Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Miejscówy Bad Wood

Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówy Bad Wood, co o nich sądzicie?
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strona www

Wszystkie zdjęcia i opinie znajdziecie na Funpage Badwooda

*Napisane Nov 27, 2008, 9:25 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2012, 11:08 am przez przylu
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dorzucam jeszcze foty picnica

Napisane Oct 24, 2010, 11:33 am
krzysiel

krzysiel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzysiel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osz w  morde zaje.bisty jaka cena picnica?

Napisane Oct 24, 2010, 11:38 am
Pitel

Pitel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pitel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzysiel powiedział(a):
osz w  morde zaje.bisty jaka cena picnica?

dopisuję się do pytania i czy jeszcze sprzedajesz przeszkody podobne do brr, te co są tu . ??

Napisane Oct 24, 2010, 12:21 pm
Kaziu19

Kaziu19

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kaziu19 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jaki jest link do twojej strony internetowej?

Napisane Oct 24, 2010, 1:26 pm
krzysiel

krzysiel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzysiel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w nast. miesiącu kupie chyba picnica z marmuru :D

Napisane Oct 24, 2010, 1:38 pm
nallo

nallo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nallo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzecywiscie mega sciagasz od black rivera ale i tak super to robisz

*Napisane Oct 24, 2010, 3:23 pm
Nikesbdsk

Nikesbdsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nikesbdsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja już zbieram na Winkler Mini-Dosa.

Napisane Oct 24, 2010, 4:03 pm
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ROB ROB nic ci nie zrobią!!! a ile bys chcial za jakaś miejscowke?

Napisane Oct 24, 2010, 8:03 pm
klopron

klopron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klopron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po ile picnic z marmuru

Napisane Oct 25, 2010, 6:32 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

dorzuciłem jeszcze boxa skośnego ;p

Napisane Oct 25, 2010, 6:38 pm
MasterMichal

MasterMichal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MasterMichal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

boxik dobry jaka cena ??

brakuje jeszcze takiego banka :)

Napisane Oct 25, 2010, 6:41 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Dobra podaje ceny cobyście sie nie pytali więcej

bench 30zł
picnic 35zł
plenter 40zł
box skośny 35zł

Napisane Oct 25, 2010, 6:50 pm
adi69

adi69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:hyba śe zgórzę ńa plantera :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Oct 25, 2010, 7:01 pm
SiwyFB

SiwyFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SiwyFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzis mi listonosz przyniósł marmurowega pinic table super zaje sie smiga tylko jedna boczna laweczka sie odkleiła ale to zaden problem mozna przykleis samemy

Napisane Oct 26, 2010, 5:55 pm
ejczpi

ejczpi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ejczpi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wejdzie forsa to kupię, przylu napisz mi pm to się dogadamy

Napisane Oct 26, 2010, 8:27 pm
Ali796

Ali796

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ali796 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam boxa III i jest mega, tylko się kątownik odkleił, ale przykleiłam i jest git.
Przed chwilą zamówiłam raila kwadratowego, jak dojdzie to napisze co i jak.

Napisane Nov 27, 2010, 10:24 pm
tomek496

tomek496

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek496 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te raile sa aluminiowe? bo z tego co wywnioskowalem to chyba nie jest stal nierdzewna

Napisane Dec 2, 2010, 9:54 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

a ja wywnioskowałem że są aluminiowe

Napisane Dec 2, 2010, 10:41 pm
tomek496

tomek496

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek496 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko pytam sie nie spinaj, miejscowki na wypasie B)

Napisane Dec 2, 2010, 11:19 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to musze powiedzieć za ci z Blackriver są poj*bani !!!! ... a co oni ci niby zrobią? miejscówki masz na wypasie ^ up .      ale jak napiszemy na gg. to zrobisz miejscówke jaką bedziemy chcieli , bo w nieługim czasie powinienem zamawiać ... świeta , wiec kaska wleci do kieszeni ;>

Napisane Dec 3, 2010, 3:37 pm
Strony: << poprzednia ... 12, 13, 14, 15, 16 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja