Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Auaua.

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Auaua., Opinie
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziś mi przyszedł filmik, przed chwilą obejrzałem i powiem wam że warto wydać te 10zł. Przyjemny klimacik, pomieszany rap z rockiem dzięki czemu się nie nudzi. Rodzima produkcja, więc można zobaczyć znajome twarze i zobaczyć jaki poziom u nas prezentują rodacy. Najlepsze przejazdy według mnie to Kuba Bartos i Filip Madaj, przynajmniej z klimatu.
"Lepsze to niż narkotyki" :)
PEACE

Napisane Dec 11, 2008, 8:56 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie mozna kupic??

Napisane Dec 11, 2008, 9:17 pm
sabat7

sabat7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sabat7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film naprawde świetny.Co do tego gdzie kupić,chyba na allegro jest kilka sztuk.Jak ktos z Gdańska lub okolic to w skateshopie Nervous jest za cene 10 zł w tym kilka naklejek.

Napisane Dec 11, 2008, 9:35 pm
da

da

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to da zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie dam jacy zarobić , niech ktos zuploaduje to gdzieś :D

Napisane Dec 11, 2008, 10:12 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

da powiedział(a):
nie dam jacy zarobić , niech ktos zuploaduje to gdzieś :D
ahahaah chudy :D
jaca sie napracowal, dobry film, widzialem go na  premierze, bylo zajebiscie :d
film ciekawy, fajnie ze cos z trojmiasta wiekszego powstalo, duzo fajnych spotow, najlepszy part mial melek ze swoim stylem i trikami, duzo na sw  i zerwe gdzie pokazal na prawde fajna jazde :D

Napisane Dec 11, 2008, 10:30 pm Ostatnio edytowane Dec 11, 2008, 10:32 pm przez BTM
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jakby to kogoś interesowało to w najnowszym SSM jest relacja, trochę mała ale zawsze, z premiery (a dokładnie tutaj)

Napisane Dec 18, 2008, 8:51 pm Ostatnio edytowane Dec 18, 2008, 9:28 pm przez endrew
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mega zajawowy film bylem na premierze zajawa maaaaaax rodzime wideło najlepsze

Napisane Dec 18, 2008, 8:55 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamówilm i mam.. zajawkowy film.. szkoda ze niektóre przejazdy krótkie dosyc

Napisane Dec 18, 2008, 8:59 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bartos to mój szwagier ;D A wogle to film kozacki.

Napisane Dec 19, 2008, 6:10 pm
Pimpzibit

Pimpzibit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pimpzibit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupiłem te sv i powiem że przekozackie:D miło poogladać polaków ;] fajna akcja jak koleś rozmawiał z krawężnikiem albo ten tekst "Ty w tej koszulce nervousa wyp***** stąd" :D  Pozdro. peace

Napisane Dec 29, 2008, 4:45 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2008, 4:45 pm przez Pimpzibit
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to alex gadał z krawężnikiem i kazal kryczce wypi******* :D

Napisane Jan 9, 2009, 10:42 pm
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Strasznie bym chciał ogladnać.
Ma kto linka do obejrzenia?

Napisane Feb 28, 2009, 1:20 pm
Aligatorus

Aligatorus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aligatorus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiste sv, warto wydać te 10zł :) najlepszy przejazd wg mnie-Aleks Żerwe

Napisane Feb 28, 2009, 3:11 pm
afterparty

afterparty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to afterparty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny film  . Kupiłem w nervousie za dyche + duużo naklejek xdd  baaaardzo się postarali !  B)

Napisane Apr 7, 2009, 12:20 pm
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez bym kupił tyle ze byłem w kraku w 2 skateshopach i niema :(

Napisane Apr 13, 2009, 8:49 pm
klara69

klara69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klara69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"lepsze to niż narkotyki" najlepsza babcia :D
film ogólnie klimacik

Napisane May 20, 2009, 6:48 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe zajawkowy filmik.Wielki respekt za udawanie małp haha^^ to było boskie ;* :DD

Napisane May 20, 2009, 8:18 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Cała ekipa 3miasta, dziękuje za pozytywne komentarze.

Więc dzięki i czekajcie na następny film!!!

Napisane May 24, 2009, 10:36 am
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maj nejm is ... :D
wymiękłem :D

Napisane May 24, 2009, 1:02 pm
cykus

cykus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cykus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ma ktoś może soundtrack z tego fiLmu?  ^^)

*Napisane Jun 12, 2009, 8:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja