Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ile jeździcie na rolkach?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile jeździcie na rolkach?, Laik czy weteran ;)
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile już dni, miesięcy, lat jeździcie na rolkach? Czy mieliscie jakies przerwy? Czy nadal macie chec do jazdy? Ja jezdze około pół roku, jezdziłem nawet w zimie (w piwnicy :) ) i nie wyobrazam sobie NIE JEZDZIC na rolkach :D

Napisane May 4, 2005, 9:03 am
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdze z 8 lat ale z przerwami
teraz zostałem "niedzielnym" skate'em poprostu nie mam czasu i ochoty
jeździłem z przerwami po pół roku po rok
zajawka mija :(

Napisane May 4, 2005, 12:13 pm
Rogo

Rogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tym roku bedzie 8 lat :D oczywiscie licząc z rekreativem :P i miałem rok przerwy :P

Napisane May 4, 2005, 12:23 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SKATAN powiedział(a):
Ja jeżdze z 8 lat ale z przerwami
teraz zostałem "niedzielnym" skate'em poprostu nie mam czasu i ochoty
jeździłem z przerwami po pół roku po rok
zajawka mija :(

:( Tego sie własnie obawiam... zastanawiałem sie co bedzie np. za 5 lat, czy mi sie rolki znudza, czy nadal bede miał na nią zajawke. Widze to po starszych skate'ach, większość pracuje albo im sie zwyczajnie już NIE CHCE jeździc... czy na samym końcu rozwoju jazdy na rolkach czeka "znużenie?" czy to moze zalezy od typa ??

Napisane May 4, 2005, 3:37 pm
YnDy

YnDy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YnDy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę 9 lat... Z małymi przerwami (tydzień, dwa) W zimę jeżdżę w skateparku w piwnicy.. Ale zajawka mija... Jak mnie nikt nie zabije to powiem że schodzę na dechę..  :cyclops:

Napisane May 4, 2005, 3:44 pm Ostatnio edytowane May 14, 2005, 1:12 pm przez SKATAN
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Może zalezy do tego jak kto jezdzi? Mnie np. skoki z schodów chyba nigdy nie znużą ;) Mam nadzieje...

Napisane May 4, 2005, 3:49 pm
Rogo

Rogo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rogo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja teraz w roku szkolnym nie mam z duzo czasu bo jeszcze trenuje piłke nożną i mam naprawde mało czasu... a dzisiaj ... no oczywiscie jak mam to musi padac ;/

Napisane May 4, 2005, 4:08 pm
meir

meir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdze około pół roku załapałem zajawke od kumpli :D:D i nie mam zamiaru z tym kończyć ten sport pochłonoł mnie całkowicie !!

*Napisane May 4, 2005, 8:41 pm
l0bi

l0bi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0bi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

meir tak się tylko mówi, zwłaszcza na początku. A najgorzej jest jak nie wiesz, co zrobić, albo, na czym, nie ma gdzie jeździć, więc idziesz do domu, bierzesz dechę(albo, co innego) i na niej popinasz. Ale muszą być ludzie, którzy gdy dorosną będą wymiatać i przekazywać ten sport swoim dzieciom, z których potem musi wyrosnąć paru takich, którzy zrobią to samo, co ich ojcowie. Wtedy ten sport not death. Ja jeżdżę 3 lata i czasami miałem takie chwile, ale wróciłem do rolek i przy nich, narazie zostaje. Co będzie potem, nie wiadomo? Wystarczy obejrzeć dobry film i już masz zajawkę, np. niemyta 9 znaczy imyta ;]

*Napisane May 7, 2005, 4:03 pm Ostatnio edytowane May 7, 2005, 4:17 pm przez SKATAN
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem jeszcze młody (12 lat) i mam dużo czasu na katanie
A katam 2 miechy bez żadnej przerwy i dalej mam ochote jeździć całymi dniami

Napisane May 7, 2005, 4:53 pm
psc

psc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze 4 lata ale jak cos zaczolem robic to ze 2

Napisane May 8, 2005, 12:42 pm
Basileus

Basileus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Basileus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to najpierw jeździłem, jak miałem ze 14 lat. Potem rolki zrobiły się na mnie za małe, a na nowe wiecznie nie było kapusty. Po czterech latach zjawka mi wróciła z podwójną siłą. Kupiłem role i teraz pomykam - póki co nie ma siły, żebym teraz to przerwał. A to, że wszystkie tricki pozapominałem i muszę sie uczyć od początku to inna sprawa...:)

Napisane May 9, 2005, 5:14 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Ja skakac na rolkach umiem ;) Nie róbcie tutaj dyskusji w stylu "deska jest lepsza od rolek/rolki sa lepsze od deski". Bo to jest po prostu kwestia gustu...

Napisane May 11, 2005, 4:13 pm
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SKATAN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierdole nie jeżdze
poobijałem się tylko zakwasy
płuca wyplute
prawie się udusiłem
chyba jestem już na to za stary

musze sobie pomarudzic kaca mam :P

Napisane May 14, 2005, 1:10 pm Ostatnio edytowane May 14, 2005, 1:16 pm przez SKATAN
Basileus

Basileus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Basileus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie można się tak poddawać, drogie dziecko! Módl się do pana naszego w niebiesiech, a zakwasy zostaną ci odpuszczone! Oddech takoż ci przywróci, a kaca z głowy wywieje! Takoż bierz one machiny piekielne, które rolkami się zwą i pędź niszczyć obiekty architektury użytkowej w mieście.

Napisane May 14, 2005, 3:52 pm
owen

owen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na rolkach jeżdże 3 lata.2 lata agresywnie a tak konkretnie to dobiero od marca

Napisane May 14, 2005, 6:07 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w alphah 3 ..pękła płoza  :O
koniec  :cyclops:
morał ne skacz po dachach  :stare:

ale Qpie nowe ...i bede wymiatać jak Skatan  :P

*Napisane May 15, 2005, 1:52 pm
Marky

Marky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze na rolach jakies 5 lat liczac z rekreativem :P Bo aggresive to jezdze jeden sezon ale tak konkretnie sie wziolem za w tym roku :)

*Napisane Jun 15, 2005, 4:23 pm
SKATAN

SKATAN

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
w alphah 3 ..pękła płoza  :O
koniec  :cyclops:
morał ne skacz po dachach  :stare:

ale Qpie nowe ...i bede wymiatać jak Skatan  :P

hah jak ja?
to nie wiele :P

Napisane Jun 16, 2005, 11:50 am
kaluzaa

kaluzaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaluzaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:jezdze na rolkach jeden sezon i niezle mi idzie ;) ;)

*Napisane Jun 16, 2005, 3:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja