Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » ustawienie wi您an

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
ustawienie wi您an, ?
olo3594

olo3594

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to olo3594 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

siema. mam proble, bo nie wiem, jak ustawic wiazania w desce. w zeszlym roku eksperymentowalem i nie znalaz貫m odpowiedniego ustawienia :thinking:  szuka貫m w google i sa podane k徠y, ale nie wiem, czy jak jest np 30 i 15 stopni to w ta sama strone, czy jak "kaczka" :P

tzn.

tak:  -------/---
  czy tak:  -----------

i jakie k徠y powinny by?
pzdr

Napisane Dec 23, 2008, 4:56 pm
CapsOff

CapsOff

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to CapsOff zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Bardziej ta druga opcja, obie nogie maj by obr鏂one w t sam stron, ale nie pamietam jak konkretnie... Na pewno kto udzieli odpowiedzi.

Na 100% nie /  ani  / ;d

Napisane Dec 23, 2008, 5:01 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

1. Nie prosto czyli >>|>>|>>  - 幢e si wtedy zgina nogi w kolanach.
2. Nie przekr璚one w jedn stron czyli >>/>>/>> bo nie ma panowania w je寮zie na druga nog i gorzej si hamuje.

Opcja >>>>/>> jest najlepsza. Najwi瘯sza kontrola na obie nogi i wygoda.

Napisane Dec 23, 2008, 5:31 pm
YourMother

YourMother

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to YourMother zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

--------------------
  ^tu 30*      ^tu 15*

takie by這 pierwsze jakie mia貫m i na takim si uczy貫m. Ale spr鏏uj z tym ----/--
mo瞠 b璠zie wygodniej ;)

dzisiaj sobie zmieni貫m na --------/--- i wygodniej mi si je寮zi na takim ustawieniu ;)
                                          30    15

Napisane Dec 23, 2008, 5:45 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2008, 4:31 pm przez YourMother
olo3594

olo3594

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to olo3594 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a je瞠li to: -----/---  to jakie k徠y?

Napisane Dec 23, 2008, 7:01 pm
olo3594

olo3594

Member
Wy鈍ietl posty

jezdze na regularze.

Napisane Dec 23, 2008, 7:13 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

olo3594 powiedzia(a):
a je瞠li to: -----/---  to jakie k徠y?

Max 15 na jednym  i na drugim. Uwa瘸j aby nie przesadzi.
Ja robi貫m to "na oko".

Podpinaj sobie nogi w wi您ania co chwila aby sprawdzi czy za ma這 lub za du穎.

Napisane Dec 23, 2008, 8:10 pm Ostatnio edytowane Dec 23, 2008, 8:10 pm przez Wojtass
staryslownik

staryslownik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to staryslownik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam tak ----|------
i jest spox, lewa noge mam z przodu

Napisane Dec 24, 2008, 4:07 pm
mikos96

mikos96

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikos96 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak je寮zisz na regularze to ustawienie chyba powinno by takie:
--------------------
      30*    15*

Napisane Dec 24, 2008, 4:10 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja smigam tak

==/=====
  60'    45'

Napisane Dec 24, 2008, 4:15 pm
Miau

Miau

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Miau zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wojtass powiedzia(a):
Opcja >>>>/>> jest najlepsza. Najwi瘯sza kontrola na obie nogi i wygoda.

Popieram

Napisane Dec 24, 2008, 4:49 pm
olo3594

olo3594

Member
Wy鈍ietl posty

ale jzeli tak: -----/--- i lewa mam z przodu, to jakie k徠y? takie same w obudwu nogach?

Napisane Dec 24, 2008, 7:39 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

olo3594 powiedzia(a):
ale jzeli tak: -----/--- i lewa mam z przodu, to jakie k徠y? takie same w obudwu nogach?

max 15 i -15. Tak trudno si domy郵e? :]

Napisane Dec 24, 2008, 8:16 pm
mulator

mulator

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mulator zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

... ka盥y ma ustawienie jak najwygodniej mu sie je寮zi.  / takie ustawienie lub l / jest dobre freestylu bo jest 豉twiej panowa nad deska jesli np jedziemy na switchu. Ustawienie / / jest dobre wtedy kiedy chcemy poje寮zi zjazdowo i szybko. . Ja preferuj ustawienie  / z tym 瞠 lewa noga jest minimalnie obr鏂ona w lewo 10-15*. A tak wog鏊e najlepiej bra ze sob klucz na stok i sobie ustawia w mi璠zyczasie je郵i nam cos nie pasuje najlepsze ustawienie uzyskuje sie metod pr鏏 i b喚d闚 B) .

Napisane Dec 24, 2008, 10:08 pm
olo3594

olo3594

Member
Wy鈍ietl posty

ok. dzieki za pomoc. popr鏏uje, zobacze na stoku. temat do zamkniecia

Napisane Dec 25, 2008, 2:21 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja