Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ile jeździcie na rolkach?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile jeździcie na rolkach?, Laik czy weteran ;)
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile już dni, miesięcy, lat jeździcie na rolkach? Czy mieliscie jakies przerwy? Czy nadal macie chec do jazdy? Ja jezdze około pół roku, jezdziłem nawet w zimie (w piwnicy :) ) i nie wyobrazam sobie NIE JEZDZIC na rolkach :D

Napisane May 4, 2005, 9:03 am
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cóz pół roku jazdy i pierwszy gips... nic mnie nie powstrzyma :D Znaczy pewnie kiedys konkretnie wyjebie ale i tak nic mnie nie powstrzyma! :D :D

Napisane Jun 17, 2005, 11:23 am
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja katuje role od 8 latek i miałem roczek zwątpienia czy dalej jeżdzić ale wziąłem się za siebie (nowe role, dłuższe treningi). Nie mam zamiaru z tym skończyć z własnej woli...uzależniłem się.

Napisane Jun 26, 2005, 11:21 am
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie to zależy od was samych.........
Jeśli ma ktoś naprawde  ma zapał to jezdzi jeśli komuść nie nudzą sie sporty szybko no pojezdzi tylko troche i odłoży na bok.
Więc do rolek trzeba wytrałych osób kere wiedza czego chca i które w złych chwilach nie poddaja sie.
Takie je moje zdanie  :P

Napisane Jun 26, 2005, 12:55 pm
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam nadzieje że wiem czego chcem i nie przestane jeździć :]

Napisane Jun 27, 2005, 9:41 pm
CiNk0ow

CiNk0ow

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CiNk0ow zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże jakiś niecały rok...ale całkiem dobrze mi idzie!chyba szybko z rolek nie zrezygnuje!!:D:D

Napisane Jul 2, 2005, 10:07 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Pół roku... mhm.. sadze ze zmarnowane... dlaczego? No bo w sumie to dopiero poczatek, teraz sie zacznie prawdziwa jazda, próba juz tricków na konkretnym poziomie, pozadne rury... :D Zacznie sie zacznie...

Napisane Jul 3, 2005, 12:52 pm
benben

benben

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benben zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyczynowo?? Dopiero o 3-4 miesięcy ale możecie się popytać jestem hardkorowcem, dużo umiem!! :P

Napisane Jul 7, 2005, 9:29 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Hardkorowiec... mam nadzieje ze nie taki jak Owen... czyli skocze przez smietnik na funboxie i mówi ze jest "hałdkołowiec" :D Zreszta moim zdaniem byce hk nie jest zalezne od umiejetnosci tylko od podejscia do jazdy :]

Napisane Jul 8, 2005, 10:49 am
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam się.Hardcorowcy to kolesie którzy potrafią się rzucić na wszystko nieważne z konsekwencjami;)

Napisane Jul 8, 2005, 10:54 am
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

No Właśnie! :D Mhm... moze wyjdzie to jak przechwalanie sie, ale jak skakałem przz porecz to sie nawet nie wachałem chwili, odrazu skoczyłem ;) :D

Mhmm... :] Pozyczyłem roleczki i ze tak powiem... odrazu lepiej, zrobiłem dzis 180 przez fajny gap i kozak droop ina (jeszcze wiekszego niz na hali, i znacznie dłoozszego, postaram sie zapodac foto). Co wam powiem... nie powtarzajcie ciagle stary tricków i miejscówek, za kazdym razem staraj sie robic cos nowego :]

Napisane Jul 8, 2005, 11:02 am Ostatnio edytowane Jul 8, 2005, 7:31 pm przez Handgrenades
Dabman

Dabman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dabman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja od 5 lipca ( czyli 4 dni ) nauczylem sie utrzymac wmiare rownowage na rurce 50cm ( frontside ) i skoczyc na ta rurke i wykonac soul'a ( boje sie podczas jazdy bo niemam ochraniaczy ) ale co dziwnego soul'a na krawezniku nawet z miejsca niewykonam <lol2> mysle ze jak znajde jakas rureczke o wysokosci z 30cm to sproboje soul'a moze niebedzie bolec:D nom i probowalem skoczyc z 4 schodkow ale sie rozjechalem troszke, ale to dopiero poczatki:D mam nadzieje ze w miesiac naucze sie tego soul'a na tej 50cm rurce hehe

Napisane Jul 9, 2005, 12:08 am
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

no sory ale jakoś nie moge sobie wyobrazić, że jeździsz tylko 4 dni i już robisz frontside'a na 50cm rurce. Może ty jakiś super talent jesteś, czy może masz jakieś magiczne rolki, bo po czterech dniach to niektórzy na rolkach jeszcze nie potrafią ustać a co mówić o skakniu i wogóle... B)

Napisane Jul 9, 2005, 9:15 am
Dabman

Dabman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dabman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedodalem chyba ze jezdzilem wczesniej rekreacyjnie hehe na normalnych rolkach :) lecz nieumiem nic zrobic rozpedzajac sie, moze dlatego ze bez ochraniaczy sie boje :D

Napisane Jul 9, 2005, 10:10 am
Pers

Pers

Member
Wyświetl posty

a to tłumaczy sprawe ale tylko troszke ;) ale życze powodzenia w dalszej karierze :)

Napisane Jul 9, 2005, 12:08 pm
Annnia

Annnia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Annnia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 lata jeżdze i też sobie nie wyobrażam, żebym na nich nie jezdzila

Napisane Jul 12, 2005, 6:14 pm
Onix

Onix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Onix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wcześniej jeździłem ale jakoś po zerwaniu ścięgna miałem sporą przerwe i mi sie odechciało, przeniosłem sie na deske. wcześniej jeździłem z 1,2 miałem z 11,12lat...

Napisane Jul 14, 2005, 4:41 pm
sk8chomik

sk8chomik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8chomik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jerzdźe już cały rok i ciągle mam zajawke
1 rok

edit umf; chyba opcja edytuj się kłania ;)

*Napisane Jul 21, 2005, 1:41 pm Ostatnio edytowane May 20, 2006, 8:43 pm przez umfbiker
CATboard

CATboard

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CATboard zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w kazdym sporcie jets chwilowa przerwa zalamka :/ na rolkach to dopiero pare dni cwicez a pozatym trenuje karate od okolo 7lat poczatki byly fascynujace a teraz ostatni rok byl fatalny bo nie chodzilam olewalam treningi wolalam isc do maista ale nie ma od wrzesnia biore sie ostro do roboty ! doszlam do wniosku ze nie dam rady zyc bez karate ;) zapewne taki moment bedzie i w rolkach  ale ja sie nie poddam :))))

*Napisane Jul 24, 2005, 12:17 am
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdze 6 lat i są chwile zwątpienia.Zajawka troche mija.

Napisane Aug 18, 2005, 1:43 pm
boges

boges

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to boges zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mam takie zapytanie.Dokładnie w październiku kupuję rolki na agressivee  :) ;).Czy jakoś się przygotować?Zajawke mam,sprawność też (9lat piłki),odwagi(!nie głupoty!) mi nie brakuje i na pewno nie mam słomianego zapału.Do tej pory jeździłem na fitness oraz na desce,ale odkąd dostałem moje pierszwe rolki na komunie wiedziałem,ze będę jeździł na rolkach. :cyclops:

tak wieć nie wiem,poćwiczyć nogi i skok or sth? :thinking:

*Napisane Sep 2, 2005, 7:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja