Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Jaki kask ?

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jaki kask ?
eagle101

eagle101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eagle101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka ! jezdze na desce juz 4 sezon :P mam to opanowane dosc dobrze ale niestety z trickami ciezko... narazie robie zwykle ollie i graby :P chcialbym wyprobowac trudniejsz tricki ale najpierw chce sobie kupic kask :P i tutaj moje pytanie... jakie kaski polecacie (firma itp) ? mysle ze na kask moge wydac ok. 100-200zl - wiecej moim skromnym zdaniem nie ma sensu :P chyba ze sie faktycznie myle ;) doradzcie mi :) z gory thx ;P pozdroo

Napisane Jan 6, 2009, 10:24 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LadyGaga powiedział(a):
kask to kask, co za roznia? nie musi byc markowy, byleby byl mocny;P

niestety najczesciej tak to bywa ze markowy = mocny :)
ja wole dac te 200zl (to chyba nie duzo?) za kask niz rozbic sobie glowe a potem zainwestowac w drozszy. ;)

Napisane Feb 16, 2009, 3:23 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę juz głównie w czapce , ale przez pierwsze 2 sezony posiadałem kask R.E.D a przez następne 2 kask F2 i jestem szczególnie z niego zadowolony ponieważ przetrzymał wiele poważniejszych upadków oraz wstrząs mózgu przy próbie 360 indy to 50-50 , nie trafiłem w box'a ... przynajmniej deską xD i nadal jest nie do zdarcia ! :D xd

Napisane Feb 16, 2009, 3:45 pm
Chieronim

Chieronim

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chieronim zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ciekawa akcja, ja jezdzilem w czapce i  o kasku nie chcialem slyszec (a ze pewnie ciezki, zle lezy na glowie i takie pierdoly :D), ale zakupilem w tym sezonie i naprawde nie zaluje, wrecz polecam. Jest lekki,czuje siebezpieczniej takze warto!! ja  mam kask scott , ale kupowalem jscze gogle i inne rzeczy i ni epamietam ile kosztowal  :rolleyes:

Napisane Feb 16, 2009, 6:56 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja