Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Wyrzynarka

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wyrzynarka, Jaka??
9thwonder2

9thwonder2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9thwonder2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.
Czy wyrzynarka o mocy 600w da rade przeciąć sklejkę?Ewentualnie coś grubszego...(ok.2cm)
Wyrzynarka jakiej firmy jest najlepsza, jakiej średnia itp.
Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam.

Peace.
Ok.

Napisane Jan 1, 2009, 12:01 am
rafcioboy

rafcioboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafcioboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie chcę sobie nabijać postów ale twoja wyrzynarka powinna dać radę :cyclops:
Pozdro

Napisane Jan 1, 2009, 1:18 am
Ose

Ose

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ose zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jam mam moc 750 WAT  i bosha za 250 zł

Napisane Jan 18, 2009, 9:31 pm
dawciooo12

dawciooo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawciooo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Black&Decker 750W - nie do zdarcia. Kup ja.

Napisane Jan 18, 2009, 9:34 pm
dofik123

dofik123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dofik123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyżynarka w cholere poszarpie ci sklejke ale cos słyszałem że są odpowiednie noże do wyżynarek do cięcia sklejek itp.

Napisane Jan 19, 2009, 4:58 pm Ostatnio edytowane Jan 19, 2009, 4:58 pm przez dofik123
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brzeszczot do metalu i jazda... Hitachi też nie do zdarcia.

(Ja posiadam evolution za 60zł i jest git ;) )

Napisane Jan 19, 2009, 7:57 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja razem z tatą kupiłem wyrzynarkę z Bricomarche za 89zeta i jest dobra :D
Nie pamiętam jakiej firmy(lecz nie jest to jakaś kupa z Chin tylko mało znana "marka" bo instrukcję miała po Polsku:P) bo dawno z niej nie korzystałem, ale ma moc chyba 750W.

*Napisane Jan 19, 2009, 8:32 pm
k0ndzio0

k0ndzio0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to k0ndzio0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy od rodzaju sklejki bo jak tniesz 2 mm to poszarpie a jak 7 to nie ;]

Napisane Jan 19, 2009, 8:37 pm
kubuszeski12

kubuszeski12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubuszeski12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwierz w swoja wyrzynakre  ^^) daj jej szanse ^^)

Napisane Jan 19, 2009, 9:17 pm
10fanta

10fanta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 10fanta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nic nie poszarpie. Zamontujcie tylko odpowiednie nożyki ! Każda wyrzynara da rade to nie stal... no i dociśnijcie ją równo do sklejki wtedy niema mowy o żadnym poszarpaniu  :rolleyes:

Napisane Jan 23, 2009, 11:13 am
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do robienia miejscówek używa się bardzo cienkiej sklejki... Zwykła wyrzynarka za ok. 60 - 80 zł da radę bez problemu. Do tego dokupujesz brzeszczot z jak najdrobniejszymi ząbkami i masz naprawdę konkretny sprzęt. Nie trzeba cudów za 250 - 500 PLN. Naprawdę...

Napisane Feb 4, 2009, 11:41 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja ci polecam szlifierkę kontową + tarczę do metalu 1.5mm
Nawet mała drzazga z krawędzi się nie odchyli! I nie pierdolcie że nie da się precyzyjnie różnych kształtów ciąć bo ja nią takie rzeczy wycinałem że się w głowie nie mieści! Pierw korzystałem z szlifierki taty (bosh) ale że nie mogłem jej przetrzymywać bo potrzebował jej w pracy to kupiłem najtańszą kupę na targowisku i różnicy nie odczułem, byłą tylko głośniejsza ale nasmarowałem ją w środku bo była sucha jak pieprz i teraz zapyla aż miło!... Tzn zapylała bo zostawiłem ją w Polsce ^^

Napisane Feb 5, 2009, 12:56 am Ostatnio edytowane Feb 5, 2009, 12:57 am przez Elek93
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

@up:

O Elek się światowy chłop robi :D Gdzie żeś wyjechał ? :P

KUPUJCIE WYRZYNARKI , róbcie miejscówki , jarajcie się!

A tak co do tematu: zwracajcie uwagę najbardziej na obroty wyrzynarki i jej moc, chociaż z cienką sklejką każda powinna się sprawdzić.

Napisane Feb 5, 2009, 1:16 am Ostatnio edytowane Feb 5, 2009, 1:20 am przez finger12
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obojetne jaka, jak masz drobne zabki ( do metalu ) to ci wszystko zaje...scie przetnie.a na szarpanie IMADLO...

Napisane Jun 8, 2009, 1:58 pm
MagicFingers

MagicFingers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MagicFingers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do sklejki wystarczy nawet taka 450W.

Napisane Jun 8, 2009, 2:30 pm
PaweeL

PaweeL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PaweeL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

STarczy ale jak najcieńszy brzeszczot musisz mieć, bo Ci poszarpie. I powolutku do przodu ; D

Napisane Jun 8, 2009, 3:40 pm
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam wyrzynarke 750v i jest wyjumana fanie i szybko sie tnie:) B)

Napisane Jul 17, 2009, 11:42 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

archeolodzy normalnie..

Napisane Jul 18, 2009, 1:43 am
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwykla wyrzynarka za 79 zl w obi mi wystarcza :) 65 mm podrzynania :) Tylko brzeszczotem do metalu tnę 

Napisane Jul 18, 2009, 9:46 am
Vans666

Vans666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vans666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eejj a jak bedzie wyrzynara 350 V za 45 zeta z reala xd to przetnie sklejke 4 mm??

Napisane Jan 28, 2010, 2:43 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja