Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Birds Fingerboard! NOWE GRAFI...

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! NOWE GRAFIKI 38-39s.!, wbijaj!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.birds.ownlog.com najnowsze graficzki! wbijaj i podziwiaj! ;)

EDIT: WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE ZAMAWIANIA BLATÓW ZNAJDZIECIE TU: www.birds.ownlog.com

pozdro!
PtaSzku B)

Napisane Dec 27, 2008, 3:38 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2011, 9:02 pm przez PtaSzku
Rodziu3

Rodziu3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ptaszku ten zolty u góry to przesada :P płaski dziwnie

Napisane Dec 28, 2008, 1:57 pm
piernikrosno

piernikrosno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piernikrosno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 forma spoko tylko odrobine bardziej podgiąć i wreszcie bedzie fb podobny profilem do normalnej deski a nie jakieś czołgi 3 centymetrowe i tail pod kątem 85 stopni
2 fajna grafika i profil tez super oby nie były za drogie:D

Napisane Dec 28, 2008, 8:16 pm
LAZLO

LAZLO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LAZLO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Druga forma bardzo ładna ,a pierwsza przypomina trochę arbora :P ale i tak spoko

Napisane Dec 28, 2008, 11:15 pm
KRYM

KRYM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KRYM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to o wiele zamałe profile  :stare:

Napisane Dec 28, 2008, 11:16 pm
dc92

dc92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dc92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KRYM powiedział(a):
Jak dla mnie to o wiele zamałe profile  :stare:

to co ty jezdisz na 90 stopniowych fb ?? :O

Napisane Dec 29, 2008, 11:37 am
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może niech ktoś napisze coś bardziej twórczego, a nie to samo co poprzednik? Już wszyscy wiedzą, że forma 1 jest za płaska a forma 2 dobra.

Napisane Dec 29, 2008, 11:43 am
ziomniak7

ziomniak7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomniak7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w poprzedniej serii warstwy były lepiej zabarwione . ja wole małe profile dlatego druga forma by mi jak najbardziej pasowała :)

Napisane Dec 29, 2008, 12:03 pm
LewyM1

LewyM1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LewyM1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może fakt nie są zajebiście ansycone kolory w warstach ale jest lux

PS. Rób lepiej normalne jasne drewno i ciemne drewno warstwy fajniej i realniej to wyglada:f

Napisane Dec 29, 2008, 12:08 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ziomniak7 powiedział(a):
w poprzedniej serii warstwy były lepiej zabarwione

Akurat teraz mam resztkę forniru i te decki to jak na razie prototypy ;) dopiero jak poprawie jeszcze 3 formę i przyjdzie mi fornir to dopiero wtedy rozpocznę sprzedaż! ;)

EDIT:

Dla sprostowania fota profilu :)

http://images33.fotosik.pl/431/2a9d5e6607980a6emed.jpg

http://images24.fotosik.pl/309/730fbf8d06ff344bmed.jpg

Napisane Dec 29, 2008, 12:11 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2009, 10:38 pm przez PtaSzku
Texas

Texas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Texas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

0.o to zdjęcie sprawia wrażenie, że ten deck ma profil w dół xP

Napisane Dec 29, 2008, 12:55 pm
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
ziomniak7 powiedział(a):

Akurat teraz mam resztkę forniru i te decki to jak na razie prototypy ;) dopiero jak poprawie jeszcze 3 formę i przyjdzie mi fornir to dopiero wtedy rozpocznę sprzedaż! ;)

EDIT:

teraz ten 1 przypomina mi arbora

Napisane Dec 29, 2008, 12:57 pm
LewyM1

LewyM1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LewyM1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Arbor przy tym to wanna...

Napisane Dec 29, 2008, 1:46 pm
pisu

pisu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pisu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam małe profile i tylko na małych jeżdżę, ale to już przesada, przecież to prawie NIE ma nosków

Napisane Dec 29, 2008, 1:54 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

FORMY BĘDĄ 3. te dwie co są (może w 1 trochę podbije noski do góry) i 3 wieksza od obecnej 2 ;) ale focisze dostaniecie po nowym roku mam nadzieję że decki wam przypadną do gustu!

pozdro wszystkim i Happy New Year! ;)

Napisane Dec 29, 2008, 11:31 pm
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
FORMY BĘDĄ 3. te dwie co są (może w 1 trochę podbije noski do góry) i 3 wieksza od obecnej 2 ;) ale focisze dostaniecie po nowym roku mam nadzieję że decki wam przypadną do gustu!

pozdro wszystkim i Happy New Year! ;)

No Happy New Year również.
Czekam na 3 formę i chyba się skuszę.

Napisane Dec 29, 2008, 11:43 pm
krycha03

krycha03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ptaszku mam prośbę ! Jak będziesz miał czas to nagraj jak robisz kickflipa na tym decku z 1 formy tym płaskim bardziej.

Pozdro

Napisane Dec 30, 2008, 12:11 am
yostaszekyo

yostaszekyo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yostaszekyo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsza froma ma za mały profil, kwestia gustu.
Drugi profil zabija, elegancki.
Grafiki super.

Napisane Dec 30, 2008, 1:29 pm
CzapikuS

CzapikuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CzapikuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
ziomniak7 powiedział(a):

EDIT:

Jak byś lekko podciągnął nose i tail to bym kupił (chodzi mi o 1 forme )

Napisane Dec 30, 2008, 1:57 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CzapikuS powiedział(a):
PtaSzku powiedział(a):
ziomniak7 powiedział(a):

EDIT:

Jak byś lekko podciągnął nose i tail to bym kupił (chodzi mi o 1 forme )

Ale masz problemy.. Jak Ci sie nie podoba to kup drugą, napewno jest ktos kto lubi bardzo małe pogięcia. Concavem za to nadrabia ta 1 forma

Napisane Dec 30, 2008, 2:07 pm
kamilion

kamilion

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilion zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 niepodoba m sie ale 2 jest spoko

Napisane Dec 31, 2008, 11:30 am
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja