Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » deska freeride a freestyle.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
deska freeride a freestyle.
mloda1234

mloda1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mloda1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawia mnie czy np deska FS wyklucza szybka jazde w puchu itp , i na odwrot  deska FR skakanie , rurki , hopki. I jakie sa roznice miedzy deska FR a FS ?

Napisane Jan 24, 2009, 1:23 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FR i rurki ?
nieee , wiadomo że fr mają minimalny pop i się nie nadają  ...

Napisane Jan 24, 2009, 1:37 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ChosenOne powiedział(a):
FR i rurki ?
nieee , wiadomo że fr mają minimalny pop i się nie nadają  ...

w ta strone masz racje, ale odwrotnie - ja jezdze na desce freestylowej ( Option Influence 154cm ) po puchu - jakos daje rade bez problemow ^^)

Napisane Jan 29, 2009, 8:46 pm
monishca

monishca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monishca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo to jest chyba deska dla poczatkujacych lub sredniozaawansowanych, a one sa bardziej uniwersalne..

Napisane Mar 15, 2009, 1:48 pm
RIDER7

RIDER7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RIDER7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo ma po prosu fajne parametry ja mam 2 fr dc i fri hammer

Napisane Mar 24, 2009, 7:40 pm
Michu1818

Michu1818

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michu1818 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ja wiem ? jak chcesz jeździc szybko to kup alpine a jak chcesz skakac i boardowac

to bardziej do tego się nadaje freestyle chociarz na fr też się fajnie skacze 
:P

Napisane Aug 5, 2009, 8:49 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja