Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » A happy medium

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
A happy medium, film roku 2008
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż dziw bierze, ze jeszcze nikt nie zalozyl tematu o tej niezaleznej produkcji prosto ze stanu Arizony. Dziw mnie bierze bo ten film jest jak dla mnie definicja skateboardingu. Oczywiscie, ze nie ma tutaj trikow lepszych niz w Fully flared ale nie o to chodzi. Tak czystego, surowego filmu nie widzialem od lat. Każdy skater zaczynajac od Jawsa konczac na JonRobie ma swoje momenty co w polaczeniu z klimatyczna muzyka tworzy efekt. Osobno zostawilem sobie part Motty ktory imo jest dokladnie tym czym powinnien bys skateboarding czyli zabawa, nieskrepowana zabawa z deska a nie jakims wyscigiem szczurow. Tyle radosci ile dal mi ten part sprawilo, ze do dzis nie mam ochoty ogladac Fallena w ogole. W dodatku wszystko jest tu idealne, montaz, kolory, wstawki. Jak dla mnie rewelacja, polecam kazdemu poswiecic te 40 minut. Obok Few&Far, Fully flared i SkateMore zdecydowanie moja scisla czolowka amerykanskiego towaru.

DOWNLOAD
dzieki Martini11

Napisane Jan 9, 2009, 12:37 am Ostatnio edytowane Jan 9, 2009, 9:53 pm przez Tony2002
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale miejscówy, ale spoty ale m... aż mi słów zabrakło :), film fajny dobry montaż (zwłaszcza pierwszy przejazd świetnie współgra z muzyką), tricki wywaliste no i aż nie wiem co powiedzieć, nie chce się wierzyć, że to podwórkowa produkcja. Oby więcej takich.

Napisane Jan 13, 2009, 2:30 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony2002 powiedział(a):

jasne, kolesie krecili pewnie przez dobre 2 lata, wydali mase kasy na sprzet, podroze, paliwo ale powinni go wydac za darmo bo przeciez amatorka. Film w stanach kosztuje 15 dolcow.

Mam na dysku wersje mp4, moze wrzuce gdzies

Jeśli możesz, to przeczytaj jeszcze raz i powiedz, czy napisałem gdzieś, że powinien być wydany za free, napisałem jedynie, że filmy niezależne zwykle są za free, więc kierując się tym przyzwyczajeniem, spytałem Cię o site, z którego można zassać.

Napisane Jan 13, 2009, 6:03 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tony2002 powiedział(a):
bo przeciez amatorka.

ale nawet nie wyglądał aż tak amatorsko, tricki full wypas i muza też świetna

Napisane Jan 13, 2009, 8:25 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Triki i miejscówki fajne bo nietypowe(tzn. większość miejscówek),muzyka pasuje,ale...jak dla mnie bez klimatu.

Napisane Jan 17, 2009, 6:36 pm
taz5264

taz5264

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to taz5264 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czysta zajawkowa deskorolka :) to lubie :) :)

Napisane Jan 17, 2009, 6:56 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo pozytywna produkcja. Najlepszy przejazd ma Aaron "Jaws" Homoki. Zobaczcie 4:11.

Napisane Jan 17, 2009, 7:55 pm Ostatnio edytowane Jan 18, 2009, 8:09 am przez Jamaikaman
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaram sie filmem, zajawa max.

Napisane Jan 17, 2009, 9:32 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No film calkiem calkiem;) Triczki mnie rozbrajaja w niektorych sekwach

Napisane Jan 17, 2009, 10:29 pm
CapsOff

CapsOff

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CapsOff zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O tak, świetne sv:D
Jeśli chodzi o całość to tylko chwilkę mnie nudziło mniej więcej w połowie.
Koniec najlepszy xD świetny sv.

Napisane Jan 18, 2009, 9:46 am
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie polskie sv liżą jajca w porównaniu do tego co się tu wyprawia. Zajawa na maxa, zaraz ide na deche. Film jest po prostu ZAJ._EBISTY

Napisane Jan 18, 2009, 3:32 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebiste sv!
Jedne z najlepszych, jakie widziałem.

Napisane Jan 21, 2009, 10:53 pm
wituss15

wituss15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wituss15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi nie chce sie odtworzyć ... :(

*Napisane Jan 22, 2009, 6:50 am
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wituss15 to jest format mp4, więc musisz mieć kodeka/program który ten format odtworzy np. spróbuj w media player classic. Albo możesz skonwerterować ale nie polecam.

Napisane Jan 22, 2009, 1:50 pm
shadyzmc

shadyzmc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadyzmc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podbijam :D jedno z najlepszych sv jakie  widziałem ,warto zassać ;]

Napisane Jan 22, 2009, 3:49 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedno slowo:ZAJEBISTE!!!!!!!!!

*Napisane Jan 22, 2009, 6:58 pm
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wybrałem swój ulubiony trick.
Tre Flip Johnrob'a Moore'a z 29:40.

Chyba best trick filmu.

Napisane Jan 22, 2009, 10:36 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adikko powiedział(a):
Wybrałem swój ulubiony trick.
Tre Flip Johnrob'a Moore'a z 29:40.

Chyba best trick filmu.

to byl nick fiorini :(

Napisane Jan 22, 2009, 10:51 pm
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi też się mega podoba !  Świetny !!!!!!!!    Taki !! ahhh !!!  uwielbiam pozytywna muzyke i filmy.

Napisane Feb 2, 2009, 7:31 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Tony2002][quote=TAGGIE](zwykle filmy niezależne są za free).[/quote]
jasne, kolesie krecili pewnie przez dobre 2 lata, wydali mase kasy na sprzet, podroze, paliwo ale powinni go wydac za darmo bo przeciez amatorka. Film w stanach kosztuje 15 dolcow.

Szczerze to wolałbym dać te 15 $ niz kupic info za 30 zł. Happy medium to mistrzowska, amatorska robota

Napisane Feb 2, 2009, 8:25 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LSKSKATE powiedział(a):
Szczerze to wolałbym dać te 15 $ niz kupic info za 30 zł.

chyba u masorza

Napisane Feb 2, 2009, 11:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja