Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Birds Fingerboard! NOWE GRAFI...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! NOWE GRAFIKI 38-39s.!, wbijaj!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.birds.ownlog.com najnowsze graficzki! wbijaj i podziwiaj! ;)

EDIT: WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE ZAMAWIANIA BLATÓW ZNAJDZIECIE TU: www.birds.ownlog.com

pozdro!
PtaSzku B)

Napisane Dec 27, 2008, 3:38 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2011, 9:02 pm przez PtaSzku
LewyM1

LewyM1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LewyM1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nO SORRY ,ALE TEN Z ŻÓŁTĄ  warstwą u góry to rpzesada,,,,.Rozumiem mały profil , ale on jest płaski....Dosłownie...Ten drugi zdaję mi się inny profil i jest juz mega!Tą formę z tym żółtym wierzchiem to usun bo nie sądzę ,żeby ktoś kupił:PArbor ma malutki rpofil ale ten birds0.0On ma tylko concave:L

Napisane Dec 27, 2008, 3:41 pm
Pigi2405

Pigi2405

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pigi2405 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie za mały profil (jeżdże na mitt VI, ale to kwestia gustu)
Grafiki są zaj*biste  ;)

*Napisane Dec 27, 2008, 3:42 pm
CK

CK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no 1 forma mi sie nie podoba bo jest lipna po prostu, co tu ukrywać ;) ale ta 2 ma mistrza, jest idealnie wpasowana w mój gust ;) POZDRO

Napisane Dec 27, 2008, 3:49 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LewyM1 powiedział(a):
Tą formę z tym żółtym wierzchiem to usun bo nie sądzę ,żeby ktoś kupił:PArbor ma malutki rpofil ale ten birds0.0On ma tylko concave:L

o to chodzi! by był mały i bardzo realny! ;) to jest dla ludzi z ambicjami! dla ludzi którzy lubią zajawę i małe profile! :D

Napisane Dec 27, 2008, 3:50 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo podoba mi sie 2 forma mógłbym takiego deka z 2 formy zakupić ?? :D a 1 forma wogóle mi sie nie podoba

Napisane Dec 27, 2008, 3:50 pm
LewyM1

LewyM1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LewyM1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
LewyM1 powiedział(a):
Tą formę z tym żółtym wierzchiem to usun bo nie sądzę ,żeby ktoś kupił:PArbor ma malutki rpofil ale ten birds0.0On ma tylko concave:L

o to chodzi! by był mały i bardzo realny! ;) to jest dla ludzi z ambicjami! dla ludzi którzy lubią zajawę i małe profile! :D

Stary on nie jest realny:)Zadna deska sb nie ma takiego profilu o ile to mzona nazwac profilem :FZostaw tą drugą bo jest mega a tą pierwszą sobie odpuść:P

Napisane Dec 27, 2008, 3:51 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sialo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta pierwsza strasznie płaska

Napisane Dec 27, 2008, 3:52 pm
CK

CK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LewyM1 powiedział(a):
PtaSzku powiedział(a):
LewyM1 powiedział(a):

Stary on nie jest realny:)Zadna deska sb nie ma takiego profilu o ile to mzona nazwac profilem :FZostaw tą drugą bo jest mega a tą pierwszą sobie odpuść:P

heh jest realna jak sobie złamiesz tail i nose nraz xD

Napisane Dec 27, 2008, 3:53 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2008, 3:53 pm przez CK
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 forma to płaskie gowno
2 forma to 90% moj gust

Napisane Dec 27, 2008, 3:53 pm
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardziej mi się podoba 2 forma , bo 1 to już przesada

Napisane Dec 27, 2008, 3:55 pm
BoardOwiec

BoardOwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BoardOwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta 2 mistrz jak dla mnie

Napisane Dec 27, 2008, 4:08 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

jeszcze będzie 3 forma ;) na razie jest dopracowywana :)

Napisane Dec 27, 2008, 4:09 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ptaszku :) Nie żeby to tamto :D Ale forma nr. 1 to padaka :D
Pobiłeś Close UP'a na głowę  jeśli chodzi o dziwactwo profilu ;)

Napisane Dec 27, 2008, 4:10 pm
dropsiak11

dropsiak11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dropsiak11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

profil jak w 2 i szerokosc 32mm <3

Napisane Dec 27, 2008, 4:10 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no pierwsza to miazga negatywnie, a druga to miazga pozytywnie :) zostaw druga i dorob jeszcze dwie tak, aby byly ogolnie trzy formy do wyboru, tak jak do tej pory... bardzo fajne graficzki :)

Napisane Dec 27, 2008, 4:11 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dropsiak11 powiedział(a):

nieeee. Zdecydowanie 47mm lepsze.

Napisane Dec 27, 2008, 4:13 pm
sialo

sialo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sialo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słyszałem ze za 25zl będą, jak coś to jestem chetny na tą 2 formę  ^^)

Napisane Dec 27, 2008, 4:15 pm
depan

depan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to depan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
dropsiak11 powiedział(a):

nieeee. Zdecydowanie 47mm lepsze.

coś ci nie pasi?? ;/

może on takie lubi 32mm wyjdź stąd już

ja bym chciał 30mm i druga forma mmm :D

Napisane Dec 27, 2008, 4:18 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2008, 4:18 pm przez depan
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo ladne deski grafka tez super

napewno kiedys zakupie :D :P

Napisane Dec 27, 2008, 4:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja