Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Megadeth

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Megadeth
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słuchacie zespołu trash metalowego MegadetH?

Jest to grupa założona w 1983. Wokalistą jest Dave Mustaine ( fani Metalliki wiedzą iż jest to jej były gitarzysta, którego wywalono za alkohol, narkotyki i konflikty z członkami zespołu) Moim zdaniem zespół bije Metallike na głowę, chociażby przez bardziej rozbudowane solówki, szybszą grę, ciekawe riffy, i głos wokalisty.

Zdziwiłem sie że nie ma tematu o tym zespole. W końcu stoi on w szeregu razem z Metallicą, Slayerem, anthraxem.

Jaka jest wasza ulubiona płyta/piosenka?

Napisane Dec 6, 2008, 8:55 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no rzeczywiscie ,Megadeth jest bardzo dobrym zespolem. ale jesli chodzi o faworyta Wielkiej Czworki, to stawiam na Anthraxa ;> a zaraz za nimi Slayer, Metallica i ostatnie miejsce Megadeth poniewaz subiektywnie patrzac na ten zespol - strasznie mnie nudzi...ale mam za to ulubiony kawalek ,a mowie o 'Symphony of destruction' - riffy mi sie podbaja najbardziej aczkolwiek jest to jedyny riff jaki mi sie podbal w Megadethie...

Napisane Dec 6, 2008, 9:20 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecam najnowszą płytę 'United Abominations' z 2007 roku. Moim zdaniem jest genialna. Są na niej tak znane piosenki jak: Sleepwalker, czy Washington is Next.

Napisane Dec 6, 2008, 9:32 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry zespół :D Zaje...ste riffy, wokal w miare.

ulubione piosenki: Tornado of souls (mega solówka), Symphony of destruction i Rust in peace :P

peace  ^^)

Napisane Dec 7, 2008, 9:38 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym szczerze mówiąc wywalił z tej całej czwórki Megadeth. Nie rozumiem jak on mogli się tam pojawić (z całym szacunkiem dla ich twórczości). Miejsce Megadethu zajeła by Pantera i na mojej liście Wielkiej Czwórki Pantera była by trzecia ,a Metallica czwarta - i to nie dlatego że są słabi w porównianiu do Pantery, lecz poprostu za mało Trashu jest w ich dyskografi.  Tak na temat to bardzo fajny koncert Megadeth urządził w MTV z serii unplugged. Tylko brakło mi troche solówek, za to głos Rudego brzmi lepiej w wersji akustycznej aniżeli w normalnym toku grania...poza tym Dave ma raczej głos pod Hard Rock czy Heavie Metal ,ale nie mnie to oceniać :)

Napisane Dec 10, 2008, 1:32 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

pieprzysz ! :D Metallica musi być ... może gdyby Larsowi nie wpadło do głowy stworzyć Metallice ,to nie powstała by konkurencja :D

Napisane Dec 10, 2008, 2:38 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Ekhem? Czy to temat: Jakie zespoły biją Megadeth na głowę?

^^)

Napisane Dec 10, 2008, 6:38 pm
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozacki zespół, a zwłaszcza takie albumy jak: Endgame, Countdown To Extinction i takie utwory jak: Foreclosure of a dream, captive honour, engame, 44 minutes, symphony of destruction. Świetne solówki i ten charakterystyczny głos wokalisty są nie do przebicia. Osobiście bardzo lubię Megadeth  :rolleyes:

Napisane Oct 5, 2010, 3:25 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yeah Megadeth mój drugi ulubiony zespół :D. Moje ulubione utwory, które polecam polecam do przesłuchania to Rust In Peace Polaris, Holy Wars, Tout Le Monde I In My Darkest Hour!!!

RUST IN PEACE!!!

Napisane Oct 5, 2010, 4:05 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2010, 4:05 pm przez EVILPEDRO
bekflip

bekflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bekflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TRASH ? idz ty sie zastrzel.
Pisze sie THRASH !!!!!

Napisane Jan 11, 2012, 10:32 pm
Sk8Mat

Sk8Mat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Mat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowa płyta spoko a szczególnie pioseneczka public enemy no.1 a tak to jeszcze symfonia destrukcji klasyk. Dziękuje również ziomeczkowi który zaprezentował Pantere mam nowy ulubiony zespół :D

Napisane Feb 21, 2012, 5:11 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Megadeth to nie TRASH tylko THRASH. Nowa płyta jest moją ulubioną. a co do TRASHU, to takim czymś jest bullet for my valentine, lim bizkit, linkin park, itp.

Napisane Feb 28, 2012, 11:29 am
thornado2

thornado2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to thornado2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytując wikipedię:
Cytuj:
Nazwa gatunku, "thrash" (ang. chłostać), nawiązuje do surowego, agresywnego brzmienia. Określenia "trash" (ang. śmieci) i "trash metal" powstały z nieznajomości języka angielskiego i są uznawane za błędne, a używanie tego zwrotu w środowisku metalowym jest odczytywane jako nieznajomość tematu.

Napisane Mar 16, 2012, 4:23 pm
mkp667

mkp667

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mkp667 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ech...ta pisownia trash od zawsze (znaczy od lat 90tych ;) w oczy mnie kłuje.

A co do Megadeth to jest to jeden z najlepszych zespołów ever. Takich płyt jak Rust In Peace nie nagra każdy... ;)

Napisane Apr 5, 2012, 12:05 pm
swiezakLDZ

swiezakLDZ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiezakLDZ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tornado of souls

Napisane Apr 5, 2012, 9:44 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja