Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Jutrzenka i BlueCity

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jutrzenka i BlueCity, Wszystko o nich
apman

apman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie czy skatepark jutrzenka jak i bluecity sa platne ?? Znaczy czy trzeba cos zaplacic aby tam pojezdzic jak tak to ile za ile .:D

Napisane May 3, 2005, 9:39 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Jutrzence, płaciłeś 5 złoty za cały dzień, ale słsyzałem, że jutrzenki juz nie ma?? :| Prawda??

Blue City jest bezpłatne, mały, ale fajny skatepark :D

Napisane May 3, 2005, 9:47 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja byłem to i tu. W jutrzence za 5 pln wstęp i dostajesz na rękę pieczątke. Nie będę tłumaczył bo chyba ciemnie nie jeśteście i kapujecie o co chodzi. A w blue city za darmo. Aha i za darmo możesz zobaczyć jak w serwisie nudzi się Tomek Goławski. :)

Napisane May 3, 2005, 10:08 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeszcze nie byłem w tych skateparkach bo mam daleko do nich.

Napisane May 4, 2005, 1:59 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym soebie pojechał do BLU

Napisane May 5, 2005, 9:24 am
ogame

ogame

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ogame zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bylem tylkoze 3 razy w wawie ale jeszce jak nie jezdzilem na deske :)

Napisane May 5, 2005, 7:17 pm
zim

zim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co placic za jakąś jutrzenke jak obok jest witos :D :P

Napisane May 6, 2005, 1:11 am
Pawlak

Pawlak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wstęp do jutrzenki podobno 5 zeta,a do Blue City za darmo

Napisane May 7, 2005, 8:35 pm
barwli

barwli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barwli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Okti powiedział(a):
W Jutrzence, płaciłeś 5 złoty za cały dzień, ale słsyzałem, że jutrzenki juz nie ma?? :| Prawda??

właśnie tak.....:D

Napisane May 7, 2005, 10:18 pm
BadDog

BadDog

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BadDog zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

barwli powiedział(a):
Okti powiedział(a):

właśnie tak.....:D

no :D

Napisane May 8, 2005, 3:16 pm
drop2

drop2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drop2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie widziałem ich czytałem tylko w info ;]

Napisane May 12, 2005, 1:46 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy to prawda ? Jutrzenki już nie ma?! To nie możliwe, jak teamy brdą przyjeżdżać to gdzie? W planie musi być także Jutrzenka!

Napisane May 14, 2005, 10:07 am
patryksk8

patryksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patryksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bywam czasem w wawie i juz byłem 3 razy na jutrzence to sie płaci 5zł ale na blue city jeszcze nie byłem ale trzeba to nadrobić

Napisane May 22, 2005, 12:14 pm
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja byłem w obydwu jutrzenka 5 zł (bez żadnych pieczątek bhahaha) a blue city za darmo jutrzenka jest do dupy na zime bo jest bardzo zimno  a blue city cieplutko ,darmowo ale w zimie sobie nie pojezdzicie bo dużo ludzi....

Napisane Aug 3, 2005, 11:04 pm
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

punkud ma racje ja w blue city widziałem nudzącego się benka kojoło:D

Napisane Aug 10, 2005, 9:11 pm
brzydal-

brzydal-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brzydal- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ahh.. KamuflageSkatepark jest w pyte ! zajebiście sie w nim jeździ i jest za free a na dodatek mozna spotkac polskich prosów ;p a w Jutrzence jeszcze nie jezdzilem, ale chyba kosztuje 5 zeta za caly dzien

Napisane Aug 10, 2005, 10:59 pm
ludwiczek7

ludwiczek7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludwiczek7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie coś udało mi się wyczaic Kotrycha i Gutka w Blue City i  mam ich autografy

Napisane Aug 21, 2005, 1:29 am
arek13

arek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem na filikiach ten skatepark wyje**** ! :) :O

*Napisane Aug 23, 2005, 12:18 pm
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak bede w wawie napewno tam pojade podacie namiary

Napisane Oct 29, 2005, 3:04 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Nov 2, 2005, 6:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja