Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » Szpachla Samochodowa

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szpachla Samochodowa
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy szpachle samochodową moge kupić w Castoramie? Bo robie forme do fingerboarda i chce kupic szpachle samochodową z utwardzaczem i nie wiem czy w castoramie dostane taką. Czy 0.5 kg albo 0.75 kg mi wystarczy zeby zrobic forme taka jak brandon jones w swiom filmiku?>

Napisane Dec 28, 2008, 5:24 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2008, 5:31 pm przez Pioterv
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maca111 powiedział(a):
Ja robiłem tą metodą co ten amerykaniec czyli obwijal tech decka . Ja wlozylem tech decka z powiekszonym profilem i starczyli mi spachli na cala forme i troche zostalo na drobne ubytki. Wczoraj odlalem forme z gipsu dziś gdy sprawdzilem jest twardsza od szpachli i mozna bez problemu zmieniac profil <narazie odlalem 1 forme a jak a jak profil bedzie mi pasowac doleje drugą>

idź na dwór z tym dwoma formami stań na jakiejś ławce i upuść te dwie formy potem powiedzz mi która się rozwali :) Ja wiem Ale ty pisząc ten post chyba nie :).

Napisane Jan 3, 2009, 8:50 am
maca111

maca111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maca111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale to oczywiste ze gips jest KRUCHY ale jest twardszy i jak bys upuscil to by pekl

Napisane Jan 3, 2009, 9:01 am
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pioterv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dofik123 powiedział(a):
Pioterv powiedział(a):
dofik123 powiedział(a):
co wy gadaice ja mam szpachle z castoramy za 9zł i schnie około 10 minut :) tak w fioletowej puszce jak do farb i z taką nakładka z utwardzaczem .

To propsy. Kupiłeś taką classic putty czy cos takiego? 250gram? Ja kupilem taka classic tez w casto tyle ze 750gram i jedna polowka formy mi schla 30 min a druga 3h

Ta kupiłem tą 250gram spokojnie starcza na jedną forme jeszcze zostaje :) Ja nie miałem żadnych dolegliwości mimo że robiłem to w zamkniętym pomieszczeniu typu piwnica i korytarz .  Aha pioterv poprostu miałeś grypę jelitową , a  wymiotowałeś na żółto , bo miałeś pusy żolądek i poprostu wymiotowałeś kwasami żołądkowymi które mogły ci bardzije zaszkodzić niż ta szpachla bo te kwasy podrązniają strunygłosowe itd. ale nic nie panikuj to przechodzi nie musisz iść do lekarza XD Do Niedzieli objawy grypy jelitowej ci przejdą same .

Quba007 - Tak w castoramie szpachla jest na 101%

No właśnie to samo mi mama mówiła, że to grypa żołądkowo jelitowa czy cos takiego a potem sobie na necie o tym czytałem. Dzisaj juz mi przeszło tylko jeszcze mam rozwolnienie. Głowa mnie nie boli i nie wymiotuje. Pozdro i dzięki.

Napisane Jan 3, 2009, 11:14 am
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki ander jest uniwersalny, bezpłatne porady lekarskie nawet tutaj są :) Tak z ciekawości, daj foto foremki ;)

Napisane Jan 3, 2009, 11:10 pm
Pioterv

Pioterv

Member
Wyświetl posty

Quba007 powiedział(a):
Jaki ander jest uniwersalny, bezpłatne porady lekarskie nawet tutaj są :) Tak z ciekawości, daj foto foremki ;)

Jeszcze nie skonczylem szlifować. Nie mialem czau wczoraj i dzisaj. jutro cos zdzialam

Napisane Jan 3, 2009, 11:22 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też dzisiaj dopiero skończe szlifować bo wzoraj nałozyłem szpachle akrylową aby wypełnić ubytki spowodowane taśmą i bąbelkami powietrza.

Napisane Jan 4, 2009, 1:22 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

O to moja Forma (w 4 linkach )
*1
*2
*3
*4

No to na tyle polecam także kupić do tego ściśki stolarskie lub coś w tym stylu albo limadło za 5zł w castoramie takie niebieskie narożnikowe z żółtymi zaciskami.

Napisane Jan 4, 2009, 2:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja