Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Nike SB?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Nike SB?, co o nich sądzicie
Rychu5012

Rychu5012

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychu5012 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a więc co sądzicie o butach Nike SB?

edit by Adi21:

WYPOWIADAMY SIE TYLKO O BUTACH Z SERII NIKE SB, WYPOWIEDZI O ZWYKLYCH NAJKACH BEDA KASOWANE, A AUTORZY NAGRADZANI.

Napisane Dec 13, 2008, 12:52 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2010, 4:48 pm przez Adi21
grzadziel8

grzadziel8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzadziel8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozacko wyglądają ... ale za drogie, i z teg co widziałem to wiekszoć wiary w tych butach już mieli całe poklejone shoe go itd.

Napisane Dec 13, 2008, 12:58 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

grzadziel8 powiedział(a):
Kozacko wyglądają ... ale za drogie, i z teg co widziałem to wiekszoć wiary w tych butach już mieli całe poklejone shoe go itd.
Mieli poklejone zeby sie nie zniszczyly no nie ?... Nie mialem, ale mam nadzieje ze nabyje ;d

Napisane Dec 13, 2008, 1:43 pm
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozak buty... jedyną wadą jest to, że w cholerę drogie... i nigdy nie wiadomo czy są to fakie czy legity... na allegro same fakie... jedynie, że w skateshopach czy w Daichmanie.

Napisane Dec 13, 2008, 2:23 pm
DaVid1992

DaVid1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DaVid1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajawkowe... jaram sie nimi i chce se kupic :)

Napisane Dec 13, 2008, 2:30 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzudzu06 powiedział(a):
Kozak buty... jedyną wadą jest to, że w cholerę drogie... i nigdy nie wiadomo czy są to fakie czy legity... na allegro same fakie... jedynie, że w skateshopach czy w Daichmanie.

allegro - zalezy gdzie kupujesz ale malo jest legitow

Napisane Dec 13, 2008, 2:42 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Deichmanie są Nike SB??? :O

Napisane Dec 13, 2008, 2:45 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do dupy wogole mi sie nie podobaja sa drogie i bamberskie. Nie wiem czym sie wszyscy podniecaja

Napisane Dec 13, 2008, 2:46 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2008, 2:46 pm przez LSKSKATE
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RWTF powiedział(a):

Ponoć słyszałem, że tak

Napisane Dec 13, 2008, 2:53 pm
Groszeq94

Groszeq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Groszeq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzudzu06 powiedział(a):
RWTF powiedział(a):

Ponoć słyszałem, że tak

Widziałem w deichmannie jakieś sneakersy nike'a, ale to był zwykły nike , nie sb.
Jakieś za kostkę - zwykłe czarne z biała "fajką" za 199 zł.

Wracajac do tematu do nie wiem co ludzie widzą w tych butach, są drogie w ch*j i wiekszość z nich jest okropnie ... brzydka i syfiata ,  oczywiście są różne gusta.

Napisane Dec 13, 2008, 3:00 pm
GiM5

GiM5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GiM5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tez sie nie podobaja nike sb.Poniewaz ni sa dla mnie zbytnio skateboardingowe takie bez zajawy.Maja wywalony znaczek na calego buta i tyle.Drogie sa dosc wole sobie kupic old schollowe buty np. emerica czy vans.Oczywiscie to sprawa gustu  B)

*Napisane Dec 13, 2008, 3:24 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w dajszmanie sa nike 6.0 nie sb
kto nie widzial to zapraszam na miniramp.pl
albo na allegro, mialem i sa max wygodne najlepsze jakie byly elo

Napisane Dec 13, 2008, 6:16 pm
mixcor

mixcor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mixcor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej kupić na ebayu jakies taniutko
na ebayu angielskim oczywiście
a co do butów to naprawdę fajnie, wygodne

Napisane Dec 13, 2008, 6:19 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wczoraj sobie zakupiłem Nike Switch'd, prezentują się przepięknie, są wygodne i w ogóle. Zobaczę jak się będą zachowywać po paru miesiącach chodzenia i jeżdżenia. Cena wcale nie wygórowana moim zdaniem bo 199zł(przecena z 280 chyba była) a w gównianym croppie dobre firmy jak Etnies, Es, itp poniżej 250 nie schodzą :/ jeżeli chodzi i croppy, to wolałem już dopłacić 50 i mieć zajebiste Najki niż croppowe podróby etniesów za 150zl

Napisane Dec 13, 2008, 6:26 pm
resitychy

resitychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to resitychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YourMother powiedział(a):
Zobaczę jak się będą zachowywać po paru miesiącach chodzenia i jeżdżenia.

to Ty w tych samych butach, i chodzisz, i jezdzisz ? :O

Napisane Dec 13, 2008, 6:36 pm
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam są mega!
Wygodne
Dobra podeszwa
Kozak styl
Nie jeżdżę na desce ale na rowerze jak się przejechałem to szok :O xD
Polecam bardzo

Napisane Dec 13, 2008, 7:34 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wczoraj sobie zakupiłem Nike Switch'd, prezentują się przepięknie, są wygodne i w ogóle. Zobaczę jak się będą zachowywać po paru miesiącach chodzenia i jeżdżenia. Cena wcale nie wygórowana moim zdaniem bo 199zł(przecena z 280 chyba była) a w gównianym croppie dobre firmy jak Etnies, Es, itp poniżej 250 nie schodzą :/ jeżeli chodzi i croppy, to wolałem już dopłacić 50 i mieć zajebiste Najki niż croppowe podróby etniesów za 150zl

heh po pierwsze temat jest o nike sb,po drugie te twoje najki nie sa zajebiste,po trzecie nie zdziw sie jak ci sie rozwala po tygodniu...

jezdzilem juz w kilku parach(blazery,harbory,classic,dunki) i sa miszcze,dunki sa jak nowe zero przetarc podeszwa nawet za twarda,classici podeszwa jedyny minus za slaba,blazery i harbory najlepsze

Napisane Dec 13, 2008, 7:40 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GiM5 powiedział(a):
Mi tez sie nie podobaja nike sb.Poniewaz ni sa dla mnie zbytnio skateboardingowe takie bez zajawy.Maja wywalony znaczek na calego buta i tyle.Drogie sa dosc wole sobie kupic old schollowe buty np. emerica czy vans.Oczywiscie to sprawa gustu  B)

No wiesz, dla innych na przykład są one zajawkowe. Mnie osobiście się podoba ten "wywalony znaczek na całego buta", ale nie dlatego, żeby się cynić jakie to ma się buty, tylko żeby buciki wyglądały estetycznie (ja przynajmniej tak sądzę), lecz podoba mi się to tylko w Nike SB.

Napisane Dec 13, 2008, 9:35 pm Ostatnio edytowane Dec 13, 2008, 9:36 pm przez Jamaikaman
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Mogłeś się najpierw upewnić czy to nie sa fejki...
Po 2 Nike switch'd nie są wcale takie przepiękne... ogółem to wcale mi się nie podobają...
Po 3... to co Jamaikaman... Jak jezdzisz i chodzisz w tych samych butach to sie nie zdziw ze ci się rozwalą po kilku miesiącach.

Napisane Dec 13, 2008, 10:11 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzudzu06 powiedział(a):

Po 3... to co Jamaikaman... Jak jezdzisz i chodzisz w tych samych butach to sie nie zdziw ze ci się rozwalą po kilku miesiącach.

Chodzi ci o to, że ja chodzę cały czas w tych samych butach?

Napisane Dec 13, 2008, 10:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja