Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » maly problem ze srubami

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
maly problem ze srubami
manieuszzz

manieuszzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manieuszzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema. mam dosc nietypowy problem. mam razorsy genesisy i sruby mocujace cuff do shella maja strasznie debilne nakretki niemetalowe tylko z jakiegos kruchego materialu ktory mi sie poprostu pokruszyl po miesiacu jazdy i to we wszystkich 4 srubach. lekki szok jak dla mnie jak na takie role... nie moge dokupic normlanej nakretki bo nie bedzie mi trzymac musialaby byc z jednej strony poszerzona. tak jakby do nakretki przyspawac z jednej strony wieksza podkladke. nie mam niestety takiej mozliwosci wiec pytam sie czy nie wiecie gdzie takie nakretki mozna kupic w kato albo co mam z tym zrobic? male gowno a uniemozliwia cala jazde. na hedonie za komplec tych srub z nakretkami trzeba sypnac 35zl ekhm.

Napisane Dec 19, 2008, 1:15 pm
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co wiem w katowicach trudno dostać coś takiego (wogule części do aggresivów) Też mnie to wkurza...
Ale chyba nigdzie nie dostaniesz taniej niż 30zł... nawet w jakimś skateshope...
chyba że poszukasz w śrubowym ale wątpie by były ;)

Napisane Dec 19, 2008, 1:48 pm
manieuszzz

manieuszzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to manieuszzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie jak juz w praktikerze nie ma to sobie zwatpilem z takich skepow. jeszcze sprobuje jakos zalatwic z tym przyspawaneim podkladki moze mi sie gdzies to uda zalatwic.

Napisane Dec 19, 2008, 2:11 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam problem ale z tulejami i nakretkami... mianowicie nie chcem ich mocno dokrecac bo beda chamowaly lozyska i dlatego szybko sie odkrecaja :/... Macie jakies rady?

Napisane Dec 22, 2008, 1:18 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakim cudem jak mocno dokręcasz hamują łożyska? Musisz mieć albo tanie rolki, albo dziadowskie plastikowe płozy (mogą być tez metalowe tez do bani) Ja polecam nowe rolki, chociaż z ciekawości to powiedz jakie masz.
PS ortografia nie boli :)

*Napisane Dec 22, 2008, 2:00 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyrwitrzew powiedział(a):
Jakim cudem jak mocno dokręcasz hamują łożyska? Musisz mieć albo tanie rolki, albo dziadowskie plastikowe płozy (mogą być tez metalowe tez do bani) Ja polecam nowe rolki, chociaż z ciekawości to powiedz jakie masz.
PS ortografia nie boli :)

ma Razorsy Genesisy, (czytanie ze zrozumieniem)
ja polecam... kupno nowych rolek ^^)

Napisane Dec 24, 2008, 2:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja