Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » trucker!!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
trucker!!!, przypał czy lans???
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnimi czasy zauwazylem, ze coraz badziej modne staja sie czapki tirówki. a ty co myslisz o takick czapkach-przypal czy lans??a moze posiadasz takowa czapke??ja spotkalem sie z roznymi opiniami, chce po prostu wiedziec co wy o tym sadzicie???

Napisane Oct 18, 2005, 4:42 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypaŚne są  :cyclops:
szpanerskie rzadzom ...

pS.
osobiście za modą nie ide ...

Napisane Oct 19, 2005, 6:49 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 2 tirówki ;)
i lubie je :p

Napisane Oct 19, 2005, 8:52 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duzo osób na deskach jezdzi własnie w tirówkach
są lajtowe ale ja jednak wole jezdzic w tradycyjnych czapkach z daszkiem:P

Napisane Oct 20, 2005, 7:38 am
djmaster

djmaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to djmaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam z daszkiem tylko z takim krótszym i troche głebszą firmy Flame. Tirówki mi nie odpowiadają

Napisane Oct 23, 2005, 9:25 pm
Quba

Quba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są osoby które wyglądają nieźle w takich czapach ...
ja bym wyglądał jak pajac :P

*Napisane Oct 31, 2005, 9:20 pm
element13

element13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole tradycyjne czapki z daszkiem...

Napisane Nov 1, 2005, 11:40 am
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tirówki są fajne , sam mam jedną

Napisane Nov 3, 2005, 10:21 pm
nieudacznik

nieudacznik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nieudacznik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy w szkole mialem truckera... wszyscy mieli ze mnie beke a teraz wszyscy je noszą... tak samo z wąskimi spodniami i bluzami w paski :D
Najpierw maja ze mnie beke a potem dopiero dostrzegają piekno

Napisane Nov 13, 2005, 11:10 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tirówki są spoko bo ci sie główka tak nie poci, ale ja nie osobiście nie mam bo w czapkach wyglądam wyjatkowo głupio:(

Napisane Dec 27, 2005, 6:09 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja osobiście tirówek nie lubie

Napisane Dec 27, 2005, 7:35 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No rózne są opinie na ten temat, ale mi się bardzo podobają... musze sobie kupić :)

Napisane Dec 28, 2005, 9:17 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2005, 9:18 pm przez wultanskaj
ktlbmx

ktlbmx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ktlbmx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tirówki fajne ale wole czapeczki NEW ERA.

Napisane Dec 28, 2005, 9:41 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guliwer powiedział(a):
duzo osób na deskach jezdzi własnie w tirówkach
są lajtowe ale ja jednak wole jezdzic w tradycyjnych czapkach z daszkiem:P

ja tak samo  :cyclops: mam jedną czerwoną rydel house  B) w zime też w niej chodzę :)

Napisane Dec 29, 2005, 9:50 am
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe tirówki nie są złe. Tanio dupy dają, lody też godne pochwały i jestem zadowolony z ich usług. Ale nie nosze ich bo to ostry przypał.

Napisane Dec 29, 2005, 10:37 am
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są spoko, fajnie wyglądają... ale ja nie nosze tirówek.. nie lubie... tez nie ide za modą xD nosze co lubie xD

*Napisane Dec 29, 2005, 10:40 am
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział:
Cytuj:
hehehe tirówki nie są złe. Tanio dupy dają, lody też godne pochwały i jestem zadowolony z ich usług. Ale nie nosze ich bo to ostry przypał.

pokaż sie z tirówką w domu, to bedzie przypał xDD pozdrO

*Napisane Dec 29, 2005, 10:41 am
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieudacznik powiedział(a):
Pierwszy w szkole mialem truckera... wszyscy mieli ze mnie beke a teraz wszyscy je noszą... tak samo z wąskimi spodniami i bluzami w paski :D
Najpierw maja ze mnie beke a potem dopiero dostrzegają piekno

Bo taka jest moda. Jej ewolucja trwa przez ok. 160 lat. Najpierw to, co modne, jest szokujące i nieprzyzwoite, następnie przeżywa szczyt popularności, później budzi niechęć, po czym jest śmieszne, a w końcu staje się pełne uroku.

Napisane Dec 29, 2005, 11:40 am
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mówie nie ale sam nie lubie takich nosić

Napisane Dec 29, 2005, 11:45 am
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E. Ani nie przypał ani nie lans!
Normalna czapka!
Ale ja wole i tak tradycyjne ;]

Napisane Jan 19, 2006, 10:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja