Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Miejscówy Bad Wood

Strony: << poprzednia ... 13, 14, 15, 16, 17 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówy Bad Wood, co o nich sądzicie?
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strona www

Wszystkie zdjęcia i opinie znajdziecie na Funpage Badwooda

*Napisane Nov 27, 2008, 9:25 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2012, 11:08 am przez przylu
Keczup96

Keczup96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keczup96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie fajnie, że jest alternatywa dla +brr+ w Polsce,
w dodatku dużo tańsza i estetyka również niczego sobie.
Ja osobiscie czekam na boxa 5, moze zrobie jakas recenzje
jak dojdzie (mam nadzieje ze w poniedzialek).

Napisane Dec 3, 2010, 10:22 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaa ...box 5 zajefajny ... mów kumpel ma i sie z niego bardzo cieszy ;D ;] >> a ja czekam na kaske , to postaram sie zamówić cos napewno bo mnie juz korci od długiego czasu ;> , mój kumpel nastawia sie na badwoodowego mini dosa  :P

Napisane Dec 4, 2010, 12:00 am
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wprowadz do sprzedaży benche , ale całe z marmuru i może różne kolory marmurku ;] >>  ^^)

Napisane Dec 4, 2010, 12:06 am
Szymonus

Szymonus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymonus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up

Po pierwsze, istnieje opcja "EDYTUJ", a po drugie ogarnij styl pisania, te twoje emotikony są bardzo wnerwiające. Już nie mówię o tych ">>"...

Napisane Dec 4, 2010, 9:43 am
MalyMaTalent

MalyMaTalent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MalyMaTalent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łał.  podoba mi się . ( ;

Napisane Dec 4, 2010, 1:40 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Szymonus powiedział(a):
@up

Po pierwsze, istnieje opcja "EDYTUJ", a po drugie ogarnij styl pisania, te twoje emotikony są bardzo wnerwiające. Już nie mówię o tych ">>"...

jak ci przeszkadzają to sie nie patrz ! jak masz już coś dukać to chociaż na temat !!

Napisane Dec 4, 2010, 3:13 pm
MichasSB

MichasSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xchemikx powiedział(a):
Szymonus powiedział(a):
@up

jak ci przeszkadzają to sie nie patrz ! jak masz już coś dukać to chociaż na temat !!

:ban:!

Napisane Dec 4, 2010, 3:49 pm
Desper

Desper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Desper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbieram kase i moze jeszcze kupie ;d

Napisane Dec 4, 2010, 9:52 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pare ogłoszeń w sprawie firmy:
1) jak ktoś chce na święta coś zamówić to ostatnia szansz
2) od nowego roku wchodzi nowy cennik
3) w związku z bardzo śmiesznymi żarcikami wysylka bedzie wyłącznie po wpłacie na konto (zamówienie zaczynam realizować po uiszczeniu wpłaty)

Napisane Dec 9, 2010, 9:52 pm
shatanxd

shatanxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shatanxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale ceny bedą takie same ?? ... czy cos sie zwiększy ??

Napisane Dec 9, 2010, 10:11 pm
paczek95r

paczek95r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paczek95r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xchemikx to shatanxd, multikonta są chyba banowane nie ?

Napisane Dec 9, 2010, 10:17 pm
shatanxd

shatanxd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shatanxd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie nie ... !! to nie xchemikx , to mój ziomek i dał mi konto bo mi sie net tnie i niemgłem zrobić  :mad: ... zmieniłem pasy i on ich juz nie zna , nie może sie lognąć .

Napisane Dec 9, 2010, 10:24 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2010, 10:26 pm przez shatanxd
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

zwiększą się ceny oczywiście. tak to bym nie mówił ze nowy cennik wchodzi

Napisane Dec 10, 2010, 4:04 pm
AIRfirma

AIRfirma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AIRfirma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepszy plenter...
Spróbuję takiego zrobić  ^^)

*Napisane Dec 11, 2010, 9:20 pm
AntekFB

AntekFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AntekFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze te marmurowe, blackriver przysłął ci grozbe?
kupiłbym ale z kasą krucho, bo nowe trucki do skateboarda trzeba kupić , a do mojego fingerboarda ( mitt GV ) kolejną pakę RipTape 'ów :cyclops: :thinking:

Napisane Dec 30, 2010, 7:33 pm
shatanxd

shatanxd

Member
Wyświetl posty

AntekFB powiedział(a):
najlepsze te marmurowe, blackriver przysłął ci grozbe?
kupiłbym ale z kasą krucho, bo nowe trucki do skateboarda trzeba kupić , a do mojego fingerboarda ( mitt GV ) kolejną pakę RipTape 'ów :cyclops: :thinking:

nie kupuj tego ! ... kupiłem i niczym sie nie różni pd GF tape , ciągnie tak samo , wygląd taki sam , tylko cena wieksza ;]

Napisane Dec 30, 2010, 10:20 pm
dzony12

dzony12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzony12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rozumiem wyższe ceny bo wyższy vat  ^^)

Napisane Jan 1, 2011, 10:55 pm
kozaczyk12

kozaczyk12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozaczyk12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ile chcesz za to pudełeczko, miejscówke shneidera ,  D-rex i rail okrągły ?
Może kupie  ^^)

Napisane Jan 2, 2011, 10:25 am
alieeen123

alieeen123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alieeen123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozaczyk12 powiedział(a):
a ile chcesz za to pudełeczko, miejscówke shneidera ,  D-rex i rail okrągły ?
Może kupie  ^^)
30 zł ^^

Napisane Jan 2, 2011, 10:45 am
miko1996

miko1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miko1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A gdzie jest cennik? (sorki, ale coś nie mogę go znaleźć xD) 

Napisane Jan 4, 2011, 8:14 pm
Strony: << poprzednia ... 13, 14, 15, 16, 17 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja