Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Birds Fingerboard! NOWE GRAFI...

Strony: << poprzednia ... 27, 28, 29, 30, 31 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! NOWE GRAFIKI 38-39s.!, wbijaj!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.birds.ownlog.com najnowsze graficzki! wbijaj i podziwiaj! ;)

EDIT: WSZYSTKIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA ODNOŚNIE ZAMAWIANIA BLATÓW ZNAJDZIECIE TU: www.birds.ownlog.com

pozdro!
PtaSzku B)

Napisane Dec 27, 2008, 3:38 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2011, 9:02 pm przez PtaSzku
spear2

spear2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spear2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to w końcu będą czy nie będą? Ja już zamówiłem i wpłaciłem kase. Zamówiłem NM2, a gdzieś czytałem że szerokość zależy od profilu czy coś takiego.

Napisane Apr 18, 2011, 8:48 pm
kacperuch

kacperuch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperuch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te grafy są drukowane na fornirze, czy "zdzieralne"?

Napisane Apr 18, 2011, 11:33 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperuch powiedział(a):
te grafy są drukowane na fornirze, czy "zdzieralne"?

Grafiki tak łatwo nie zedrzesz?? Nie wiem dlaczego Wszyscy żyją w przekonaniu że grafiki nakładane na blat są ścieralne. Ludzie obudźcie się. Ja osobiście nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem żeby z Birds'a zeszła grafika.

Napisane Apr 19, 2011, 5:21 am
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie wymiary maja te nowe NM2?

Napisane Apr 19, 2011, 2:55 pm
Veg

Veg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Veg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8gp powiedział(a):
Jakie wymiary maja te nowe NM2?

Z tego co wiem to można sobie wybrać szerokość (max 28 mm) a długość zależna od szerokości.

Napisane Apr 19, 2011, 3:07 pm
kacperuch

kacperuch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperuch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale właśnie lepiej żeby się zdzierały, to wygląda bardziej realistycznie. No ale dzięki za odpowiedź. ;>

Napisane Apr 21, 2011, 2:34 pm
Veg

Veg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Veg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kacperuch powiedział(a):
ale właśnie lepiej żeby się zdzierały, to wygląda bardziej realistycznie. No ale dzięki za odpowiedź. ;>

Ja mam Birdsa ok miesiąc i na nosie i tailu nie jest zdarta grafika ale takie czarne ryski po slidach i bardzo fajnie to wygląda ;p

Napisane Apr 21, 2011, 2:43 pm
ensien

ensien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ensien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pTaSzku, na BW grafiki są ścieralne, bo nie są drukowane na fornirze. A tutaj są, więc jakby się ściarała to by musiało być przedarty lakier i wtedy to by się fornir ścierał ;)

Napisane Apr 21, 2011, 3:05 pm
poldek011

poldek011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poldek011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj w wiekszosci sa to naklejane grafiki mózgi :)

Napisane Apr 21, 2011, 4:02 pm
Relaks

Relaks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Relaks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wygladaja obiecujaco ale nigdy nie mialem chociaz to podobno dobra firma.

Napisane Apr 21, 2011, 6:45 pm
mlody8799

mlody8799

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlody8799 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam go i jest zarąbisty

Napisane Apr 21, 2011, 8:11 pm
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sataanekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no właśnie, czy te trucki wide z gf pasują do birds'a ? ważne  :)

*Napisane Aug 2, 2011, 7:28 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2011, 7:28 pm przez sataanekk
pioterpiotr

pioterpiotr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioterpiotr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jak mają nie pasować?

Napisane Aug 2, 2011, 9:14 pm
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sataanekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bo przecież nie które nie pasują ; )

Napisane Aug 2, 2011, 9:46 pm
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

a pasują kółka birds do tych trucków ?

Napisane Aug 3, 2011, 12:23 pm
kerniol

kerniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kerniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sataanekk powiedział(a):
a pasują kółka birds do tych trucków ?

Tak, wszystkie kółka pasują do tych trucków.
A nie pasować to mogą tylko trucki close-up. Reszta trucków pasuje do wszystkich blatów.

Następnym razem nie zadawaj takich głupich pytań...

Napisane Aug 3, 2011, 2:54 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2011, 2:55 pm przez kerniol
sataanekk

sataanekk

Member
Wyświetl posty

dzięki, po prostu chciałem się upewnić

Napisane Aug 3, 2011, 5:00 pm Ostatnio edytowane Aug 3, 2011, 5:01 pm przez sataanekk
Nexer

Nexer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nexer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polecacie kółka Birds?

Napisane Nov 5, 2011, 2:50 pm
xchemikx

xchemikx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xchemikx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak najbardziej :) ... sam smigałem na jednm secie od ptaka ; ) 

Napisane Nov 5, 2011, 10:13 pm
Strony: << poprzednia ... 27, 28, 29, 30, 31 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja