Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Tech deck bike

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tech deck bike
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PISANIA POSTÓW TYPU:
Fajne to
Nie fajne
Głupie
Też to mam
ITD
Mam pytanie chcę tylko odpowiedź i można zamknąć.

Gdzie mogę kupić ORYGINALNEGO fingerbmx'a z techdecka.
Miałem takiego za 10zł ale nie można było złapać kierownicy (wyginała się) a wsadzanie palca w ten otwór (bez skojarzeń xD) było idiotyczne.
Z filmików wynika że techdeck ma tą kierownicę masywniejszą ale możliwe że to tylko złudzenie....
Czy miał ktoś bmx'a z TD i może mi powiedzieć co z tą kierownicą i czy się nie "sypie".

www.infobot.pl/r/SbT
Czy to jest oryginalny td?

Gdzie można kupić to poza ebayem? (tam jest tylko ten jeden model (kolor))

Z góry dzięki.

NIE ZAMYKAĆ ZANIM NIE DOSTANĘ ODPOWIEDZI!

Napisane Nov 7, 2008, 9:51 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2008, 10:06 pm przez Elek93
exiist

exiist

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to exiist zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To jest na bank podróba td

Napisane Nov 7, 2008, 10:59 pm
miki95

miki95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W polsce nie dostaniesz finger bmx TD... mi mama dawno kupila z plastikowa kiera a ja poszedlem do warsztatu i se zrobilem metalowa.... ty tez tak zrob

Napisane Nov 7, 2008, 11:04 pm
miko1212

miko1212

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miko1212 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
W polsce nie dostaniesz finger bmx TD... mi mama dawno kupila z plastikowa kiera a ja poszedlem do warsztatu i se zrobilem metalowa.... ty tez tak zrob

Calkowita prawda. W polsce nie dostaniesz fingerbikow td.  Zrobic sobie w warsztacie kierownice to dobry pomysl. Mozesz nazbierac i kupic na ebayu albo czatuj na allegro :P Sadze ze duzo osob w polsce ma fingerbiki td ;P

Napisane Nov 8, 2008, 7:35 am
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ty chyba za dużo na bajki się napatrzałeś , w polsce bardzo mało osób ma fingerbike'a td , i td już ich chyba nie produkuje

Napisane Nov 8, 2008, 10:11 am
czeszek234

czeszek234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czeszek234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Michi18 powiedział(a):
ty chyba za dużo na bajki się napatrzałeś , w polsce bardzo mało osób ma fingerbike'a td , i td już ich chyba nie produkuje

zgadzam się td ich juz nie produkuje. Nie masz co szukać (nie znajdziesz), możesz se tylko na zdjęcia popatrzeć :P

Napisane Nov 15, 2008, 11:02 am
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a był taki jeden w wawie  B)

w chromie na bankowym :D

*Napisane Nov 15, 2008, 11:58 am
samoa

samoa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to samoa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupiłem na allegro z TD z metalową kierownicą  ^^) fajnie się na nim śmiga  :rolleyes:

Napisane Nov 24, 2008, 2:14 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po 1 czytaj kur.wa temat... Wcale nie interesuje mnie co kupiles i czy ci sie fajnie smiga.
po 2 to nie jest td tylko jakis badziewny shit...

Napisane Nov 24, 2008, 4:09 pm
snkus

snkus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to snkus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma metalową rame i jest dobra ale są leprze

Napisane Nov 24, 2008, 6:21 pm
rob117144

rob117144

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rob117144 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem ci że ten rowerek wygląda jak oryginalny ale nie mam zilonego pojęcia czty tech deck robi fingerbika tak czy inaczej nie dostaniesz w polsce tego:) 

Napisane Nov 25, 2008, 2:46 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

@up
-.-
Zaraz mnie kurwa szlag trafi

Napisane Nov 25, 2008, 4:01 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2008, 4:01 pm przez Elek93
pumba13

pumba13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pumba13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem orginalnego Tech Bike'a ale wlasnie sprzedalem:) a dostalem od Wujka z Kanady. moze sprzedam jeszcze jeden taki sam jak tak to dam znac.

Napisane Nov 25, 2008, 7:14 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elek93 powiedział(a):
@up
-.-
Zaraz mnie ***** szlag trafi

Tego właśnie pragnę.
Ludzie Ci idioto próbują pomóc, a Ty jeszcze syczysz, że nie o to Ci chodziło. Nikt tutaj nie czyta w myślach ( chyba, że o czymś nie wiem ). Jak masz tak dalej reagować, to nie szukaj pomocy na forach, tylko sam się męcz.

Napisane Nov 25, 2008, 7:16 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2008, 7:18 pm przez Darecko
Texas

Texas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Texas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Darecko powiedział(a):
Elek93 powiedział(a):
@up
-.-

Tego właśnie pragnę.
Ludzie Ci idioto próbują pomóc, a Ty jeszcze syczysz, że nie o to Ci chodziło. Nikt tutaj nie czyta w myślach ( chyba, że o czymś nie wiem ). Jak masz tak dalej reagować, to nie szukaj pomocy na forach, tylko sam się męcz.

No tylko chodzi o to, że ten cały "Robi" nie czyta całego tematu 0.o On się zastanawia czy tech deck wogóle robi takie cudeńka ;/

Napisane Nov 25, 2008, 7:21 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Texas powiedział(a):
Darecko powiedział(a):
Elek93 powiedział(a):
@up
-.-

Tego właśnie pragnę.

No tylko chodzi o to, że ten cały "Robi" nie czyta całego tematu 0.o On się zastanawia czy tech deck wogóle robi takie cudeńka ;/

Gdy samoa powiedział, że kupił na allegro, to oznacza to iż kiedyś były one tam dostępne i można się czaić na okazję, nieprawdaż? Elek natomiast rzucił się niczym mysz na ser, wyklinając na prawo i lewo, zakładając z góry, że to jakiś syf.
Każdy pomaga na tyle ile może, i na cholere sie tu bulwersować?

Edit : Robi z kolei zapewne pisał, że nie wie czy tech deck je produkuje, bo o tym nic nie słyszał, i nie było to ani potwierdzeniem ani zaprzeczeniem pytania na temat, nad którym zastanawiano się już wyżej ( Czy TD je jeszcze robi ). Fakt, niezbyt dokładnie to opisał.

Napisane Nov 25, 2008, 7:30 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2008, 7:37 pm przez Darecko
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http:// allegro.pl /item497530664_fingerbike_finger_tech_bike_metalowy.html czy to nie chodzi aby o takie cóś? ^^)

Napisane Dec 2, 2008, 7:19 pm
Texas

Texas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Texas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to luknij kto sprzedaje... to aukcja Pumby który już mówił, że ma takie cudeńko na sprzedaż ;]

Napisane Dec 2, 2008, 8:08 pm Ostatnio edytowane Dec 2, 2008, 8:08 pm przez Texas
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie zauważyłem  :stare:

Napisane Dec 3, 2008, 3:15 pm
kowciu97

kowciu97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kowciu97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z lego se zrób j se zrobiłem i lepiej sie jezdzi niz na tej za 10zł a jesli nie masz lego to porzycz siostry lub koleżanki  rower do lalek tylko on troche za duży

Napisane Feb 2, 2009, 7:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja