Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ile jeździcie na rolkach?

Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ile jeździcie na rolkach?, Laik czy weteran ;)
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ile już dni, miesięcy, lat jeździcie na rolkach? Czy mieliscie jakies przerwy? Czy nadal macie chec do jazdy? Ja jezdze około pół roku, jezdziłem nawet w zimie (w piwnicy :) ) i nie wyobrazam sobie NIE JEZDZIC na rolkach :D

Napisane May 4, 2005, 9:03 am
balosek

balosek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to balosek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dopiero zaczynam  :) :) Jeżdżę może około 2 tygodni, a max w jeden dzień to może 2,5 godziny :)

Napisane Jun 11, 2008, 6:34 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz drugi sezon mija, ale teraz jeżdżę 2-4 razy w tygodniu i więcej się uczę niż wtedy jakjeździlem caymi dniami

Napisane Aug 25, 2008, 7:03 pm
LadyGaga

LadyGaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LadyGaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze juz jakies 9 lat i nie mam zamiaru przestac:) Jezdze ile i kiedy sie da... mam takie szczescie, ze sobie niczego powaznego nie narobilam wiec jezdze bez wiekszych przerw, dziennie od 2 do 4 h:)

Napisane Aug 27, 2008, 9:08 pm
Wisniowy98

Wisniowy98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wisniowy98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo ja zaczolem nie dawno bo miałem przerwę przez 2 lata i teraz jeżdżę  odnowa wszystkie Tricki :D myślę ze to będzie mój sport na wiele tal:]

Napisane Sep 5, 2008, 2:05 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdze 4 miesiące i mysle ze zajawka mi nie minie mam z kim jezdzic to jest duży plus :rolleyes:

*Napisane Sep 16, 2008, 5:43 pm
xxxjay69xxx

xxxjay69xxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxxjay69xxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 13 lat i zaczelem jeżdzić jak mialem 3-4 lata na takich gównianych rolkach , jeżdzilem na nich gdzies do 10 roku zycia potem kupilem fitnesy roces jezdzilem w nich z rok i kupiłem agressivy i zaprzestałem jezdzic bo nie bylo z kim i gdzie potem wybudowano u nas skatepark i kupiłem nowe rolki salomon agressive i juz po dwóch dniach nauczyłem się : Frontside , Soul , Acid , Mizou , Makio , Royal , różne graby i unity , Frontside na quaterze . Teraz mamy małą ekipe na rolkach z 4 osoby , więc zapraszam na skatepark do Wałcza !

Napisane Oct 20, 2008, 8:17 pm
ZeroOne

ZeroOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZeroOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździłem 5 lat na fitnesach pozniej rok na aggressivach ale mnie to nie kreciło, 2,5 roku przerwy i kupiłem nowe aggressive - moze teraz mi na dluzej zostanie.

Napisane Dec 27, 2008, 9:08 pm
Jetston

Jetston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jetston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dziś dostałem rolki i idę do garażu ale zajawke mam megaa

Napisane Jan 27, 2009, 1:29 pm
alien852

alien852

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien852 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zaczynam. czekam jak snieg zniknie bo tak to nie mam gdzie jezdzic

Napisane Jan 30, 2009, 3:59 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja latałem na rolkach 10 lat temu, tak około 1998-99, miałem zwykłe rolki, ale schody ,skoki i po wykręceniu 2-3 kółka pierwsze rurki były grane. Rolki się roz******iły, a starzy nowych nie kupili. Tera 25 na karku i wracam hehehheheh

Napisane Feb 1, 2009, 7:16 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże od 3 roku życia
9 lat - miałem zwykłe fitnesy , wykręciłem 2  kółka i prubowałem swoich sił w jeżdzie agresywnej
13 lat - kupiłem kozackie agressivy salomona i ciskałem na nich nie cały rok , bo sie na mnie zrobiły zamałe
teraz mam lat 19 i jeżdże bez przerwy ;p

Napisane Feb 6, 2009, 3:33 pm
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 lata, ale na fittnesach. :| niedługo kupuje aggresivy

Napisane Feb 27, 2009, 8:12 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę od dzisiaj ^^). Zaliczone kilka gleb, wyjeżdżone 3godziny z 30 minutowym hakiem ;).

Napisane Feb 28, 2009, 7:06 pm
Mickey342

Mickey342

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mickey342 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

9 albo 10 lat i teraz dopiero się przerzucam na agresivy  ^^) (mam 14 lat) ^^)

Napisane Mar 1, 2009, 9:01 pm Ostatnio edytowane Mar 3, 2009, 3:38 pm przez Mickey342
matij95

matij95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matij95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze od 8 roku zycia i mysle ze nie przestane jezdzic( mam 14 lat)

Napisane Mar 3, 2009, 2:26 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja śmigam od 9 roku życia i w wakacje przerzuciłem sie na agresiv  (mam 13 lat) B)

Napisane Mar 7, 2009, 1:29 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2009, 11:19 am przez olas11
Strony: << poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja