Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Nauka jazdy na snowboardzie

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nauka jazdy na snowboardzie, ile wam zajęła?
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile Wam zajęło dostateczne opanowanie deski? Uczyliście się na oślej łączce czy może od razu na stok?

Mi nauka zajęła ok 3 dni, na tyle, że mogłem sobie zjechać po stoku na luzie bez obawy o siebie i innych ;D Chociaż pierwsze dni były tragiczne, uderzyłem od razu na stok jako żółtodziób totalny i trochę narciarzy przewiozłem ;D :blush:

Napisane Dec 30, 2008, 10:15 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baser powiedział(a):
woodcamp w lipcu

polecam, zapraszam, i mam nadzieje ze do zobaczenia ^^)

Napisane Feb 20, 2010, 10:57 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy się wyrobię z czasem, ale jeśli tak, to będzie bardzo zajebiście. :D Może do zoba.

Napisane Feb 20, 2010, 11:04 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powaga Snow WC ma terminy też w lipcu? Uou...

Napisane Feb 21, 2010, 5:20 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):

Ano taka miła niespodzianka ^^). Ale poważnie jest turnus w lipcu, tylko nie wiem kiedy dokładnie, bo na stronie nie ma szczegółów.

Napisane Feb 21, 2010, 7:05 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):

jest w wakacje jeden wyjazd na 10 (odjac 3 jazdy czy cos takiego) dni do L2A we Francji. bylem w ostatnie wakacje i w te tez sie wybieram :)

Napisane Feb 21, 2010, 8:11 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2010, 8:11 pm przez Adi21
OLEJking

OLEJking

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OLEJking zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A więc w poprzednim sezonie wypożyczyłem snowboard i instruktora. W sumie jeździłem 3 godz, w tym sezonie pojechałem na obóz i dano mnie do lepszej grupy. Musiałem się wszystkiego uczyć w przyspieszonym tempie, ale się udało. Zdałem na 1st stopień instruktora, ale ta legitka była za droga więc nie wyrobiłem. W następnym sezonie zrobie odrazu 1st i 2nd stopień i wyjdzie taniej :P

Napisane Jul 6, 2010, 10:03 am
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak miałem jedenaście lat to mnie stary dali jakiemuś czechowi, żeby mnie nauczył.
Cały czas per^olił "na paliczki, na pienticzki". tyle go rozumiałem.
Ogólnie jeszcze dwa lata z instruktorami i patrząc na innych, źle mi to nie wychodzi.

Napisane Oct 1, 2010, 5:22 pm
emilka12

emilka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FSM powiedział(a):
emilka12 powiedział(a):
proszę was wszyscy DOSTATECZNIE się nauczyli jeździć w max  tydzień w 1 dzień :/ jeżeli chodzi o mnie to kilkanaście razy na stoku z instruktorem i tyle, myślę ze trzeba jeździć PARĘ  sezonów żeby dostatecznie się nauczyć jazdy na snow 
:P

kilkanaście razy, lol po chu.j kase wydawać. i tak z Ciebie dobrej rajderdki nie zrobi. Wystarczy że wytłumaczy podstawy, i elo potem się samemu trzeba kszatłcić.

O ja wku%%... rzyles mnie bo wcześniej nie widziałam tego co napisałeś : ) Tylko ze jak sie ma znajomego slowaka instruktora to wystarczy piwo postawic i takie to placenie, odrazu nie musisz pisac  pierdolotow ,,SZCZENIACKICH,, tekstow rzucac.
Dziekuje dowidzenia a i sory ze zaśmiecam forum

Napisane Oct 3, 2010, 1:06 am Ostatnio edytowane Oct 3, 2010, 1:15 am przez emilka12
niee

niee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No, ja się uczyyłem 3 sezony z instruktorem i teraz sobie spokojnie śmigam, a co do tego, że tydzień max, to bym się sprzeczał. Bo taki piździelec który nic nie umie wyjedzie na stok, wpadnie w narciarza i bedzie bieda, bo myślał że zaje*iście jeździ.
Seryjnie, lepiej uczyć się pierwszy sezon i być spokojnym niż się połamać.(a potem wieszają se na ścianach plakaty z napisem "Bones heal but glory is forever" i myslą że są zaje*iści)
Dobra, może zjedziesz z małego stoku po godzinie bez zabijania się, ale wiadomo o co mi chodzi(chyba?)

A co do ziomków, którzy kupują snowboard i zamiast uczyć się zjeżdżać nawet z malutkiej górki leci na trzymetrową hopę, to brak mi słów.

*Zdenerwowaliście* mnie : )

//oczywiście jak ktoś ma talent jak ziomek na smej górze to ok, ale w większości przypadków jest inaczej...

Napisane Oct 3, 2010, 4:46 pm Ostatnio edytowane Oct 3, 2010, 4:49 pm przez niee
Przemo13

Przemo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździć uczyłem się 1 sezon z instruktorem. W tym sezonie zacznę ćwiczyć skoki, jakieś triki i krawędziowanie.

Napisane Oct 3, 2010, 5:46 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak tu czytam o tych wszystkich plackach, którzy wlecieli w narciarzy, albo którzy chcą nauczyc się w tym sezonie trików i jazdy na krawędziach to leżę na podłodze i kwiczę ze smiechu. Jak byłem w szczyrku to 98% riderów popełniało takie własnie błędy scyzoryki, zamiatanie ogonem, i otwieranie sie, do tego jazda na prostych nogach i zapieprzanie na krechę. Szczyt techniki, ale instruktor nie! to dla frajerów... Znam wielu ludzi ktorzy dobrze jeżdzą na samouka, ale oni chociaż poczytali w necie broszurkę o technikach jazdy. A nie wypozyczyli deske i byle jak najdalej ujechac. Pozdrawiam wszystkich którzy potrafią jeździć.

Napisane Nov 25, 2010, 9:24 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja