Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » A happy medium

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
A happy medium, film roku 2008
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż dziw bierze, ze jeszcze nikt nie zalozyl tematu o tej niezaleznej produkcji prosto ze stanu Arizony. Dziw mnie bierze bo ten film jest jak dla mnie definicja skateboardingu. Oczywiscie, ze nie ma tutaj trikow lepszych niz w Fully flared ale nie o to chodzi. Tak czystego, surowego filmu nie widzialem od lat. Każdy skater zaczynajac od Jawsa konczac na JonRobie ma swoje momenty co w polaczeniu z klimatyczna muzyka tworzy efekt. Osobno zostawilem sobie part Motty ktory imo jest dokladnie tym czym powinnien bys skateboarding czyli zabawa, nieskrepowana zabawa z deska a nie jakims wyscigiem szczurow. Tyle radosci ile dal mi ten part sprawilo, ze do dzis nie mam ochoty ogladac Fallena w ogole. W dodatku wszystko jest tu idealne, montaz, kolory, wstawki. Jak dla mnie rewelacja, polecam kazdemu poswiecic te 40 minut. Obok Few&Far, Fully flared i SkateMore zdecydowanie moja scisla czolowka amerykanskiego towaru.

DOWNLOAD
dzieki Martini11

Napisane Jan 9, 2009, 12:37 am Ostatnio edytowane Jan 9, 2009, 9:53 pm przez Tony2002
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Twoja opinia bardzo mnie zachęciła do obejrzenia tegoż film, więc jakbyś mógł, to podaj przez kogo został wydany, albo gdzie można go zassać (zwykle filmy niezależne są za free).

Napisane Jan 9, 2009, 9:57 am
Kwasny

Kwasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kwasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co się dziwisz, że nie ma tematu jak ludzie szukając SV-ek patrzą na firmę jaka ten film wydała a jak widzą, że przy tytule nie ma np. Lakai, Baker itd. to mówią:"ee tam jakaś amatorszczyzna". Co do filmu-sv dobre i również polecam.

Napisane Jan 9, 2009, 11:47 am
Cakupejek

Cakupejek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cakupejek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony gdzie tego filma można drapnąć.?

Napisane Jan 9, 2009, 3:11 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest mega sv. mega klimat i fajne scenki. Jak typ wywalił się na kaktusa albo darł się z lumpem to miałem brechty :P hehe  naprawdę zajawkowa :) polecam

Napisane Jan 9, 2009, 3:15 pm
adio92

adio92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adio92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ładnie opisałeś. Z chęcią obejrzę. Zaraz poszukam w necie  :P

Napisane Jan 9, 2009, 3:40 pm
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Happy Medium tutaj mozna obejrzec caly film

Napisane Jan 9, 2009, 4:27 pm
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TAGGIE powiedział(a):
(zwykle filmy niezależne są za free).

jasne, kolesie krecili pewnie przez dobre 2 lata, wydali mase kasy na sprzet, podroze, paliwo ale powinni go wydac za darmo bo przeciez amatorka. Film w stanach kosztuje 15 dolcow.

Mam na dysku wersje mp4, moze wrzuce gdzies

Napisane Jan 9, 2009, 5:51 pm
Martini11

Martini11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Martini11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TUTAJ można dostać w mp4, Rozmiar pliku: 471.11 MB trzeba wpisać kod w górnym prawym i poczekać 45 sek

film miażdży... naprawdę warto

Napisane Jan 9, 2009, 6:13 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Martini11 powiedział(a):
TUTAJ można dostać w mp4, Rozmiar pliku: 471.11 MB trzeba wpisać kod w górnym prawym i poczekać 45 sek

film miażdży... naprawdę warto

dzięki zią...
film oobejrzalem i naprawdęę mi sie podobał a co najwazniejszee nie przynudzal... bardzo dobryyy prodAkt! ściagac!

Napisane Jan 9, 2009, 9:03 pm
szwaja

szwaja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szwaja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no szkoda ze tylko 40 min. każdy sv powinien być taki 

Napisane Jan 9, 2009, 10:34 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

100% pozytywny fiiiilm, oglądanie to sama przyjemność, triczki nie tuzinkowe, dawno nie oglądałem tak dobrego ścierwa !

Napisane Jan 9, 2009, 11:37 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ryan powiedział(a):
100% pozytywny fiiiilm, oglądanie to sama przyjemność, triczki nie tuzinkowe, dawno nie oglądałem tak dobrego ścierwa !

bardzo bardzo bardzo... dobry film. Dzięki za link :))

Napisane Jan 10, 2009, 12:35 am
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo, bardzo dobry :P A te miejscówki...  :rolleyes:

Napisane Jan 10, 2009, 9:37 am
charset

charset

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charset zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No chłopaki odwalili kawał dobrej roboty x] Jeden z lepszych SV jakie oglądałem w ostatnim czasie. Te gapy miażdżą  :O Ogółem wyjebka.

Napisane Jan 10, 2009, 11:20 am
ChuckNoris

ChuckNoris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChuckNoris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten film jest starszy po obejrzeniu jego mialem ochotę sie powiesic xD

Napisane Jan 10, 2009, 1:29 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten film jest przecież zaje.bisty! Temat o tym filmie powinien być już dawno.
PS: JARAM SIĘ!!!

Napisane Jan 10, 2009, 1:56 pm Ostatnio edytowane Jan 10, 2009, 1:56 pm przez Jamaikaman
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kreatywne podejście do tricków i miejscówek.
Nie dowierzałem z początku, ze to produkcja amatorska.

Napisane Jan 10, 2009, 6:06 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adikko powiedział(a):

Według mnie ta produkcja bije na łopatki inne profesjonalne. Jedne z najlepszych miejscówek w sv!

Napisane Jan 10, 2009, 7:21 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adikko powiedział(a):

ekzakli. kilku kolesi kojarzyłem z youtube jak homokiego...
film wywarł na mnie niezłe wrażenie pod wzglęem koszenia ale do ulubionych nie należy. W końcu to amerikanosy...

Napisane Jan 12, 2009, 8:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja