Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jakie macie słuchawki??

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie macie słuchawki??
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj dajemy zdjecia swoich sluchawek. i piszemy o zaletach i wadach
http://www.woodbrass.com/images/woodbrass/CASQUE+SENNHEISER+HD+202.JPG

fajne sluchawki. maja wszystko czego potrzebuje

Napisane Dec 28, 2008, 9:30 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2008, 9:31 pm przez birdhouse1
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam mam sluchawki SE takie z gumowa izolacja wciskowe ze nic nie slusze tylko muzyke zajebista rzecz maja masakrycznie dobra jakos i wykozaczone basy najlepsze sluchawki jakie mialem

Napisane Jan 30, 2009, 8:41 pm
10fanta

10fanta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 10fanta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SENNHEISER HD 201 posiadam

Napisane Jan 30, 2009, 9:47 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):
ja tam mam sluchawki SE takie z gumowa izolacja wciskowe ze nic nie slusze tylko muzyke zajebista rzecz maja masakrycznie dobra jakos i wykozaczone basy najlepsze sluchawki jakie mialem
zapewne chodzi o dokanałowe :)
to znacznie ułatwia opis :P

Napisane Jan 31, 2009, 12:37 am
danieluuu2

danieluuu2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danieluuu2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

birdhouse1 powiedział(a):

Mam identyczne.... są spoko :) odpowiadają mi :)

Napisane Jan 31, 2009, 12:47 am
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
kmaksiu powiedział(a):
zapewne chodzi o dokanałowe :)
to znacznie ułatwia opis :P

Znaczy się HPM-70 bądź 82 tak dla ścisłości ;) .

Napisane Jan 31, 2009, 12:58 am
Zuraw92

Zuraw92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zuraw92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwykłe słuchawki od iPoda - gówno  ^^)

Napisane Jan 31, 2009, 10:59 am
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam te:
PHILIPS SHS4700
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/2d/8/AAAAAnuZDI4AAAAAAC2MmQ.jpg
Pasmo przenoszenia: 12 - 24 000Hz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość: 104dB
Moc wejściowa: 100mW
Ekstra sie trzymają uszu na desce wogule nie latają, mają niesamowite basy i super czułość. Mam je chyba od roku i tylko sie materiał troszke zurzułi zgubiła sie jedna guma ale dają rade!!
Są poprostu super!!  :rolleyes:

Napisane Feb 2, 2009, 12:06 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2009, 12:07 pm przez monkey255
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile mniej wiecej kosztuja takie sluchawki ?
A tak do tematu to mam zwykłe sluchawki firmy nokia. Nic szczegolnego. Screen bylby zbedny. Sa to zwykle sluchawki jak do mp3 za 2 dyszki . ;]

Napisane Feb 2, 2009, 9:00 pm
Ananananda

Ananananda

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ananananda zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kosztuja kolo 100 zl. Znalezienie takiej informacji w necie zajmuje mniej niz napisanie posta z pytaniem ;)

Napisane Feb 2, 2009, 9:52 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zuraw92 powiedział(a):
Zwykłe słuchawki od iPoda - gówno  ^^)

Polac mu :D

Napisane Feb 2, 2009, 10:07 pm
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kmaksiu powiedział(a):

Mało słuchawek miałeś na uszach widocznie.. Jedne z najlepszych jakie miałem na uszach to AKG z serii K... Numeru nie pamiętam ale dźwięk wgniatał w ziemię...

Napisane Feb 3, 2009, 9:08 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam zestawik audio Skullcandy :rolleyes: http://media.rei.com/media/a/1409505.jpg  ^^)

w moim kasku snowboardowym http://www.k5.com/images/products06/GIRO/L/BADLT_MATTBLK1.jpg

i jakosc dziewku jest doskonala, duzo lepsza niz w zwyklych sluchaweczkach 'pchelkach' ;)

Napisane Feb 4, 2009, 10:37 pm Ostatnio edytowane Feb 4, 2009, 10:38 pm przez Adi21
domin051

domin051

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domin051 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.fraggerzstuff.com/loja/images/uploads/Rasta.image.320x320.jpg

SKULLCANDY G.I. RASTA

Są bardzo dobre.tylko drogie.ja dałem 260zł,ale nie żałuje.

A na codzien zwykłe creative.

Napisane Feb 4, 2009, 11:59 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2009, 12:01 am przez domin051
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm, słuchawki mam tylko do tel. Nokia 6300....

zalety:dobrze słychać
wady:nie maa :P

Napisane Feb 5, 2009, 3:08 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem do wyboru te albo HD201, wybrałem 201 bo mają lepszy dzwięk, i niepiszczą tak jak te :) (słuchałem na obu dość długo) a te 201 mam do dziś:)

Napisane Feb 14, 2009, 6:54 pm
L0tek

L0tek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0tek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taz5264 powiedział(a):

miałem do wyboru te albo HD201, wybrałem 201 bo mają lepszy dzwięk, i niepiszczą tak jak te :) (słuchałem na obu dość długo) a te 201 mam do dziś:)

HAHA co ty pier*olisz chlopaku ? Nie wypowiadaj sie jak nei masz pojecia. HD202 maja bardzo mocny bass niektorzy twierdza nawet ze za mocny wiec nei mow mi ze piszcza. HD201 tego basu nie maja w ogole dzwiek tez jest duzo slabszy. Piszczenie w HD202 ? masz pojecie

Napisane Feb 14, 2009, 7:21 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2009, 7:22 pm przez L0tek
Close

Close

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Close zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://tbn3.google.com/images?q=tbn:eOhDOpt4oaUADM:http://www.proline.pl/imgart/creative_ep_240_black_c.jpg
Creative EP-240. Dostałem wraz z ZEN'em.  Co myślicie o tych?

Napisane Feb 14, 2009, 8:06 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2009, 8:06 pm przez Close
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam Skullcandy Lowrider i szczerze to przeklinam dzień w którym wszedłem do szopu i je kupiłem -.- sa dwie rzeczy. jedna - muzyka z jakiegokolwiek playera jest skromnie mowiac HOOJOWA  ! nie dosc ze ciacho to nie ma bassow i nie wyciszaja tak jak powinny. sprawa ma sie inaczej jesli kupisz przedluzacz i przelotke na wiekszego dzeka i podlaczy je sie do sprzetu audio. wtedy potrafia zagrac lepiej, ale jakosc dzwieku nadal nie jest taka jakiej oczekauje po sluchawkach... kolejne moje sluchawki to senki cx300... byly dobre... to musze przyznac, niestety leewa sluchawka sie zepsula i nie gra nawet nie wiem dlaczego.. i minusem jest kabel.. coz xd pora zainwestowac w jakies nowe xd pozdrawiam.

Napisane Feb 14, 2009, 8:52 pm
L0tek

L0tek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0tek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy wiesz ale kupujac jakiekolwiek sluchawki skullcandy placisz za design, nie za jakos dzwieku. W dzisiejszych czasach mlodziez lubi sie lansowac, producent tych ze sluchawek tez to wiedzial ; ) Zapewne kupiles je poniewaz spodobal ci sie ich wyglad. I niech nikt nie probuje mi wmowic ze skullcandy graja dobrze. Nie sa warte swojej ceny.

Napisane Feb 14, 2009, 9:34 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2009, 9:35 pm przez L0tek
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anilap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haaah.... Zmieniły mi się słuchawki bo te przerabiane zgubiłam xD
teraz mam jakieś zwykłe philips'y ^^ i są ok) ^^)

Napisane Feb 14, 2009, 9:53 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2009, 9:53 pm przez Anilap
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja