Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » A happy medium

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
A happy medium, film roku 2008
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aż dziw bierze, ze jeszcze nikt nie zalozyl tematu o tej niezaleznej produkcji prosto ze stanu Arizony. Dziw mnie bierze bo ten film jest jak dla mnie definicja skateboardingu. Oczywiscie, ze nie ma tutaj trikow lepszych niz w Fully flared ale nie o to chodzi. Tak czystego, surowego filmu nie widzialem od lat. Każdy skater zaczynajac od Jawsa konczac na JonRobie ma swoje momenty co w polaczeniu z klimatyczna muzyka tworzy efekt. Osobno zostawilem sobie part Motty ktory imo jest dokladnie tym czym powinnien bys skateboarding czyli zabawa, nieskrepowana zabawa z deska a nie jakims wyscigiem szczurow. Tyle radosci ile dal mi ten part sprawilo, ze do dzis nie mam ochoty ogladac Fallena w ogole. W dodatku wszystko jest tu idealne, montaz, kolory, wstawki. Jak dla mnie rewelacja, polecam kazdemu poswiecic te 40 minut. Obok Few&Far, Fully flared i SkateMore zdecydowanie moja scisla czolowka amerykanskiego towaru.

DOWNLOAD
dzieki Martini11

Napisane Jan 9, 2009, 12:37 am Ostatnio edytowane Jan 9, 2009, 9:53 pm przez Tony2002
uanlov52

uanlov52

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uanlov52 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fated powiedział(a):
LSKSKATE powiedział(a):
Szczerze to wolałbym dać te 15 $ niz kupic info za 30 zł.

chyba u masorza

w warzywnioku 

Napisane Feb 3, 2009, 8:50 am Ostatnio edytowane Feb 3, 2009, 7:25 pm przez uanlov52
Murzyn319

Murzyn319

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Murzyn319 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie film bardzo podoba. Nie wiecie czy ten slide z 13:44 jakos sie nazywa???
Ten co zrobil noseslide i potem tak na brzegu deski... Bo pierwszy raz cos takiego widzialem.

Napisane Feb 14, 2009, 9:18 am
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adikko powiedział(a):
Wybrałem swój ulubiony trick.
Tre Flip Johnrob'a Moore'a z 29:40.

Chyba best trick filmu.

Jeszcze do tego 4:11 Aarona Homoki. Strasznie mi się to podoba ;].

Napisane Feb 14, 2009, 12:09 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatni trick filmu- varial heel wallride :w00t:
trey fioriniego też na pełnej k***ie
film jest raczej!

Napisane Feb 27, 2009, 2:37 pm Ostatnio edytowane Feb 27, 2009, 3:00 pm przez kocel666
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocel666 powiedział(a):
ostatni trick filmu- varial heel wallride :w00t:
trey fioriniego też na pełnej k***ie
film jest raczej!

no zesz ku.rwa mac własnie sicagam i mi zepsules cała zabawe

Napisane Feb 27, 2009, 8:12 pm
dog5

dog5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dog5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny film... Zajawkowy, ciekawe kombinacje tricków na różnych chopak gapach poreczach ławkach itp. więcej takich sv. JA CHCE ŚMIGAĆ!

Napisane Feb 28, 2009, 1:38 pm
aba8

aba8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to aba8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miazga normalnie miazga w 100%. ;d

Napisane Mar 2, 2009, 7:52 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dajcie linka do tego...
Martini-jak kliknołem zwykłe pobieranie i czekałem 45 sec to pobierało, ale wyłączyłem :(i nie moge więcej...musze płacić...
Wiecie gdzie jeszcze moge zassać?

Napisane Mar 4, 2009, 7:35 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega mega mega, kozacka muzyka:D

Napisane Mar 13, 2009, 8:24 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tricki miejscowki montaz - zajebiste

ale film moim zdaniem calkowicie spierdolony przez strasznie nijaka muzyke

Napisane Mar 14, 2009, 10:22 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

enjoi123 powiedział(a):
tricki miejscowki montaz - zajebiste

ale film moim zdaniem calkowicie s*****lony przez strasznie nijaka muzyke

Utwór z pierwszego partu też? Mi strasznie pasuje, a ten part jest jednym z moich ulubionych. Inne utwory również mi pasują  ;).

Napisane Mar 15, 2009, 8:11 am
daniel1302

daniel1302

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daniel1302 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Napisane Mar 18, 2009, 7:42 pm
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobry film.
Kozak pierwszy i chyba przedostatni part, ale dla mnie bez jakiegoś takiego szału jak to niektórzy wcześniej pisali.

Napisane Aug 4, 2010, 11:33 am
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale zajawa! tak się zajarałem tym filmem że obejrzałem 2 razy pod rząd, montaż świetny, muzyka świetna.. moje ulubione sv! z którego roku ten film?

Napisane Aug 4, 2010, 12:27 pm
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

2008
Film jedyny w swoim rodzaju.

Napisane Aug 4, 2010, 12:42 pm
Stanoch

Stanoch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stanoch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy skater i już zajawka bierze! Zajebiście zmontowane, muzyka świetna. Warto było ściągać xDD

Napisane Aug 4, 2010, 2:36 pm
P18

P18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tutaj możecie obejrzeć ten film. :)

Napisane Aug 5, 2010, 9:51 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja