Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » gdziee w tym roku?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gdziee w tym roku?
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie w tym roku wybieracie sie w gory?jesli wogole gdzies sie wybieracie.ja jako ze mam najwczesniej ferie pewnie pojade do bialki jesli pogoda dopisze ;> i jeszcze planuje pojechac gdzies na 4-5 dni w trakcie tej przerwy swiatecznej , hm tez chyba do bialki.

Napisane Nov 8, 2008, 3:38 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ferie w Kluszkowcach koło Nowego Targu :)

Napisane Nov 8, 2008, 4:02 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chyba jak co roku do Krynicy

Napisane Nov 8, 2008, 7:33 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Livigno, Włochy  ^^) w ferie

Napisane Nov 8, 2008, 7:38 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy tydzień ferii w Alpy.
Drugi tydzień ferii obóz taneczny ;D

Napisane Nov 8, 2008, 9:47 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade do zakopanego na sylwestra xd

Napisane Nov 8, 2008, 10:55 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chyba w Beskid Śląski. Możliwe, że gdzieś indziej.

Napisane Nov 9, 2008, 10:51 am
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Laskowa, 15 km od domu xD

Napisane Nov 9, 2008, 1:19 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ARDIAN12 powiedział(a):
ja jade do zakopanego na sylwestra xd

Temat nie jest o sylwestrze ..

Napisane Nov 9, 2008, 7:16 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na Boze Narodzenie i Sylwka (bo wtedy ma byc podobno 16 dni bez szkoly) jade gdzies za granice, ale jeszcze nie wiem dokladnie gdzie :P a co do pewniakow to oboz w Austrii w ferie i oboz w Bialce Tatrzanskiej w marcu :)

Napisane Nov 9, 2008, 9:52 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duzo za to bulicie? pytam z ciekawosci , na przyszlosc

Napisane Nov 9, 2008, 10:07 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za oboz 2009.01.23-2009.02.01 w Austrii we Flirsch'u zapłace 1690PLN (cena zawiera- transport, noclegi x7, wyzywienie hb x7, suchy prowiant na droge powrotna, opieka kadry instruktorskiej, program ze szkoleniem narciarskim i snowboardowym - 3 godziny dziennie, animacje wieczorne apres ski, ubezpieczenie nw i kl, podatek vat marża)

to tam / :rolleyes:
http://www.tirol.at/at/images/RGN/421/RGN421at/Flirsch_Winter_407x175.jpg

Napisane Nov 10, 2008, 11:08 am Ostatnio edytowane Nov 10, 2008, 11:10 am przez Adi21
papik9

papik9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to papik9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade do zakopanego na sylwestra a na ferie tez do zakopanego xd

Napisane Nov 28, 2008, 9:21 pm
kozasa

kozasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jade na ferje do zakopca:) na zimowisko wyjazd z pod wroclawia ktos chce moge dac ksERO ULOTKI

Napisane Dec 2, 2008, 8:08 pm
Jozef360

Jozef360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jozef360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie niestety rodzice zamykaja w kojcu dla psa i jada imprezowac.

Napisane Dec 3, 2008, 2:43 pm Ostatnio edytowane Dec 3, 2008, 2:43 pm przez Jozef360
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jozef360 powiedział(a):
mnie niestety rodzice zamykaja w kojcu dla psa i jada imprezowac.

Jeśli łańcuch będzie sięgał do poidła i miski z suchą karmą to nie masz się czym martwić...

Napisane Dec 3, 2008, 3:40 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do Białki mam 15km ale w tym roku na pewno nie będę tam tyle razy co w zeszłym.
Ostro przesadzili z cenami karnetów a żeby sobie pojeździć odpowiedni do tego co się płaci to dłuuugo trzeba obmyślać strategie począwszy od tego- punkty czy czasówka? 6cio osobowa czy 3 osoba? Rano czy późnym wieczorem?

Napisane Dec 3, 2008, 4:38 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak już pisałem koło Nowego Targu jest fajny stok. Miejscowość się nazywa Kluszkowce. góra Wdzar. Trasy bardzo dobrze przygotowane, widać że załoga się stara :) tu macie cennik cennik

w zeszłym roku jak byłem, były nawet 2 grindboxy jeden na płaskim a drugi na skarpie. Ogólnie elegancko, hopki można było usypać, grindboxy są i trasy eleganckie, czego więcej chcieć? ;D

Napisane Dec 3, 2008, 5:10 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YourMother powiedział(a):
Jak już pisałem koło Nowego Targu jest fajny stok. Miejscowość się nazywa Kluszkowce. góra Wdzar. Trasy bardzo dobrze przygotowane, widać że załoga się stara :) tu macie cennik cennik

w zeszłym roku jak byłem, były nawet 2 grindboxy jeden na płaskim a drugi na skarpie. Ogólnie elegancko, hopki można było usypać, grindboxy są i trasy eleganckie, czego więcej chcieć? ;D

Koło Nowego Targu powiadasz :) No tak, lekko 20km. Kraków też jest koło.

Bliżej z Kluszkowiec jest do Szczawnicy :)

Napisane Dec 3, 2008, 6:50 pm
BadHabit

BadHabit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadHabit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niestety nie wszyscy mają tak dobrze :( ja bede w domku siedział

Napisane Dec 3, 2008, 6:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja