Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » gdziee w tym roku?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gdziee w tym roku?
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie w tym roku wybieracie sie w gory?jesli wogole gdzies sie wybieracie.ja jako ze mam najwczesniej ferie pewnie pojade do bialki jesli pogoda dopisze ;> i jeszcze planuje pojechac gdzies na 4-5 dni w trakcie tej przerwy swiatecznej , hm tez chyba do bialki.

Napisane Nov 8, 2008, 3:38 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YourMother powiedział(a):
Jak już pisałem koło Nowego Targu jest fajny stok. Miejscowość się nazywa Kluszkowce. góra Wdzar. Trasy bardzo dobrze przygotowane, widać że załoga się stara :) tu macie cennik cennik

w zeszłym roku jak byłem, były nawet 2 grindboxy jeden na płaskim a drugi na skarpie. Ogólnie elegancko, hopki można było usypać, grindboxy są i trasy eleganckie, czego więcej chcieć? ;D

Tez tam bylam w zeszlym roku.Nawet fajny stok maja. Zastanawiam sie czy tam nie pojechac bo z bialki wcale tak daleko bym nie miala ;>

Napisane Dec 4, 2008, 2:49 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Laskowa 15 km od Limanowej, 15 km od mojego domku, ewentualnie Białka, Kluszkowce :d Wszędzie mam blisko :P

Napisane Dec 4, 2008, 2:59 pm
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

siudek powiedział(a):
Laskowa 15 km od Limanowej, 15 km od mojego domku, ewentualnie Białka, Kluszkowce :d Wszędzie mam blisko :P

ee ale ci dobrze ;o ja to mam jakies 600 km.

Napisane Dec 4, 2008, 3:14 pm
staryslownik

staryslownik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to staryslownik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ktoś był już na desce w polsce lub w czechach? gdzi ehest śnieg <nie sztuczny>?
w okolicach dolnego śląsku ?

Napisane Dec 16, 2008, 7:13 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2008, 7:14 pm przez staryslownik
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

staryslownik powiedział(a):
ktoś był już na desce w polsce lub w czechach? gdzi ehest śnieg <nie sztuczny>?
w okolicach dolnego śląsku ?

z tego co wiem to nigdzie jeszcze w Polsce na stokach 'naturalnego' śniegu... naśnieżone już niektóre są, zresztą co za różnica czy sztuczny czy normalny.

Napisane Dec 16, 2008, 8:23 pm Ostatnio edytowane Dec 16, 2008, 8:24 pm przez YourMother
PiTeRxD

PiTeRxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PiTeRxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.gastein.com/en-gastein-dorfgastein.htm" quality="best" bgcolor="#ffffff" scale="noScale" salign="TL"  FlashVars="playerMode=embedded">

Napisane Dec 26, 2009, 11:04 am
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co wiem to nigdzie jeszcze w Polsce na stokach 'naturalnego' śniegu... naśnieżone już niektóre są

To jest prawda, nie dośnieżanie jest nieopłacalne. Po 1. śniegu naturalnego jest mało i szybko się topi, a po 2. sztuczny śnieg zawsze dłużej sie utrzymuje

@top- austria- Lungau i gdzieś lokalnie podkarpacie

Napisane Dec 26, 2009, 11:11 am Ostatnio edytowane Dec 26, 2009, 11:11 am przez miLosz07
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na swieta i sylwka bylem we Wloszech a dokladniej Val Di Sole, w ferie Saas Fee w Szwajcarii z Woodcamp.pl i zobaczymy, moze jeszcze jakies wypady na weekend do Zakopanego ;)

Napisane Jan 4, 2010, 2:00 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w ferie Vars/Risoul we Francji ze snowcamp.pl ;) a tak to jak adi, moze jakies pojedyncze wypady

Jak już pisałem koło Nowego Targu jest fajny stok. Miejscowość się nazywa Kluszkowce. góra Wdzar. Trasy bardzo dobrze przygotowane, widać że załoga się stara :) tu macie cennik cennik

w zeszłym roku jak byłem, były nawet 2 grindboxy jeden na płaskim a drugi na skarpie. Ogólnie elegancko, hopki można było usypać, grindboxy są i trasy eleganckie, czego więcej chcieć? ;D

ziomus w jakim okresie byles? :D tez bylem rok temu ;) ale stok nie przypadl mi zbytnio do gustu, jedyne co bylo zaleta to ze sie krotko w kolejkach stalo a na orczyku w ogole, od razu sie wjezdzalo...te grindboxy - tyaa jeden byl ustawiony dobrze a drugiego jakis pajac w 4 dzien mojego pobytu ustawil odwrotnie (kanciasta strona na zejscie) i deske ladnie porysowalem

Napisane Jan 4, 2010, 8:17 am Ostatnio edytowane Jan 4, 2010, 8:20 am przez bumbum
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@bumbum
Paaanie to było dwa lata temu ;D jakoś na przełomie stycznia i lutego

Napisane Jan 4, 2010, 11:55 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@bumbum
Paaanie to było dwa lata temu ;D jakoś na przełomie stycznia i lutego

aa nie zauwazylem daty napisania posta :)

Napisane Jan 4, 2010, 2:22 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wyglada snowpark w bialce w tym roku? jakies zmiany?

Napisane Jan 5, 2010, 1:07 pm
zolwais

zolwais

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolwais zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w tym roku się do białki wybiore ;)

Napisane Jan 6, 2010, 9:07 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

no fajnie, ale byl juz ktos? stoi park?

@down: sa jakies nowe jibbingowe przeszkody? zmienilo sie cos?

Napisane Jan 19, 2010, 10:05 pm Ostatnio edytowane Jan 19, 2010, 10:15 pm przez Adi21
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stoi , wróciłem wczoraj i sam na nim jeździłem .

Napisane Jan 19, 2010, 10:12 pm
luki8014

luki8014

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki8014 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłem w  poniedziałek są tylko boxy i rail i jedna skocznia wieć wg. mnie nie jest zabardzo przygotowany:) :cyclops:

Napisane Jan 20, 2010, 8:48 am
misiek699

misiek699

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek699 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

byłem na azotach to są z 2 rurki 2 boxy 1 box łamany w dół i 2 rury
podobno po 2 stronie są jakies chopy ale sam nie sprawdzałem

no jaworzynie jest rurka box i picnic

Napisane Jan 21, 2010, 8:45 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

misiek699 powiedział(a):
byłem na azotach

gdzie? :stare:

Napisane Jan 21, 2010, 9:50 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Adi21 powiedział(a):
misiek699 powiedział(a):
byłem na azotach

gdzie? :stare:

http://www.cnazoty.pl/

chyba tu ;)

Napisane Jan 21, 2010, 10:07 pm
misiek699

misiek699

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek699 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

typek nie wie gdzie są azoty :p

Napisane Jan 22, 2010, 4:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja