikome, że w tym wypadku można stwierdzić że nic się nie zmienia.
Zresztą, wystarczy zobaczyć jak delikatnie wyglądają topowe mostki różnych producentów. Cieniowanie, projektowanie i liczenie gdzie mają wypadać wycięcia jest dużo droższe od dania po prostu kawałka klocka z aluminium

Napisane Jan 1, 2012, 3:34 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Chłopaki, robimy reaktywację tematu?

Napisane Jan 3, 2012, 4:40 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Jakieś plany masz?

Napisane Jan 5, 2012, 9:09 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Wycięty kutas w główce ramy, tylko wyrzynarki nie mam.

Nawiercenie poprzeczki kierownicy co kawałek, jak w jakimś Dartmoorze.

Zintegrowany hołmmejdowski zacisk już zrobiony

Napisane Jan 5, 2012, 11:56 pm
Filipuens7

Filipuens7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Filipuens7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lajtujcie dalej a będziecie jeździć na rowerze bez roweru...

Napisane Jan 6, 2012, 12:39 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

penis męski w główce mnie rozwalił
bardzo ch***wy pomysł :laugh:

Napisane Jan 6, 2012, 6:06 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Filipuens7 powiedział(a):
Lajtujcie dalej a będziecie jeździć na rowerze bez roweru...

Mój rower, nawet jak na niego nasram, to nie powinno Cię to interesować.

Opik powiedział(a):
penis męski w główce mnie rozwalił
bardzo ch***wy pomysł :laugh:

Hm, tylko mówię - wyrzynarki brak, będzie trzeba pogadać ze znajomymi, kto ma talent, żeby to ch**wo nie wyszło.

Napisane Jan 7, 2012, 12:55 am
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Jak się tego nie zrobi to wyjdzie ch**wo :D
Jak nie wyrzynarka to wiertarka+stelaż+coś do przytrzymania ramy i PEWNA ręka..

Napisane Jan 7, 2012, 11:33 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Ostatnio sporo z Zinem gadam, jutro zapytam ile by chciał za zrobienie taakiego czegoś.

Napisane Jan 8, 2012, 12:37 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja