Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Mikołaj

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mikołaj
Ziperrr

Ziperrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziperrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co dostajecie na Mikołaja?
Liczę na szcere odpowiedzi.

Można też wypisywac prezenty na gwiazdkę.

Napisane Dec 5, 2008, 8:47 pm Ostatnio edytowane Dec 5, 2008, 8:51 pm przez Ziperrr
Ziperrr

Ziperrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziperrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odpowiadajcie normalnie.Porozmawiajmy jak ludzie

Napisane Dec 5, 2008, 8:53 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dobra na poważnie to licze na przetwornik do wiosła, albo Air Maxy 1

Napisane Dec 5, 2008, 8:54 pm
Bat94

Bat94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bat94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ziperrr powiedział(a):
Odpowiadajcie normalnie.Porozmawiajmy jak ludzie

: ))
nie wiem zobaczymy, już schowałem buty pod choinkę, może będzie jakaś ciuchcia na prund! widziałem zajawkowe w biedronce dziś..

Napisane Dec 5, 2008, 8:56 pm
Termit1

Termit1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Termit1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słodyczeeeee.. i kasa. a pod choinke new rolki i plecaczek.

*Napisane Dec 5, 2008, 8:59 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

COD2 i słodycze, wiem że na pewno dostanę, a reszta to tajemnica państwowa..... ^^)

Napisane Dec 5, 2008, 9:13 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Close Up Skull Hand, kółka Mitt.

Napisane Dec 5, 2008, 9:22 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hajs na jakas bluze, coś na narty pewnie.

Napisane Dec 5, 2008, 9:28 pm Ostatnio edytowane Dec 5, 2008, 9:28 pm przez miLosz07
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chce left 4 dead. o.

Napisane Dec 5, 2008, 9:31 pm
Zyzia

Zyzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja od "klasowego mikolaja", czyli kolegi dostalam.... bombke  :thinking:
a pod choine to pewnie posciel jak co roku od babci
a od drugiej piżame z takim samym wzorem, co w zeszlym roku(i jak co roku niezapomniany usmiech babci, ktora zapomina, ze w zeszlym roku kupila to samo ^^) )

Napisane Dec 5, 2008, 9:33 pm
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poti94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja pewnie dostanę słodycze i kasę  :)

Napisane Dec 5, 2008, 9:41 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dostane kase,nowy fb,black tape, no i slodycze ;p

Napisane Dec 5, 2008, 9:56 pm
LewyM1

LewyM1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LewyM1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od chrzesnego to nie weim
Od rodzicówcoś do stówy-Pewnie kolka 7.5 white street z grand-fingers + tracki i jakieś coś z gf jeszcze:)

Napisane Dec 5, 2008, 9:58 pm
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

50zł, a pod choinkę to nie wiem też pewnie hajs.

Napisane Dec 5, 2008, 10:09 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Liczę na ipoda touch i raczej to dostanę ^^
@Edit
No i jeszcze kwadratowego raila brr i box III brr (to zamawiam już jutro ^^)

Napisane Dec 5, 2008, 10:22 pm Ostatnio edytowane Dec 5, 2008, 10:25 pm przez Elek93
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakis ciuszek i tanie wino ;]

Napisane Dec 5, 2008, 10:22 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

licze albo na hajs, albo na cos co mi sie przyda

Napisane Dec 5, 2008, 10:36 pm
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ahmed08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na mikołajki dostałem pedały do bike'a (Eclat Surge) :D
A pod choinkę pragnę wysępić sprocket i oponke ;D

Napisane Dec 5, 2008, 10:36 pm
techbox

techbox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to techbox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowa klawa, może starter z orange

Napisane Dec 5, 2008, 10:37 pm
nyggasex

nyggasex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nyggasex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

techbox powiedział(a):
nowa klawa, może starter z orange

starter kosztuje max 10zł... ?

Napisane Dec 5, 2008, 10:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja