Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Miejscówy Bad Wood

Strony: << poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówy Bad Wood, co o nich sądzicie?
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strona www

Wszystkie zdjęcia i opinie znajdziecie na Funpage Badwooda

*Napisane Nov 27, 2008, 9:25 pm Ostatnio edytowane Nov 25, 2012, 11:08 am przez przylu
FunWood

FunWood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FunWood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gościu miałem spoty badwooda i mają 8mm. Widać nawet na fotach że są grube. sklejka 3 warstwowa ma 4mm patrz jaka gruba sklejka jest na polebaku np. ogarnij się.

Napisane Sep 11, 2011, 11:16 am
xXtomasXx

xXtomasXx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xXtomasXx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem zamówić plantera ale jednak zamówiłem kicker-rail Mitt'a

Napisane Sep 12, 2011, 8:20 pm
chik705

chik705

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chik705 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xXtomasXx powiedział(a):
Miałem zamówić plantera ale jednak zamówiłem kicker-rail Mitt'a
Ale nie musisz się chwalić i robic off topu . A żebym ja nie zrobił to ja mam przeszkody BadWooda ze sklejki 8 mm a rampy naprawde solidne ;)

Napisane Sep 12, 2011, 8:44 pm
skate1997

skate1997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate1997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FunWood powiedział(a):
Gościu miałem spoty badwooda i mają 8mm. Widać nawet na fotach że są grube. sklejka 3 warstwowa ma 4mm patrz jaka gruba sklejka jest na polebaku np. ogarnij się.

8 ^^

Napisane Sep 16, 2011, 7:20 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przylu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyjaśniajcie nowy murek na stronie badwood!!!

Napisane Nov 1, 2011, 10:09 pm
mlody8799

mlody8799

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlody8799 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajawa:D

Napisane Nov 1, 2011, 10:25 pm
FunWood

FunWood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FunWood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale zajebiaszczy murek musze mieć go.

Napisane Nov 2, 2011, 6:59 am
pioterpiotr

pioterpiotr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioterpiotr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile by wyniosła przesyłka przy 2 paletach , kickerze i railu okrągłym ?

Napisane Nov 2, 2011, 10:50 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

matura przeminęła i znów jest czas na robienie miejscówek :) więc zamawiajcie jak opętani !!! w związku z dużą ilością czasu zamowienia będą wykonywane ekspresowo

Napisane Jun 11, 2012, 10:44 am
polish944

polish944

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to polish944 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MUREK kozacki najlepsza miejscowka EVER!@!!!!! >33

Napisane Jul 21, 2012, 8:52 pm
Yohny15

Yohny15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yohny15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sory ale nie mogę skomętować tych przeszkód ,ponieważ one wyglądają jak z +blackriver-ramps+ to na serio wygląda tak jak byś kupił przeszkody blackrivera i po odrywał ich naklejki i poprzyklejał swoje:)

Napisane Jul 31, 2012, 11:13 am
fingerFB

fingerFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry ale to jego ;p nawet dostał jakieś liścik od BRR czy coś w tym stylu dlatego nie robi nie których

Napisane Jul 31, 2012, 2:59 pm
IWEB

IWEB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IWEB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yohny15 powiedział(a):
Sory ale nie mogę skomętować tych przeszkód ,ponieważ one wyglądają jak z +blackriver-ramps+ to na serio wygląda tak jak byś kupił przeszkody blackrivera i po odrywał ich naklejki i poprzyklejał swoje:)

I by kupował miejscówki od brr i sprzedawał taniej ? 0.0

Napisane Jul 31, 2012, 4:22 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

Jako że wieczory stają się coraz dłuższe a w związku z tym rozpoczyna się powoli sezon na fingerboarda, zachęcam do kupowania przeszkód bad wood :) zachęcam też do podawania swoich własnych projektów, zostaną one zebrane i najlepsze zostaną zrealizowane i dodane do oferty :)

Napisane Oct 21, 2012, 6:18 pm
pawel151299

pawel151299

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawel151299 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam jakieś pomysły które mogą Ci się spodobać:
1. Dwa kickery połączone naprzeciw siebie ( / Coś takiego :D ) Z murkiem z jednego boku.
2. To samo co na górze tylko jeszcze z railem.
3. Rail taki powyginany ( ~ Takie coś xD )
4. Gdybyś mógł z Concretu to Takie jak na górze ( pkt 3) Tylko murek. Z drewna tez może być :D
5. Full pipe. Czyli Wielkie " O " Do śmigania. Nie wiem jakie tricki można wykonać na tym ale dużą wyobraźnie ludzie mają.
6. Bank z murkiem w połowie :D
7. L Box ( czy jakoś tak)
8. Jak w pkt 7 tylko Takie " Z " :D
9 C box/ rail :D
10. " Y " Rail
11 . Kicker box (czy jakoś tak). Podwójny kicker z jedną krawędzią do grindowania/slide'owania.
12. Bank to bank
13. Spine (dwie rampy naprzeciw siebie)
14. Bowl
15. V rail/box (można fajnie zmienić trick na zgięciu)
16. ławka z oparciem (Do ozdobienia fingerparków, fajnie się slideuje)
17. Roślinki :D (jak masz jakieś niepotrzebne to sprzedać można :D )
18. Carlsbad Gap :D (Chyba znasz z filimków na YT :D )
19. Schody/ bank z railem/ Y railem :D
20. quarter pipe, z drugiej strony bank.
Wiem że dziwnie wytłumaczone ale nie umiem inaczej :D Myślę że niektóre pomysły zostaną zrealizowane :D A właśnie są jakieś nie wiem nagrody za to? :D

Edit:
Fajne wszystko tylko zwiększyłbym pudełeczko/transport packa. Za mało przegródek (wydaje mi się że deska się nie mieści, ale chyba ktoś kto robi tak cudne przeszkody nie mógł o tym zapomnieć) :) Więc zrób więcej przegródek, na nakrętki, gumki, montażówki, talerzyki, tracki, kółka, Jednym słowem około 5. Mam problem z pudełkiem TD, za małe są przegródki, i muszę wszystko wysypać żeby dostać się do nakrętki -.- Więc myślę że tutaj też może to wystąpić. Zrób coś z tym. Ogólnie przybiła mnie do siedzenia Plaza/skatepark. Przekozak!

Napisane Oct 22, 2012, 7:10 pm Ostatnio edytowane Oct 22, 2012, 7:24 pm przez pawel151299
fifa984

fifa984

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifa984 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ile za plaze gV bo jestem maga chetny

Napisane Oct 22, 2012, 7:33 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

750+transport

Napisane Oct 22, 2012, 9:05 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

powstał nowy funpage bad wood na facebooku!!! lajkujcie, kupujcie!!!

stronka

Napisane Nov 15, 2012, 4:14 pm
przylu

przylu

Member
Wyświetl posty

badwood wypuśscił plazę na wzór g8, fotecky na funpage... komentujcie

Napisane Dec 29, 2012, 2:08 am
Beispielloss

Beispielloss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Beispielloss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miejscówki po prostu boskie. Powiedziałbym, że nawet lepsze od BRR, bo są też z marmurem, a cena nie jest wygórowana. Szacun dla Ciebie

Napisane Dec 29, 2012, 1:15 pm
Strony: << poprzednia ... 14, 15, 16, 17, 18 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja