Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » BananaFB Urail i Banan 2gen+

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
BananaFB Urail i Banan 2gen+, Wasze opinie na temat rail
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sialo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o moich railach, co jeszcze mogę w nich zmienić itp.
Link

Napisane Nov 30, 2008, 6:33 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2009, 9:14 pm przez sialo
Jagis

Jagis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jagis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A kiedy będą raile okrągłe ?? A co do raili są super może się skusze :)
A testerzy będą ??

Napisane Nov 30, 2008, 6:41 pm Ostatnio edytowane Nov 30, 2008, 6:42 pm przez Jagis
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sialo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jagis powiedział(a):
A kiedy będą raile okrągłe ?? A co do raili są super może się skusze :)
A testerzy będą ??

Tak jutro wysyłam na razie jeden ale zaufany xD

Napisane Nov 30, 2008, 6:48 pm
Texas

Texas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Texas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czekam na jakąś recke ;]

Napisane Nov 30, 2008, 6:49 pm Ostatnio edytowane Nov 30, 2008, 6:49 pm przez Texas
dukat

dukat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dukat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre raile. Ja mogę na testera. :) finger12 - drugie konto jakby co.

Napisane Nov 30, 2008, 6:52 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tym tygodniu zamówię B) ale faaajnie będę miał w końcu jakiegoś raila xD no i czekam/y na raile okrągłe :).....

Napisane Nov 30, 2008, 8:48 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Qba619 powiedział(a):
w tym tygodniu zamówię B) ale faaajnie będę miał w końcu jakiegoś raila xD no i czekam/y na raile okrągłe :).....

Mam 2 testerów 3sie nie odzywa no cóż jego strata.
Okrągłe będą wkrótce  ^^)

Napisane Nov 30, 2008, 8:54 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aj myślałem że jakieś blaty.

Napisane Nov 30, 2008, 8:54 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siudek powiedział(a):

hahaha, otrzymam jednego raila (nie jestem testerem) za tydzień to wypowiem sie o nim w kilku zdaniach :)

Napisane Nov 30, 2008, 8:56 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

siudek powiedział(a):

Blaty może będą, ale koncentruje się na railach

Napisane Nov 30, 2008, 9:02 pm
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k0ndzio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sialo powiedział(a):
siudek powiedział(a):

Blaty może będą, ale koncentruje się na railach

no i powiem że ładnie ci to idzie !!

Napisane Nov 30, 2008, 9:04 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakby co to mógłbym przetestować... ^^)

Napisane Nov 30, 2008, 9:56 pm
miko1212

miko1212

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miko1212 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

one sa po prostu swietne :) koles sie bardzo postaral,,,, (jak to tak mozna powyginac :D ) moze kiedys kupie ale nie przepadam za takimi miejscowkami

Napisane Dec 1, 2008, 12:43 pm
CzapikuS

CzapikuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CzapikuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raile są proste do zrobienia, ale ty to zrobiłeś bardzo estetyczniei mi się podoba

Pozdro

Napisane Dec 1, 2008, 4:03 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Rail do pierwszego testera już powędrował.
Raile okrągłe będą w przeciągu 2tyg.  B)

Napisane Dec 1, 2008, 4:11 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sialo powiedział(a):
Raile okrągłe będą w przeciągu 2tyg.  B)

no to ja się cieszę :) ^^)

Napisane Dec 1, 2008, 4:27 pm
Broother

Broother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Broother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, no bardzo ładne raile, lecz ja właśnie zrobiłem sobie nowego :) Może kiedyś skorzystam z twojej oferty, choć wątpię.

Napisane Dec 1, 2008, 4:49 pm
KRYM

KRYM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KRYM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo ze dobre raile bo kuzyna, śmigałem i odlot :P
Polecam  :)

Napisane Dec 2, 2008, 4:23 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Rail doszedł w tygodniu do testera ale ma problemy z netem i recka się opóźni.
Porobił kilka fotek KliK  ;)

Napisane Dec 7, 2008, 6:12 pm
pisu

pisu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pisu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na stronce jak masz te foto z railami glowne to jest napis w prawym dolnym orgu "banana fingerboar" brakuje na koncu napisu b

raile max :D

Napisane Dec 7, 2008, 6:43 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2008, 6:43 pm przez pisu
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja