Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Bike » Pozostałe » Co robicie w takiej sytuacji ...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co robicie w takiej sytuacji ?? , Jak ktoś chce się ....
prezes95

prezes95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prezes95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasami mi sie zdarzało że ktoś sie chciał przejechać na moim biku a ja im nie chciałem dać bo wkońcu zabardzo ich nie znam  ^^) a że starsi zazwyczaj silniejsi zaczeli sapać  :mad: że mam im dać  :( i dałem  :( i mój kumpel tez  :P mi naszczęście nic nie zepsuli ale mojemu kumplowi tak  :mad: teraz staram się unikać takich sytuacji  :rolleyes: i narazie wychodzi  :rolleyes: a wy mieliście kiedyś taki problem ?? a jak tak to co wtedy zrobiliście ?  :cyclops:

*Napisane Nov 22, 2008, 9:36 pm
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ahmed08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczoraj miałem tak samo  :mad:

A po drugie, ty jesteś jakaś P*pka, że sobie nie umiesz poradzić?
Idź do psychologa niech cie nauczy asertywności  :thinking:

Napisane Nov 22, 2008, 10:05 pm
Gink

Gink

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gink zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zazwyczaj ich olewam, a jak dalej sie sapia to poprostu odjezdzam. Co konkretnie zepsuli twojemu kumplowi???

Napisane Nov 22, 2008, 10:16 pm
prezes95

prezes95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prezes95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ahmed08 właśnie pisze że ostatnio zaczełem sobie z tym radzić  :P hamulec i dętke więc nie było tak źle tylko linke się mocniej na ciągło i git  :)

Napisane Nov 22, 2008, 10:20 pm
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ahmed08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poprostu mówisz nie i odjeżdzasz, proste 
A jak będą coś do ciebie wołać, albo gadać to ich poprostu olej  ;)

Napisane Nov 22, 2008, 10:35 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mówisz, że nie dasz, bo podobnie jak on wyczaił frajera, który dał mu się przejechać i właśnie przed nim uciekasz, bo chce go odzyskać.

Napisane Nov 22, 2008, 10:43 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Mówisz, że nie dasz, bo podobnie jak on wyczaił frajera, który dał mu się przejechać i właśnie przed nim uciekasz, bo chce go odzyskać.

dobre :D

Napisane Nov 22, 2008, 10:56 pm
prezes95

prezes95

Member
Wyświetl posty

frajerem nie jestem  :mad: ale i tak fajne karas93  :cyclops:

Napisane Nov 22, 2008, 11:01 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Opik powiedział(a):
Karas93 powiedział(a):

dobre :D

Sam tak zrobiłem przed wieśdresami z drugiego osiedla. Jeździłem na boisku, oni podeszli, że mam dać pojeździć. Powiedziałem, że nie, bo właśnie zbombałem rower jakiemuś dzieciakowi i uciekam przed nim. Mina tych bez mózgów bezcenna ;D

EDIT :
prezes95 powiedział(a):
frajerem nie jestem  :mad: ale i tak fajne karas93  :cyclops:

To zrób tak!
Podchodzi paru dresodebili lub techbojów i mówi, że masz dać rower.
Wyciągasz telefon z kieszeni, dusisz coś, dostawiasz do ucha i mówisz :
- ,, Matka? Niech matka wjedzie z chłopakami na boisko, bo jacyś debile mnie zaczepiają. Dobra czekam.''. Ciekawe co zrobią na to agresorzy ;D

Napisane Nov 22, 2008, 11:18 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2008, 11:22 pm przez Karas93
Gink

Gink

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gink zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas gorzej bedzie jak postanowia zabrac Ci rower wraz z telefonem. :P

Napisane Nov 22, 2008, 11:44 pm
Czacha11

Czacha11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czacha11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hahaha nie raz miałem taką sytuacje :D Raz miałem polewkę podszedł taki dres i mówi żebym dał pojeździć. Oczywiście się nie zgodziłem i koleś mi zaczął grozić, że dostanę po pysku. Zsiadłem z roweru, ściągnąłem koszulke i powiedziałem żeby mnie uderzył. Kolesia przytkało i wrócił na ławke do kolegów którzy się z niego śmiali :D
ps: skromnie mówiąc ćwiczę na siłowni od kilku lat i pewnie dlatego się mnie przestraszył haha !  :P :P
JAKI Z TEGO MORAŁ ?! ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA SIŁOWNIE !

Napisane Nov 22, 2008, 11:47 pm Ostatnio edytowane Nov 22, 2008, 11:48 pm przez Czacha11
Borutnik

Borutnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borutnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bo prostu się nie daje roweru...
A własną dziewczynę pożyczył byś jakiemuś kolesiowi?

Napisane Nov 23, 2008, 11:05 am
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Podoba mi sie to porównanie ;D Bardzo dobre!!

Napisane Nov 23, 2008, 11:13 am
prezes95

prezes95

Member
Wyświetl posty

oczywiście że nie  :cyclops: mi też się podoba porównanie  ^^) sprawa chyba wyjaśniona  :) ale najgorsze będzie jak na prawde mnie albo kogos pobiją  :P mnie raczej nie  :) bo już zrozumiałem co robić  ^^) a wkońcu na rowerze szybciej można uciec  :)

Napisane Nov 23, 2008, 11:51 am
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czacha11 powiedział(a):
Hahaha nie raz miałem taką sytuacje :D Raz miałem polewkę podszedł taki dres i mówi żebym dał pojeździć. Oczywiście się nie zgodziłem i koleś mi zaczął grozić, że dostanę po pysku. Zsiadłem z roweru, ściągnąłem koszulke i powiedziałem żeby mnie uderzył. Kolesia przytkało i wrócił na ławke do kolegów którzy się z niego śmiali :D
ps: skromnie mówiąc ćwiczę na siłowni od kilku lat i pewnie dlatego się mnie przestraszył haha !  :P :P
JAKI Z TEGO MORAŁ ?! ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA SIŁOWNIE !

miałem podobnie, ale mina tego debila co mnie zaczepił była po prostu bezcenna, jeszcze powiedzialem, że mu je.ne jak nie odejdzie to w podskokach zapierniczał na ławke

Napisane Nov 23, 2008, 5:47 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Borutnik powiedział(a):
Bo prostu się nie daje roweru...
A własną dziewczynę pożyczył byś jakiemuś kolesiowi?

a mnie byś nie dał sie przejechać na swoim Romedzie? ;>

Napisane Nov 23, 2008, 6:03 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Ja bym mu nic nie dał, bo odzyskał byś to w postaci puzli składających się z 500 części.

Napisane Nov 23, 2008, 6:05 pm
Rolniczan

Rolniczan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolniczan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak miałem jak miałem ok 10 lat i jeździłem na DSK i koleś do mnie dawaj deskę a ja mały i głupi dałem i zwrócił mi ją w 2 częściach .Ale teraz kupuje BMX'A i szybciej zwieje.

Napisane Nov 29, 2008, 9:57 am
Krzywy33

Krzywy33

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzywy33 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rower daje tylko znajomym. A jak ktoś nie znajomy chce rower mówię grzecznie NIE!!!!!

Napisane Jan 25, 2009, 2:39 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie daje NIKOMU jeździć na swoim rowerze, nawet przyjaciołom .Jeśli ktoś na miejscówce chce się przejechać po prostu odmawiam a jeśli ten ktoś ma tym jakikolwiek problem to robi sobie jeszcze większy bo nigdy nie jeżdżę sam (może dziwnie zabrzmiało ale nie wiem jak to inaczej grzecznie sprecyzować). xD

Napisane Jan 25, 2009, 10:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja