Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Foundation that's life

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Foundation that's life
nieudacznik

nieudacznik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nieudacznik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Foundation that's life - co sądzicie o tym filmie? Dla mnie to dzieło sztuki, któe nigdy sie nie nudzi. Po tym filmie zawsze mam zajawe większą niż po innych. Dla mnie to najlepszy film jaki kiedykolwiek powstał. Team cały sie zespaja, wszyscy zajebisty styl jazdy, soundtrack świetny. Piszcie swoje zdanie.

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane May 4, 2005, 8:10 am Ostatnio edytowane Feb 9, 2008, 10:34 am przez Karwan89
mucios

mucios

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mucios zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podoba jest gicior anajbardziej przejazd leo  :cyclops:

Napisane May 4, 2005, 11:18 am
anusia12

anusia12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anusia12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stylowy film. naprawde swietny.  kazdy swietnie jezdzi muzyka bardzo fajna

Napisane May 4, 2005, 12:35 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajny film, fajne triki i wogóle :)

Napisane May 4, 2005, 1:53 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2006, 4:24 pm przez marek@tg
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WYPASIONY FILM! świetna muza dobrze zrobiony Polecam :)

*Napisane May 4, 2005, 8:17 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja oglądałem go, tez fajny film, fajny montaż wszystko jest git, zajawkowy ") Czasami go oglądam po pare razy ")

Napisane Jun 12, 2005, 11:35 pm
kak

kak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny, mi tez się bardzo spodobał. Wszyscy mają super przejazdy a szczęgólnie Leo Romero, Justin Strubing, Gareth Stehr i Corey Duffel. Bardzo dobry soundtrack.

Napisane Jul 27, 2005, 9:05 pm
Szczecin

Szczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry film, hardcorowy, dobre ziom (gareth stehr, leo romero, krzysztof duffel  :P)

Napisane Jul 29, 2005, 3:07 pm
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie sie zaczyna ( ujęcie przy podaniu tytułu filmu ) :)

Napisane Jul 30, 2005, 11:38 am
bakerism

bakerism

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bakerism zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film bardzo dobry, muzyka też

Napisane Aug 7, 2005, 3:32 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebista atmosfera panuje w tym filmie :)

Napisane Aug 7, 2005, 3:42 pm
zero192

zero192

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zero192 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klimat tricki muzyka = SUPER !!!!!!!!!!!!!
PolecaM

Napisane Aug 8, 2005, 5:46 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

POLECAM ZWLASZCZA MUZYKE I TEN KLIMAT JEA !

Napisane Aug 10, 2005, 11:24 pm
tezsars

tezsars

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tezsars zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostre triki i ostre rozsypki strasznie mi się film podoba... :P

Napisane Aug 30, 2005, 10:07 pm
spider2g

spider2g

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spider2g zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film.. mmmm ... najlepszy jaki widziałem:D boy takich jak najwięcej....!!!

Napisane Sep 10, 2005, 12:12 pm
ciorny18031991

ciorny18031991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciorny18031991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film poprostu zaje****isty fajna muza, tricki i wogule zajawkowy.leo romero i corey duffel żądzą w tym filmie:D:D

Napisane Sep 11, 2005, 9:39 am
lesio

lesio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lesio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bombowy filmik , pełen hardcore, to na co czekal;em :]  B)

Napisane Oct 15, 2005, 10:53 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film jest zajebisty na maxxa!
muzyka bardzo dobrze dobrana
klimat zajebisty nic dodać nic ująć :P
pozdro.

Napisane Oct 16, 2005, 8:25 am Ostatnio edytowane Oct 18, 2005, 9:48 pm przez Gwiazda15
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to se go kucze tera sciongne XDXDXD

Napisane Oct 16, 2005, 4:18 pm
mateksk8

mateksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzisiaj go ściągłem nie obejrzałem jeszcze całego ale i tak mi sie podoba

Napisane Nov 6, 2005, 5:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja