Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » nauszniki do kasku

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
nauszniki do kasku
dam6l

dam6l

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam6l zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema! Chciałbym kupić nauszniki do kasku snowboardowego z wbudowanymi
słuchawkami. Czy może się ktoś orientuje gdzie można je kupić?

Przykład nauszników w kasku

*Napisane Jan 14, 2009, 8:18 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukaj pod hasłem burton audex.

Napisane Jan 15, 2009, 12:09 am
K0ndi

K0ndi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K0ndi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A czy takie słuchawki wbudowane w kask są dobre ? bo ja też chciałbym sobie zakupić taki bajer ale słyszałem że często sie te końcówki psują , i że słabe wykonanie tych przewodów. Czy może lepiej kupić sobie jakieś zwykłe słuchawki i pod kask ?

Napisane Jan 16, 2009, 1:22 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K0ndi powiedział(a):
A czy takie słuchawki wbudowane w kask są dobre ? bo ja też chciałbym sobie zakupić taki bajer ale słyszałem że często sie te końcówki psują , i że słabe wykonanie tych przewodów. Czy może lepiej kupić sobie jakieś zwykłe słuchawki i pod kask ?

tam nie ma przewodów  :P one sa bezprzewodowe. poza tym, mnie rozprasza jak coś buczy w uchu podczas jazdy i mi taki bajer nie potrzebny ;)

Napisane Jan 16, 2009, 1:35 pm
K0ndi

K0ndi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to K0ndi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest na bluetoth czy jakoś tak. Ale są też z przewodami kaski :P

Napisane Jan 16, 2009, 1:53 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K0ndi powiedział(a):
to jest na bluetoth czy jakoś tak. Ale są też z przewodami kaski :P

ale mi chodzi o te z linka. pisze wireless.

Napisane Jan 16, 2009, 1:56 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawa jazdy w kasku z muzyką jest IMO trochę niejasna.

Już sam kask znacznie ogranicza dźwięki które do nas dobiegają z otoczenia.
Dodanie do tego muzyki spowoduje, że staniemy się kompletnie głusi na odgłosy, które często ratują nas samych przed wypadkiem.

Dla przykładu- ostatnio zjeżdżałem 8km z gór bez kasku. Gdybym założył słuchawki to wpierdzielił bym się w skuter który usłyszałem dopiero 3 sekundy zanim wyjechał mi na przeciw.

Napisane Jan 16, 2009, 4:39 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IMO Wojtasss ma rację :S
a w ogóle to myślę że te słuchawki były by beznadziejne :U

Napisane Jan 16, 2009, 5:08 pm Ostatnio edytowane Jan 18, 2009, 11:00 am przez czokapik
Tomsi93

Tomsi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomsi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam taki i jest zajebisty, kupilem w intersporcie kask giro z seri bad LIEUTENANT szukaj poprostu z dopiskiem tune ups na nauszniku one akurat nie sa bezprzewodowe jednak podlaczasz normalnego mini-jacka od nausznikow do playera (wbrew pozorom calkiem wygodne i gra niezle)... Bezprzewodowe tez sa jednak to juz wiekszy wydatek... btw na allegro jest pare sztuk poszukaj :) pzdr

Napisane Jan 20, 2009, 8:27 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomsi93 powiedział(a):
Mam taki i jest zajebisty, kupilem w intersporcie kask giro z seri bad LIEUTENANT szukaj poprostu z dopiskiem tune ups na nauszniku one akurat nie sa bezprzewodowe jednak podlaczasz normalnego mini-jacka od nausznikow do playera (wbrew pozorom calkiem wygodne i gra niezle)... Bezprzewodowe tez sa jednak to juz wiekszy wydatek... btw na allegro jest pare sztuk poszukaj :) pzdr

ja tak samo :cyclops: polecam! :P

Napisane Jan 29, 2009, 8:49 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak się dostosuje głośnośc to słychać co się dzieje wokół, ja mam Giro encore II i jak jeżdze sam to zajebiscie napędza do jazdy, głośnosć mam dostosowana tak że słysze większośc dzwięków z zewnątrz (tj. krzyki, odgłos ratraków, i dzwięk deski)

Napisane Mar 1, 2009, 7:33 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja