Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jakie macie słuchawki??

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie macie słuchawki??
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj dajemy zdjecia swoich sluchawek. i piszemy o zaletach i wadach
http://www.woodbrass.com/images/woodbrass/CASQUE+SENNHEISER+HD+202.JPG

fajne sluchawki. maja wszystko czego potrzebuje

Napisane Dec 28, 2008, 9:30 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2008, 9:31 pm przez birdhouse1
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam jakieś excellence.. dałem 40zł takie sobie ogólnie, jak będę miał kasę to kupuję jakieś lepsze, SKULLCANDY mnie jarają ^^ a na co dzień słuchawki od tela.

Napisane Feb 14, 2009, 10:01 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0tek powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):

miałem do wyboru te albo HD201, wybrałem 201 bo mają lepszy dzwięk, i niepiszczą tak jak te :) (słuchałem na obu dość długo) a te 201 mam do dziś:)

HAHA co ty pier*olisz chlopaku ? Nie wypowiadaj sie jak nei masz pojecia. HD202 maja bardzo mocny bass niektorzy twierdza nawet ze za mocny wiec nei mow mi ze piszcza. HD201 tego basu nie maja w ogole dzwiek tez jest duzo slabszy. Piszczenie w HD202 ? masz pojecie

każdy ma swoje zdanie wg mnie 201 sa lepsze..

Napisane Feb 14, 2009, 10:24 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakies headset [syf] z minta, gdzie po5 minutach odpadł mikrofon.

Napisane Feb 14, 2009, 10:27 pm
L0tek

L0tek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0tek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taz5264 powiedział(a):
L0tek powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):

miałem do wyboru te albo HD201, wybrałem 201 bo mają lepszy dzwięk, i niepiszczą tak jak te :) (słuchałem na obu dość długo) a te 201 mam do dziś:)

HAHA co ty pier*olisz chlopaku ? Nie wypowiadaj sie jak nei masz pojecia. HD202 maja bardzo mocny bass niektorzy twierdza nawet ze za mocny wiec nei mow mi ze piszcza. HD201 tego basu nie maja w ogole dzwiek tez jest duzo slabszy. Piszczenie w HD202 ? masz pojecie

Bo jestes ich posiadaczem. Kazdy chwali swoje. Proste

Napisane Feb 14, 2009, 10:40 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0tek powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):
L0tek powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):

Bo jestes ich posiadaczem. Kazdy chwali swoje. Proste

ale kupiłem je bo mi sie bardziej podoba dźwięk z nich:P

Napisane Feb 14, 2009, 11:15 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja na dzień dzisiejszy korzystam z Creative-ów EP-550 i się zastanawiam czy wydać mniej kasy na gumki do słuchawek od Samsunga G600 czy wyłożyć na coś innego dokanałowego ;) .

Napisane Feb 14, 2009, 11:20 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Basy, basy, jeśli chcesz basy, kup dokanałówki, w których cena/jakość totalnie wymiatają Krijejtiwy ep630 - żeby mieć takie basy jak w nich musiałbyś zainwestować najmniej 5 stówek w słuchawki z pałąkiem.

Przewaga słuchawek pałąkowych nie polega na BASIE, ciągle czytam "o te zaj*biste bo mają dobry bas", chodzi o jakość odtwarzania wszystkich pasm dźwiękowych i dynamikę pracy membran, chcesz mięciutkie basy kup mocne głośniki z subwooferem.

Hd 202 nie lubię, bo chodzą w nich wszyscy i mają przesadzone podbijanie, za ten hajs wziąłbym philipsy shp2700 bo nie srają basami na lewo i prawo i nie ma ich milion ludzi na ulicy.

Napisane Feb 14, 2009, 11:27 pm
L0tek

L0tek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0tek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do HD202 w chuy ludzi je ma poniewaz nei znajdziesz lepszych sluchawek w tej cenie. Proste

Napisane Feb 14, 2009, 11:31 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0tek powiedział(a):
co do HD202 w chuy ludzi je ma poniewaz nei znajdziesz lepszych sluchawek w tej cenie. Proste

Krova powiedział(a):
za ten hajs wziąłbym philipsy shp2700

A jeśli nie lubisz otwartych to Technicsy RP-F290

trzeba umieć szukać a nie OMG SENHAJSERY TO BIORE BO TO NAJLEPSZA FIRMA NA ŚWIECIE

Napisane Feb 14, 2009, 11:35 pm Ostatnio edytowane Feb 14, 2009, 11:35 pm przez KroVa
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
za ten hajs wziąłbym philipsy shp2700 bo nie srają basami na lewo i prawo i nie ma ich milion ludzi na ulicy.

U mnie te sluchawki ma milion ludzi. Bujaja sie w nich murzyny i mysla,ze sa elo raperzy bo maja 2 pokrywki od kremu mojej babki za 30e.

Napisane Feb 14, 2009, 11:50 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

No w tej stolicy Europy to przynajmniej bujają się w dobrych słuchawkach : (

Napisane Feb 15, 2009, 12:06 am
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):
KroVa powiedział(a):
za ten hajs wziąłbym philipsy shp2700 bo nie srają basami na lewo i prawo i nie ma ich milion ludzi na ulicy.

U mnie te sluchawki ma milion ludzi. Bujaja sie w nich murzyny i mysla,ze sa elo raperzy bo maja 2 pokrywki od kremu mojej babki za 30e.

Słuchaj je.bany rasisto , coś Ci się nie podoba ? podobno wychowanie wynosi się z domu ... apeluje do modów o warna za takie coś ponieważ mnie to dotknęło osobiście .
Co się mówi ? :P

Napisane Feb 15, 2009, 12:30 am Ostatnio edytowane Feb 15, 2009, 12:30 am przez ChosenOne
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Cytuj:

Wyloguj się Chosen.

Napisane Feb 15, 2009, 12:35 am Ostatnio edytowane Feb 15, 2009, 12:35 am przez KroVa
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChosenOne powiedział(a):
KroVa powiedział(a):

Słuchaj je.bany rasisto , coś Ci się nie podoba ? podobno wychowanie wynosi się z domu ... apeluje do modów o warna za takie coś ponieważ mnie to dotknęło osobiście .

edit: Poprawilem

Pozdrawiam ,,!,,

Napisane Feb 15, 2009, 12:57 am Ostatnio edytowane Feb 15, 2009, 1:06 am przez danlancher
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Hahahaha ,ja tego nie napisalem!

Napisane Feb 15, 2009, 1:09 am
kCampbell

kCampbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kCampbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Skoro wszyscy dają wielkie zdjęcia to ja też chcę

http://www.headphoneworld.com/p/images/big/SE_MX350.jpg
Senki mx350 do mptrój.

Napisane Feb 15, 2009, 9:52 am
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

L0tek powiedział(a):
taz5264 powiedział(a):

L0tek powiedział(a):
Nie wiem czy wiesz ale kupujac jakiekolwiek sluchawki skullcandy placisz za design, nie za jakos dzwieku. W dzisiejszych czasach mlodziez lubi sie lansowac, producent tych ze sluchawek tez to wiedzial ; ) Zapewne kupiles je poniewaz spodobal ci sie ich wyglad. I niech nikt nie probuje mi wmowic ze skullcandy graja dobrze. Nie sa warte swojej ceny.

L0tek powiedział(a):
HAHA co ty pier*olisz. Nie wypowiadaj sie jak nei masz pojecia.

Napisane Feb 15, 2009, 11:17 am
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChosenOne powiedział(a):
KroVa powiedział(a):

To że Ty masz kompleks, nie znaczy że modzi też go mają.

Napisane Feb 15, 2009, 12:35 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChosenOne powiedział(a):

Słuchaj je.bany rasisto , coś Ci się nie podoba ? podobno wychowanie wynosi się z domu ...

PODOBNO :O

Napisane Feb 15, 2009, 12:45 pm
kacpik

kacpik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacpik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://shop.surftheearthsnowboards.com/prodimg/sku060.jpg

Skullcandy super jakość dzwięku polecam elo.!

Napisane Feb 15, 2009, 12:49 pm Ostatnio edytowane Feb 15, 2009, 12:50 pm przez kacpik
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja